Tohle je děsné: Modelka Němcová opravdu mluví česky hůř, než kdysi Lendl! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Tohle je děsné: Modelka Němcová opravdu mluví česky hůř, než kdysi Lendl!

Hezká ženská to sice je, o tom žádná, ale jakmile začne mluvit, to je přímo na infarkt. Anebo pár facek! Je vůbec možné, aby někdo zapomněl svůj mateřský jazyk tak, jako se to daří topmodelce Petře Němcové (35), která se minulý týden po Oscarech mihla na rodné hroudě?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hejhej
11. 03. 2014 13:47

tenerife: Petra je krásná , ale hloupá

mulissa
11. 03. 2014 13:08

Taky mi to tuhle rvalo uši!!To její "eeeeeeeeee" skoro za každým slovem!!Syn žije v Irsku přes 9 let,doma mluví anglicky,v práci pochopitelně také a když jsme na Skyp-u,tak mluví úplně normálně česky!!U téhle modelíny jsem si toho ale všimla už dříve!!
Ale tak ona mě neživí,tak ať si dělá co chce!Jestli se chce prezentovat jak husička....,no je to škoda,je moc hezká!

mirekk
11. 03. 2014 13:44

To ano je to jedna z nejkrásnějších modelek světa, navíc je taková roztomilá, ale bohužel asi stála opakovaně frontu na půvab a krásu a do fronty na rozum si nestoupla.. Škoda. Ale co, ono to tak bývá - rásná slupka a prázdné jádro, nesmíme být tak nároční a chtít krásnou ženu i inteligentní, takových je moc málo - stejně je to i u mužů, abych nebyl za šovinistu.

mirekk
11. 03. 2014 12:53

TO přece není možné, aby FAKT zapomněla svou mateřštinu!! To by musela být úplně dementní, jinak to není možné - myslím si, že to dělá naschvál, aby byla zajímavá, i kdyžb to nemá zapotřebí, je to krásná šmrncovní žena... Kamarádky bratr emigroval v roce 1986 a po revoluci taky předstíral, že neumí česky, přičemž má státnice ze tyř jazyků a jazyky učí - chtěl být zkrátka zajímavý, že je ten "emigrant" po návratu... mmch je to génius na jazyky, ale jinak MAGOR... a Petra asi chce být taky výimečná.. Ivan Lendl mluví neporovnantelně líp i po tolika letech, Josef Škovercký byl v emigraci 40 let a mluvil jak víno..

mysicenka
11. 03. 2014 12:29

ta česky neuměla ještě než překročila hranice, je to její ostuda, někteří ani po 40 letech mimo republiku česky nezapomněli a ona ..... no, je to jenom obal...

lillyli
11. 03. 2014 12:49

Je krásná, ale hloupá. A takových je! Ještě mě napadlo, jestli ona není Rómka. Ti se přece po staletí nedokázali přizpůsobit naší civilizaci, včetně jazyka.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.