Václav Postránecký alias doktor Panenka: MRTVICE! Kvůli Vinařům? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Václav Postránecký alias doktor Panenka: MRTVICE! Kvůli Vinařům?

Drama se odehraje dnes večer v nováckém seriálu Doktoři z Počátků. Václav Postránecký (71) alias doktor Panenka totiž prodělá mrtvici! Podle scénáře čeká herce dlouhé kóma. Rozhodla se snad produkce TV Nova nechat ho zemřít kvůli konkurenčnímu seriálu Vinaři?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marie60
08. 10. 2014 21:57

Chraň vás ruka páně, jestli necháte Panenku zemřít ! Já se na VINAŘE nedívám, nějak mě netáhnou ale na POČÁTKY se čumím.

trecke
08. 10. 2014 20:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
08. 10. 2014 19:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hgfcf
08. 10. 2014 18:24

Tyhle ty žabomyší války o přetahování českých hercu jsou nešťastné pro samotné herce . Konkurence schopnost by mněla bít o kvalitě a sledovanosti seriálů a ne o tom jaký herec tam hraje .Každý herec je rád že dostane pracovní příležitost a nevidím proč by mněl bít jak koliv trestán za to že dostal příležitost i v jiné televizní společnosti . Stejně tak televizní společnost je také ráda za příliv nových zákazníku inzerující své služby nebo produkty na televizních obrazovkách tak nevím proč by mněla platit pro dané herce různá omezení který je rád že na nějakou dobu bude finančně zabezpečen a mít nějaké pracovní jistoty .Jeto bohužel vůdčí českým hercům dost nespravedlivý .Herecké povolání je náročné na zapamatování velkého množství textu který pak herec musí dobře prodat s vím projevem tím chci říct že by herci mněli mít co nejvíce klidu na svou práci kterou mají rádi a ne být stresování těmihle žabomyšími válkami a různými postihy nebo vyloučeny ze seriálu .Takže i ten herec je rád že má dost práce nevidím důvod proč by to mnělo bít jinak .Kouzelník Jan Adamec ze Znojemska .

mekanik
08. 10. 2014 17:10

zase chybí u matky paterčat diskuze.nechcete slyšet pravdu o tom co si lidi myslí o této nevděčné negřici a cele její povedené familii?

prdyvrdy
08. 10. 2014 14:46

Postráneckýho nemusím, na seriály se nekoukám,, ale tohle je teda ukázková pažravost,,,holt prachy lámou charakter. Souhlasím s tím aby si vybral kde bude rejžovat. Na dvou židlích by neměl sedět nikdo,

vuhp
08. 10. 2014 13:41

Už jsem se lekla. Pana Postráneckého mám moc ráda. Ještě , že je to jen v nějakým seriále.

danda5
08. 10. 2014 13:36

Az mu jebne doopravdy tak bude od dedka klid co role to picovina

mejlika
08. 10. 2014 14:49

Omyl, největší "picovina" jsi jedině ty. Normální člověk by takto nepsal.

danda5
08. 10. 2014 15:04

A ty mi muzes vykourit

prdyvrdy
08. 10. 2014 15:49

normální člověk by hlavně nepsal ty pícoviny, které vysílají,

mrdounberlusconi
08. 10. 2014 19:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.