Hezounek Šimůnek (34): Ta žena mě podvedla! Zmizelo 17 milionů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Hezounek Šimůnek (34): Ta žena mě podvedla! Zmizelo 17 milionů!

Celebrity rády jezdí nablýskanými vozy! Kvůli této vášni ale některé z nich zřejmě přišly na buben. Téměř stovka lidí a známých osobností v čele s hercem Miroslavem Šimůnkem (34) údajně naletěla podvodníkům! „Chtěli se přiživit na mém jméně,“ řekl Aha! napálený Šimůnek. Ostatní jsou na tom ale hůř – zlodějíčci je připravili nejméně o 17 milionů!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rukaspravedlnosti
30. 09. 2012 09:41

Nevím jak přesně pojmenovat Kracíkovou. Nevím totiž jaké slovo k ní přiřadit, abych neurazil nějaké zvíře či orgán. Tahle žena je výtvor ďábla, kterej jí poslal, aby na zemi škodila. Pocházím z Pardubic a nikdy jsem o ní neslyšel nic dobrého. Jen to, že snad celým Pardubkám posloužila jako matrace. nevím o nikom, kdo by s ní upřímně kamarádil. Sama je drbna největší a pokud jí chvíli znáte, tak si vzápětí všimnete toho, že pořád někoho nenávidí k smrti a snaží se mu provést jen to nejhorší. Pořád jsou na tapetě nová a nová jména. Jelikož nepracuje, tak má dost času objíždět lidi a vykládat jim své nesmysly o tom, jak jí každý závidí, jak jí každý podvedl, jak jsou kolem samí špatní lidé a podobné řeči. Ona sama je anděl - sice nic nedělá a asi vám nevysvětlí čím se živí, aby svou špatnou pověst vyvrátila, ale cítí se v pohodě jako celebrita. Ano je to celebrita z kriminálních zpráv, na kterou média ukazují jako na podvodnici a zlodějku. Se svým manželem okradli společně stovky lidí - prodali jejich auta, která stačili ještě mezi tím zaúvěrovat a peníze si nechali pro svou potřebu. Naštěstí jim už policie sebrala ty Mercedesy i zablokovala bankovní účty a transakce spojené s nákupen bytův praze a Pardubicích. Měli to ale udělat už dřív, když bylo jen několik desítek okradených a nenechat to dojít tak daleko !

denia
09. 09. 2012 15:12

ta původně kadeřnice z pořadu Vem si mě. Ta chodila po Pardubicích jako pávice,našminkovaná tak,že to bylo vidět na 10 metrů.No teď aspoň vypadá přesně tak jaká je.Ovšem naše "celebrity" taky naletí na každou lichotku a možnost přijít k něčemu lacino.Takže snad mi jich ani není líto.Chtějí se cítit něco víc a tak takové "proškolení" jim vlastně prospěje.

rukaspravedlnosti
30. 09. 2012 09:43

prý ani ta kadeřnice podle nových informací není ! ke všemu v životě přišla tak, že někoho obrala a jak vidíte, dnes už to prasklo na plné čáře

marie4747
09. 09. 2012 11:58

Máte pravdu při pohledu na ni jsem taky hned viděla Donatelu Versace !!!!

hillaarkaa
09. 09. 2012 20:57

Donatella křížená Bochníčkovou

xell
08. 09. 2012 20:14

..ta je ale škaredá až jsem se oklepal

rukaspravedlnosti
30. 09. 2012 09:43

aaaxxx
07. 09. 2012 23:05

http­://pod­vodne­firmy­.cz/au­tocen­trum-pardubice/#comment-18005

dajana
07. 09. 2012 22:53

Nechtělo se mě věřit vlastním očím,že tak pohledný chlap,navíc jeden z mála pohledných,který není gey a nabrnkne si takovou botoxovou maškaru,Donattela Versace by jí mohla vydávat za dvojče.

