Úplně vyřízená Sandra Pogodová: Šílený soused jim zalil zahradu betonem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Úplně vyřízená Sandra Pogodová: Šílený soused jim zalil zahradu betonem!

 Herečka Sandra Pogodová (39) prožívá těžké chvíle. Soused terorizuje její rodiče v Olomouci. Nyní jim dokonce zničil zahradu, kde sedávali s Miroslavem Horníčkem, Karlem Krylem a dalšími osobnostmi české kultury.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
28. 02. 2014 12:45

Nejvíc mi na článku vadí, že to jsou jenom emoce a žádná fakta (tam jsme sedávali, tam se milovali, nebudem více). Jak je to s vlastnickými poměry k tomu baráku, kolik je tam partají? Nevíme nic!

jana52
28. 02. 2014 12:38

v důchodu nejsem, jestlivás mate to číslo "52" , tak to je počet mých kilogramů, nikoliv věk, ani ročník, připouštím, že doma jsem na mateřské, a tak čtu tisk na netu, a to veškerý, povoláním jsem stavařka, takže realistka a pragmatik k tomu. To jen info pro vás pane "atakdale" a blbci mi vadí... asi bychom si opravdu neměli co říci, mějte se pane

kkrampota
28. 02. 2014 12:29

Článek úplně k ničemu - problém mají řešit na úřadech a ne v bulváru - když jde o sousedské vztahy, je to velmi nepříjemná záležitost, ale z těch fotek je vidět, že dům potřebuje investice a tam kde kdysi bylo i jedno parkovací místo zbytečné, tam je pro každou bytovou jednotku jedno málo. Tak to bohužel v dnešní době je a jestli má spolumajitel nemovitosti parkovat auta za branou na svém pozemku, proč by to neudělal - a upřímně, zahrada, ke které mám citový vztah vypadá úplně jinak....

atakdale
28. 02. 2014 11:42

pokud je spolumajitel, tak k jakýmkoli úpravám nemovitosti potřebuje souhlas dalších majitelů a pokud ho nemá a vybetonuje zahradu a další části zahrady parkuje auta (tudíž evidentně používá celou zahradu), tak je to d.ebil a s takovým se to dá řešit jedině soudně, protože deb.ilovi nevysvětlíš, že je d.ebil, protože je de.bil... něco jako kadlíček tady, že

atakdale
28. 02. 2014 11:43

pokud má každej ideální polovinu (při předpokladu, že majitelé jsou dva), tak jsou v perdeli oba
soudně se musí určit, co je čí, do tý doby klid nebude

jana52
28. 02. 2014 11:21

tak koukám, že český hmyz má zase z něčeho radost o rozebírá dechberoucí článek z bulváru. Taky to čtu, pro pobavení a pro obrázek naší společnosti... tak hezkej den, troubové, doufám, že najdete ještě něco, kam napíšete svoje odborný názory...

atakdale
28. 02. 2014 11:44

doufám, že už jste v důchodu a z bytu vůbec nevylejzáte, dámo, protože jedině tak nejste nebezpečná širší společnosti

borka30
28. 02. 2014 10:36

Tak jsem koukla na KÚ na tuto parcelu. Pan je spolumajitelem této nemovitosti, tak tento článek nějak nechápu.

kadlicek
28. 02. 2014 09:45

No, tož tam sadávali s Horníčkom, a čo. To z tej záhrady majú udělát kvólivá temu skanzén. Veď ón bol už řadu rokov pred svojím odchodom do zapomenutja docela dementný.
A práve teraz je a rádije rozhovor s Rosákom a tú Sandrú Pohodovú a zdá sa mi že oná sa temú dementóvi rýchlo približuje.

jana52
28. 02. 2014 11:24

no kadlčku slovenský, pusť si tv a nalaď váš fajnovej pořad "Aj múdry schýba" .... a tam uvidíš, že zatímco oni se dle tebe přibližují, tqk ty se už blížit nemusíš, protože ty jsi dement národností

dzery
28. 02. 2014 09:28

Až se vyjádří druhá strana potom se může diskutovat,takhle jednostraně je to o ničem.

