Zlatokopka Monika (27) se "trumfuje" s kolegyněmi: Podržela jsem mu za kabelku v hodnotě 80 tisíc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Zlatokopka Monika (27) se "trumfuje" s kolegyněmi: Podržela jsem mu za kabelku v hodnotě 80 tisíc!

Dárky za sex v hodnotě desetitisíců korun? Boháči je mladým holkám rozdávají. Po zveřejnění příběhu zlatokopky Kristýny (19) z Karlových Varů se deníku Aha! ozvala Monika (27) z Chebska.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

namhal
19. 07. 2013 08:47

Mě nevadí že si přividělají z milionáři. I mladí muži si přivydělávají s milionářkami. S...e mě že ti milionáři jsou díky Havlovi členové zločinecké KSČ.

blackpetr
19. 07. 2013 11:39

Přidej se k Nečasovi do bandy. Tam se hraje na prebendy a výšku lupu, na nějaké vadí-nevadí se nehledí.
Pokud ti to nechutná, dej se ke Kalouskovi, můžeš se krýt pláštíkem katolíka a ve jménu politické víry ničit věříci katolické i jiných orientací, nebo nevěřící. Ve jménu Krista?!???? Kalousek spíš věrí ve zlaté tele..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.