botoxik
07. 09. 2012 21:08

Miluju AHAAAAAAAAAAA ! Super libovej článek. To je snad první článek co si tahle lidská zrůda nezaplatila a je přesně o tom , čím se živí. Celý život vysává z lidí kolem peníze jako vysavač aby nemusela hákovat. Neštítí se ničeho madam. Běda kdo se jí postaví do cesty. Také doufám , že jí zavřou i s tou její manažerkou co lže jak když tiskne. Gabriela se vždycky na někoho přilepila jako štěnice a pak dělala ze sebe hogo fogo celebritu. Nikdo jí ale neznal. Teď si ale na ní dají všichni velkého bacha.

trinity111
07. 09. 2012 20:43

gabrila Kloučková - nyní Kracíková byla vždy tady v pardubicích brána jen za štětku. Práce jí nevoněla tak jen sháněla po barech chlapy co maj nabitý kreditky. Pak se tady honosila cizím peřím a jen se vytahovala kde byla na nákupech a kolik utratila . Je to absolutní *** která každýho jen okrade a vymejšlí podvody. Věděl to každej ale teď je super, že si to každej i přečte co je to za podvodnici a zlodějku i se svým manželem. Doufám že jí taky zařou nádheru za to co všechno lidem za svůj život provedla . tam jí ten botox v krimu splaskne i ty nastavený vlasy jí tam opadají a uvidíme potom co je to za krasavici. Okrádat lidi a pak dávat statisíce za hadříky - to je její svět. doufám že ta ruka spravedlnosti už zasáhne. kvůli ní a jejim požadavkům se jeden její manžel už oběsil a co čeká tohohle ? Ten bude asi sedět dost dlouho. A ta jejich manažerka Feuereislová ta by si taky měla sednout na pár let do báně když s nima táhla za jeden provaz s těma podvodama . spráskat je ! to na ně platí !

smazan_20150109
07. 09. 2012 17:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

trinity111
07. 09. 2012 20:45

ha ha ha souhlasim . je to zrůdička

jedenzmnoha
07. 09. 2012 13:52

Bohužel i já jsem jedním z celé řady podvedených klientů pana Davida Kracíka, jeho botoxové královny Gabrieli Natally Kracíkové a její manažerky/nové jednatelky společnosti Autocentrum Pardubice - Evi Feuereiselvoé.
Dluhy, které nasekal pan Kracík a spol. dosahují opravdu astronomických částek, holt financování jeho příšerné ženy stálo nemalé peníze!!! Sama se o tom zmiňuje v několika příspěvcích, které je jednoduché dohledat na webu. Všichni okradení tak jistě mají ohromnou radost, když si přečtou jak měla paní Kracíková krásné a úžasné Vánoce 2011, když pro ní manžílek vykoupil celou pařížskou ulici, nebo v Berlíně pořídil x kabelek od Louis Vuitton.... Tam kam patříte je opravdu nebudete potřebovat!!! Přeji všem co podali trestní oznámení na pana Kracíka a spol. mnoho štěstí při vymáhání pohledávek za touto úžasnou trojkou!!!!

trinity111
07. 09. 2012 20:47

to vás dost lituju . prej mu na účtech nic nezůstalo. koupili byt v praze a hlavně jak sama ta kravička nablila do článků tak pro ní Kracík vykoupil celýho diora . prej samý kožíšky a botičky , kabelky a ***petičky za miliony . kracíková se ale vozí v novém mercedesu co jí koupil

chatab
15. 09. 2012 16:27

vozi v mercedesu?a spz 5555?to ji nepatri,ani tomu paku co ma odbarvenou makovici,je to bejvaly skoromanzel z KH

rukaspravedlnosti
30. 09. 2012 09:48

vozila se v bílém Mercedesu GL, ale z toho už jí policie vysadila, protože s podvodníkem manželem zapomněli platit leasing . Teď se vozí v jiných Mercedesech pana Josefa Bobka z Kutné hory - například tím, co přijela do autobazaru když se točila reportáž do krimi zpráv- ten ale je pouze jednoho zákazníka, který nechal své auto opravit u Josefa Bobka - asi bude mít radost až zjistí že s ním jezdí tahle mrcha.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.