Obvinění vévodkyně Kate: Místo ní měla rodit náhradní matka! Co všechno prý v královské idylce nehraje? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Obvinění vévodkyně Kate: Místo ní měla rodit náhradní matka! Co všechno prý v královské idylce nehraje?

Britové celý víkend bujaře oslavovali narození malé princezničky. Ne každý jim ale radost přeje. Ruské noviny Komsomolskaja Pravda ústy diskutujích žen dokonce označily celý královský porod za podvrh! Na základě komentářů »zkušených rodiček« spekulují o tom, že čerstvá maminka Kate (33) miminko porodila až o týden dříve, než tvrdí! Nezdá se jim nejen svěží vzhled krásné vévodkyně z Cambridge, ale ani velikost a barva miminka...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ninga
12. 05. 2015 17:49

halt královské děti vypadají takto - ale i některé "normální". tuhletu povídačku vymysleli v Rusku, kde se rodí neutěšeně v ratejně pod dohledem sestry-bachařky, ale při té vší spartánskosti vám dítě seberou a přinášejí jenom v určité hodiny, jak se to dělalo za totáče i v ČSSR. vše pod kontrolou. a tak se to naučili i český doktoři, nechtějí ztrácet kontrolu, dělají se důležitý. takže za totáče šla matka domů nejdřív po 5 dnech, ale prvorodička vždy až po týdnu, ale návštěvy byly naprosto vyloučeny, dítě viděno přes sklo, žádná intimita rodiny

kafickomlicko
08. 05. 2015 19:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
06. 05. 2015 17:23

Nechápu, co je na tom divného! Tým vizážistů umí divy, měla jsem pocit, že i ta malá má tvářenku jako vylepšení. Je fakt, že jsou dítka po porodu pomačkaná a třeba červená a všelijak svraštělá, ale to je individuální. Můj syn byl krásně "opálený" a já nadšená, než mi prozradili, že má novorozeneckou žloutenku a ještě prasklou klíční kost. Tehdy naivita prvorodičky, dnes úsměvná vzpomínka, když vidím jeho skoro dva metry. Nejlépe nechat tu rodinku v klidu a nestresovat pitomými dedukcemi!

lovcova
06. 05. 2015 10:03

Proč by to nebylo možné.Já jsem v poledne odcházela z návštěvy tchyně a ve dvě odpoledne už byl syn na světě.A z porodního sálu jsem na pokoj šla sama.

vemari
06. 05. 2015 08:16

A ze princezna spala?novorozeny deti hodne spi a tvfde.kdyz mi narodila dcera ta spala stale a hodne tvrde museli jsme ji probouzet na jidlo ta spala v kuse hned po narozeni I 5h kolikrat jsem ji budila po 3h hodinach a on a spala take tvrde ze Nam to dalo hodne prace ji probudit.v pul roce spala uz celou Noc bez probuzeni a kdyz jsem to rikala doktorovi take rekl Jen ji nechte jak je videt take ji to svedci.nektere deti spi dobre nektere hure.kdyz jsem Mela syna ten byl zase pravy opak nespal a nespal.

vemari
06. 05. 2015 08:05

V americe je normalni porodit a jit za 2-3h hodiny po porodu s ditetem domu.tam vas pokud nejsou komplikace dele nenechaji.a nektere deti jsou krssne ruzovoucke po porodu a nektere deti jsou pomackane.a Kate ta se musi predvest narodu at chce nebo nechce .nekdo zsse blaboli blboviny a jsou I taci co ji zavidi.

sakajeva
05. 05. 2015 17:40

Dovedu si představit, že Kate několik hodin po porodu vstane a s pomocí vizážistek se předvede davu. Ale nějak mi tam nepasuje to krásné hlaďoučké dítě, které spalo tak tvrdě, že se ani maličko nepohnulo. Možná, že se chtěli lidem ukázat, ale o dítě se báli, mohla to být panenka (takové existují). Také mě zarazilo, že Kate sice "dítě" držela, ale nějak moc o něj nejevila zájem, jen se předváděla davu. Pusťte si to znovu, ona se na tu malou vlastně ani moc nedívá, jakoby se s ní ani nechlubila.

mandat
05. 05. 2015 18:03

Presne tak. Kate neni matersky typ.-nerodila a nema k diteti zadny vztah.Je to jen,jako by si dite sla vyzvednout jako nejakou vyhjru a nebo darek.Tim je splnena povinnost.Jsou tady dve deti a ted bude mit pokoj.Za tyden je zase vychrtla a bude dal hrat sve divadlo.

mazanykralicek
05. 05. 2015 17:22

Naše sousedka ,která bydlela vedle nás v bytě šla rodit večer asi v 11 hod v 01 byl kluk a v poledne byla už zpátky doma...To Rusové nepochopí oni neukazují dítě dřív než po šestinedělí

krat5
05. 05. 2015 14:53

člověk se jenom musí usmát nad takovým blábolem, že rodil někdo jiný....fakt kravina, která nemá obdoby....

mandat
05. 05. 2015 18:07

to je uz par let uplne normalni.Vezme se vajicko od matky,oplodni se otcem a oplodnene vajicko se vlozi do delohy jine zeny,ta to odnosi a püorodi.Biologicka matka si dite vyzvedne a ma vyhrano.Nehuntovala si postav u ani zdravi.
V dnesni dobe jde take uz zjistit,zda oplodnene vajicko je kluk nebo holka a da se na nekolik let zmrazit.Mozna takovych oplodnenych vajicek ma Kate v nemocnici vic.A pak hleda nahradni matku a divadlo jde dal a lidi na vsechno skoci a jeste ji obdivuji a chvali.

krat5
07. 05. 2015 06:33

To vím taky, že je to normální, jenom nechápu, kde tady ti myslitelé přišli na to, že tohle Kate podstoupila. Nevěřím tomu a je mi těchto senzace chtivých lidí upřímně líto.

pozorovatel2013
05. 05. 2015 14:11

Krk bych za to dal, že rodila stará královna matka. Tak co, souhlas? Vždyť je to úplně jedno, hlavně když jsou obě zdravé ne?

nicnezpravda.
05. 05. 2015 14:17

A může si za to sama,že nejí..ženská co nejí má problém existovat,natož aby otěhotněla a měla jíst za dva.

1pravda1
05. 05. 2015 15:21

Hlavně, že ty už jíš, a nemůžeš otěhotnět tak závidíš a závidíš a pomlouváš Ona má takovou královskou stravu, vyváženou a jídelníček složený nejlepšími odborníky pro těhotenství a s obsluhou, že se ti to ty závistivá osobo ani nezdá. Máš problémy sama se sebou, tak taky něco poroď ať nemusíš závidět

mandat
05. 05. 2015 18:08

Je to podvod. A takovy humbug pro media a pro lidi.

nicnezpravda.
05. 05. 2015 13:56

Já jsem dneska zase "chytrá" Porody to je moje

pozorovatel2013
05. 05. 2015 14:13

no to jo, chytrá jak rádio, co kdyby jsi tu chytrost uplatnila někde jinde a ne tady, třeba by si byla šťastnější a spokojenější?

nicnezpravda.
05. 05. 2015 14:15

Já nic jinýho neumím než žvatlat na netu !
Tady jsem vždycky nejchytřejší

1pravda1
05. 05. 2015 15:22

Bohužel, v této diskuzi jsi opravdu nejhloupější,

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.