Slavíková z "Nejslabší! Máte padáka!": Zhubla 16 kilo za dva měsíce! A manžel začal žárlit... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Slavíková z "Nejslabší! Máte padáka!": Zhubla 16 kilo za dva měsíce! A manžel začal žárlit...

Jako přísná moderátorka nováckého pořadu Nejslabší! Máte padáka! vzbuzovala v soutěžících i divácích respekt i strach. Jenže to je už dávná historie. Nyní Zuzana Slavíková (48) skoncovala s nadbytečnými kily. Kvůli pohublé tváři by ji málokdo poznal, prozradil ji jen známý hlas…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

franckajagrova
28. 03. 2014 13:22

Halina kdysi taky zhubla o 16 kilo !

franckajagrova
27. 03. 2014 21:32

Slavíková hubne celý život.když moderovala tu soutěž střídala
hladovění s přejí­dáním­...zh­ubnout rychle za 2 měsíce znamená
je ještě rychleji přibrat..mě se to stávalo ve chvíli kdy sem se
snažila mít váhu,která je pro mě moc nízká - každý máme plus
mínus svoji váhu - takovou při které můžeme jíst...to se nedá
oklamat...proto někdo němůže přibrat a většina lidí nemůže zhub­nout­...Sl­avíko­vá nemá moc velkou šanci si zhubnutí udržet..je totiž od přírody silná..

franckajagrova
27. 03. 2014 21:24

2 kilo za týden ? To zavání pomalu hladovkou ! Hubnout se
má maximálně kilo týdně !! I když i to kilo je moc..spíš se doporučuje kilo za měsíc..i když - váha není až tak důležitá,spíš
tuk v těle..ten se dá shodit i bez změny váhy,nebo se váha může
i zvýšit,protože sval váží víc..samotné zhubnutí jen dietou bez
pohybu zpomaluje metabolismus a hrozí jojo efekt...to se mi jednou taky stalo...zhubla jsem 7 kilo a nakonec jsem měla
za čas o 9 kilo víc než před začátkem hubnutí ! Za mě hladovění už ne,je to otravné ! Ideální je jíst,tak jak to
tělo chce..jakékoliv hladovění je špatné..

anka
27. 03. 2014 22:44

francko, pani pise, ze zhubla pomoci dietologa -> takze nemusela hladovet vubec, naopak, pravdepodobne jedla kazde tri hodiny, -> a jestli se poucila z toho co ji a bude tak jist i nadale, vubec pribrat nemusi...Jestli k tomu taky pridala pohyb a cviceni, pak je na spravne miste. Dieta je blbost -> zdravy zivotni styl je cesta.

franckajagrova
28. 03. 2014 00:27

dietolog = dieta !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.