Rychtář požádal Bartošovou o ruku! Čekala jsem to, špitla Džambulka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Rychtář požádal Bartošovou o ruku! Čekala jsem to, špitla Džambulka

Vypadá to, že Josef Rychtář (55) bere léčbu Ivety Bartošové (47) za velmi zajímavý konec. V pátek večer ji totiž v restauraci požádat o ruku. Vyznal jí lásku, navlékl prstýnek a ona řekla ano…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

britva
03. 08. 2013 23:32

tohle dopadne špatně

opportunity
03. 08. 2013 20:25

Prstýnek byl klasicky na dně skleničky?

6010
03. 08. 2013 18:25

Moc bych jim to štěstí přála.Ale já v tom vidím něco jiného.Rychtář ví, že Iveta se z toho sama, bez odborné péče nevyhrabe.Je ztracená.Tudíž si jí vezme a až Iveta (nechci domyslet, jak dopadne), tak on coby její právoplatný manžel (také nechci domyslet, co bude následovat).Nechci malovat čerty na zeď, ale jak jsem ho poznala z médií, tak to není dobrý člověk.Je zlý, podlý, ani se jí nedívá do očí,když jí žádá o ruku.

mirkazam
03. 08. 2013 16:26

Neprohlásil náhodou Rycha před časem, že s troskou nehodlá žít, a ona že by ho ráda vyhodila s domu ??..Tak teď budou dvě hrdličky vrkat,než ji on zase rozbije ciferník...a červená knihovna frčí vesele dál

kaluze
03. 08. 2013 16:19

No tak tady jí zádá o ruku uz podruhé za púl hodiny ,nejdríve jí zádal u stolu a to bulvárúm nestacilo ta je posadili na lavicku a museli si to zopkovat no to je trapné .A zítra s nima bude zapíjet celá Praha tak at se to mládí vydovádí

leninos
03. 08. 2013 16:12

IFetka je ve stavu, kdy by za cucíka souhlasila i s vlastní euthanazií....

anada
03. 08. 2013 15:10

Jak se Iveta usmívá, tak přesně se smála naše mamka, když byla v nemocnici. Ptala jsem se švagrové, ona je zdravotní sestra co ji to dali. Řekla mi, že to jsou sluníčka (antidepresiva) pro dobrou náladu. Vůbec jsem nechápala, protože žádnými depresemi v životě netrpěla, hned jak přijela domu, tak jsme je vysadili. Iveta je ve stavu, kdy se směje všemu, žije si ve svém světě.
Tady může pomoci jenom bratr, jinak to skončí špatně.

hejhej
03. 08. 2013 13:44

Rychtář se do Bartošové pořádně zamiloval,až se začala z chlastání pomočovat a měla delirium.
Bartošová byla vždycky hloupá a věřila sladkým slovům - na jazyku med a v srdci jed.
Nyní,kdy má asi z chlastu alkoholicou demenci,tak toho kriminálník chce využít.

andrysek35
03. 08. 2013 11:45

No to je mazec ta Iveta je taky dobře jebla do palice nejprve
Rychtář pise ze nechce trozku a ted ji zada o ruku jde poznat co je to za hov.do on by se mel jit lecit taky pak muze Ivetka zase fnukat ze ji mlati Chudak jeji klucina jeste ze u ni nezije protoze takovu matku to by me hamba fackovala

baronessa
03. 08. 2013 10:16

O barák ji rovnou požádat nemohl, tak požádal aspoň o tu ruku. Oklikou, ale správně!

andrysek35
03. 08. 2013 11:46

dobre napsane

nemezis777
03. 08. 2013 09:09

Hm....nehovoril pred krátkym časom, že ho už nebaví žiť s troskou? Všetko je z jeho strany dobre premyslené, scenár tejto tragikomédie je dopísaný........ide ho realizovať.

marie60
03. 08. 2013 07:20

Pokud se vezmou, tak to bude možná její konec . Je fakt, že mu jde spíš o barák, protože je prý prakticky bezdomovcem.
Včera večer byl zas o ní pořad. Martucci je ve spojení s její rodinou a něco mu museli ohledně Rychtáře říct ale muselo to zůstat jen mezi nimi, takže o tom pomlčel. Určitě mají Rychtáře plné zuby.
Kdyby Iveta měla správně fungující mozek, tak by jí to víc myslelo a tohoto gaunera by už dávno vykopla.
Tohle je asi nejhorší její milenec.
Včera v tom pořadu ještě řekla, že Macura ji unesl,takže je to pizda,když tohle mohla o něm říct.Chtěla k moři, tak ji tam zavezl ,nakonec na Macuru háže špínu.

hejhej
03. 08. 2013 13:48

Marie: Macura je ujetý už tím, že má o alkoholickou trosku zájem.
Asi jí zná, proto všechno dokumentoval, což udělal dobře. Jestliže ta kráva tvrdí,že byla unesená, měla by se podívat, jak ochotně a dorovolně, i když ožralá a pomočená s ním odcházela - pěvecká hězda

anada
03. 08. 2013 15:33

Macura by především měl učinit veškeré kroky, aby Rychtář co nejdříve skončil, tak kde, už byl a to v kriminále.
Vloupal se mu násilím do jeho domu, dokonce si dělal fotodokumentaci v jeho pokoji, jde o neoprávněný zásah do práva domu, bytu sazba až dva roky nebo peněžitý trest v jeho případě, kdy je v podmínce by měl jít sedět.
Určitě toho má víc, napadení, ublížení na zdraví §146 TZ, jak veřejnosti ukazoval modřinu, stačilo zajet do nemocnice nechat se ošetřit, stěžovat si na boleti hlavy (otřes mozku) to toho nikdo nevleze a má další možnost ho dostat, kam patří.

alla
03. 08. 2013 02:19

Jestli má nějaký průser s policií, tak je to jasné. Potřebuje, aby nemohla proti němu svědčit.

marie60
03. 08. 2013 07:21

nemezis777
03. 08. 2013 09:10

on, hajzlík, veľmi dobre vie, čo robí. Prešpekuľovaný šmejd.

valysdr
03. 08. 2013 00:55

Už je to tu.
Ako som posledne písal. Tak už je tu prvý krok.
1. Svatba
2. Záveť v prospech Rychtáře
3. Chudátko Tvetka sa prechlastá a preliekuje k smrti
4. Zronený Rychtář všetko podedí a obviní zo smrti svojej milovanej novinárov a všetkých ktorí im nepriali.
Vážená rodina Bartošových. Zobudte sa. Nedovolte, aby zabila Vašu dcéru niejaká ľudská hyena a pijavica.
Veď tá pijavica nikdy nedovolí aby Vaša dcéra vytriezvela a začala normálne spomínať na to čo jej porobil. VEĎ NIE NADARMO DáVALA NA NEHO V ZáBLESKOCH VEDOMIA TRESTNÉ OZNÁMENIA.
Aby sa neprebrala a nespomenula si na týranie a bitky musí ju stále držať náležite opitu.
Bartošovci LEN VY jej môžte pomôcť. Tak preboha niečo robte a nesedte na zadku a nepozerajte sa ako Vám vraždí dcéru a sestru.kvôli peniazom.

alla
03. 08. 2013 02:21

Jak jsem napsala výše v příspěvku, on je v podmínce, a teď si nemůže dovolit, aby ho z čehokoliv usvědčili, protože by šel sedět natvrdo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.