pasavasa
28. 02. 2014 09:21

Článek je napsán docela dost útočně. Jako by na objednávku. Buď úmyslně, nebo z naprostého diletantizmu byla zamlčena skutečnost, že Martin S. je nejen soused, ale i spoluvlastník oné nemovitosti. A řeči o tom, že si tam seděl ten či onen opět mě připomíná spíš text opěvující Cimrmanna.
Nejsem do celé kauzy nikterak zapojený, článek mě zaujal jen proto, že jsem se v Olomouci narodil a informaci o spoluvlastnictví jsem získal z výpisu katastru nemo­vitos­tí.(O­lomouc-město, parcelní č.: 105/42)

profidrbna
28. 02. 2014 09:30

Předběhl jste mě . Pán je spolumajitel, takže na zahradě má také podíl. Zcela zkresleno, slečna P. je opravdu hééérečka !
http­://nah­lize­nidok­n.cuz­k.cz­/Zobra­zObjek­t.as­px?en­cryp­ted=5y­2pxm8j­VP0wA­ZAIr­mvhg4K­A0gyj0­bugim­zS2lTX­neEg­mSw4TX­HYRtroz­zlwin­Bvu1KYZ­B0175Z­GzOG4Um­BfBqh5­JUDLVA­YQJMY­3IW2XC­fRXWPs­RHy3lD­55Kar5­g189QY­ezA8­a2S4NT­aFJwD­IS3Ww4­Z2_px2­j6op-eYKQER­sqK3ys­J4LA­oewu_­aVGs7­28yb­D0r2Rl­NicdPq­byEJ­hxbDBN­_2grdV­d83Vc3­5x6cNC­iu3r­2gIk­DgfCqP­JXIb­SpaT­srVNzd­yPk4R­DaG5_m­LW4ax­PdZcO1­hN65if­S5oT­FdHMbb­Ro=

sakajeva
28. 02. 2014 08:20

Tomu vůbec nerozumím, když je to Pogodových zahrada, jak se tam ten soused vůbec dostal a ještě s auty. Nebo to není jejich zahrada, nebo je to společná zahrada, není to tady vysvětlené.

mikimi
28. 02. 2014 08:22

Píšou, že se do jejich domu nastěhoval před několika lety. Tak by mě zajímalo, když je to jejich dům, proč se tam stěhoval, jestli má něco pronajatého a proč ho nemůžou vystěhovat.

janapi
28. 02. 2014 08:38

Mě to dle fotek připadá-že se jedná o bytový dům s několika nájemníky. Škoda-že není uvedeno, zda se jedná o dům ve vlastnictví Pogodů či města...Každopádně zcela určitě nějaká cesta je...ale domlouvejte se s některými "inteligenty". Někdy mám pocit u takových lidí-že pokud by se dávaly za blbost metály-tak se vlastně nemusí vůbec oblékat!

dattatutaskin
28. 02. 2014 07:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raketomet
28. 02. 2014 08:06

Co to tady meles! Pisou, ze se soused odmitl vyjadrit, takze moznost mel. A jaky asi nekdo muze mit duvody, kdyz ti vybetonuje TVOJI zahradu a postavi si tam auta? Proste je to magor, stejne jako ten kdo takovy chovani obhajuje!

dattatutaskin
28. 02. 2014 11:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marie60
28. 02. 2014 06:59

Já jsem tak šťastná, že mám kolem sebe samé dobré sousedy, kteří i rádi s něčím pomohou.Navzájm si i dáváme nějakou úrodu ze zahrádky. Kdybych měla za souseda toho kripla Pogodových, tak bych asi musela brzy navšívit psychinu a nebo by mě zavřeli do šatlavy. Policie je k tomuto případu dost vlažná. Asi čeká, až ten soused někoho přizabije, pak bude konat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.