Potravinový inspektor Hruška: Prakticky jsem přestal nakupovat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Potravinový inspektor Hruška: Prakticky jsem přestal nakupovat!

Potravinový inspektor, ten těžkej chleba má! Ladislavu Hruškovi nezbývá nic jiného, než se při nákupech diskrétně plížit mezi vozíky. Nakupující ho totiž poznávají a nedopřejí drsnému kritikovi supermarketů při nákupech žádné soukromí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
24. 10. 2013 12:51

To neni v tom co kdy bylo a nebylo a ted je nebo neni.To je v tom co dopoustime jak to pripoustime.Kdo se nepostavi zlu,je stejnej jako ten kdo ho pacha!

mnpv
24. 10. 2013 14:14

No a o tom to je. Každý si přečte a co mu nevyhovuje prostě nekoupí. Když se nebude kupovat, nebude se vyrábět. Jenže lidi jdou po levném zboží a pak si stěžují.

prroud
24. 10. 2013 14:53

zapominas na dve malickosti,abys mohl cist vsechno,musi bejt nejdriv vsechno napsany,a napsany tak,aby to slo precist,oboje se nekona.Druha malic­kost,n­epoc­hybuj o tom,ze by si lidi radeji vybirali,ale proste na to nemaji finan­ce..­....­....Du­vody toho vseho jsem vlastne uz napsal potazmo v predeslym,o volbach,dokud nepochopej ze oni jsou ti kdo rozhodujou a budou remcat jen u piva,bude jenom hur.

mnpv
24. 10. 2013 18:49

Nikdy nebudou mít všichni na argentinskou svíčkovou a tuňáka. Podívej se lidem do košů co kupují. Ti co mají do kapsy nejhlouběji kupují největší svinstva. Obrovské množství levných uzenin, různých majonézových salátů, sušenek, limonád. To není až tak nedostatkem peněz jako blbostí a leností. Čočka s volským okem by je stála mnohem méně a byla by zdravější, jenže by jí musel někdo uvařit. A o tom to je. Proč si raději nekoupit levnou sr.ač.ku, se kterou není žádná práce, že jo?

smazan_20150109
25. 12. 2013 10:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.