Tobíška (2) zabavili na letišti! Český soud ho poslal do Austrálie! Teď nemůže zpátky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Tobíška (2) zabavili na letišti! Český soud ho poslal do Austrálie! Teď nemůže zpátky!

»Mamí, mamí…« křičel malý Tobíšek (2), zatímco jeho máma klečela na zemi a plakala: „Spadla jsem na zem a prosila jsem ty policajty, objímala jsem jim nohy, ať mi neberou moje dítě,“ popisuje. Takový byl přílet Jany (32) a jejího syna do Austrálie, kam je poslal český soud... A kde byl prcek okamžitě zabaven!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

guliver
06. 06. 2012 11:09

holcicka chtela australana, chtela byt za vodou, bydlet mezi klokanama koupat se v penezich a hrat si na panicku...ted se ji to vymstilo...dobre ji tak, cesi ji nebyli dost dobri, musela mit cizince tak at si ted uziva...

zamlzena
06. 06. 2012 10:27

nebo ano, ale zase nevhodně. Soudy jsou tady řízeny a proto včera nechtěl Škarka Ratha vydat. Spravedlnsot u nás má křivou páteř a chodí o berličce šedých eminencí.

zadnice
06. 06. 2012 10:17

To je u nás normální.

janapi
06. 06. 2012 08:59

Nebudu soudit proč lezla do postele s takovým tyranem...., ale zamyslete se nad tím, kolik dětí bylo odňato matkách či otcům jen díky tomu-že české soudy řádně nezkoumaly důvody? Kolik dětí bylo ohroženo na životě-jen proto, že sociální pracovníci nekonali tak jak měli. Pokud matka odjela do zahraničí na základě verdiktu soudu-nechť tyto náklady platí ten který soud-soudce!Něco jako zpětná odpovědnost-jenže to v našich zákonech není!

bobou
06. 06. 2012 07:48

nechceme pomoci. A také proč? Když lezla s tím svým "tyranem" do postele, tak také o pomoc nežádala. Nezlobte se, ale pomoc by se podle mne měla poskytovat lidem, kteří se ocitnou v hmotné nouzi díky živelným pohromám, nemoci. Ale v žádném případě díky tomu, že vlezou do postele špatnému chlapovi!!! Na to měla vlastní rozum, tak ať si nyní nestěžuje. Kdo chce kam, pomožme mu tam.

mikimi
06. 06. 2012 08:06

Tak to je panečku názor takže je jedno, že nemohla tušit, že to je tyran, ať si to pěkně holka vyžere, co? Takže nebudeme pomáhat žádným týraným ženám ani dětem, protože za to můžou vlastně ty ženský, nestačím se divit.

Snad jediná její chyba byla, že si udělala dítě s cizincem, být to Čech, tak je to o fous jednodušší a levnější, ale trápení by měla stejně.

bobou
06. 06. 2012 08:57

Ale to není o tom, že vlezla do postele špatnému chlapovi.
Zajíbalo by mne kolik peněz jste již na dané konto pomoci pro tuto paní poslala vy? Když se jí tak vehementně zastáváte.
Bohužel v dnešní neradostné situaci, která panuje v tomto státě má téměř každý existenční problémy. Já jsem tím chtěl jenom zdůraznit, že jsou lidé kteří pomoc potřebují mnohem více (nemoc, živ. pohroma)a těm i já přispívám.
Bohužel takových, jako tato paní je mnoho.

gabi50
06. 06. 2012 10:14

Souhlasím s "bobou­",jed­noznač­ně.Ko­lik takových případů už bylo,že se Češky soudí s cizincem o děti a pořád další a další s nimi lezou do pelechu s pocitem,že jim se to nemůže stát.Ale stalo se a nikdo druhý jim za to nemůže.Také podle svých možností pomáhám,ale jen těm,kdo za své trápení nemůže,zejména nemocným,tam je moje ruka i srdce otevřené,ale v tomto případě nikoliv,každý strůjcem svého osudu a každý nechť nese důsledky svého vědomého počínání.To je bohužel realita.Tím nechci říct,že mi dotyčné není líto,samozřejmě je,i když víc asi toho chlapečka,který už vůbec nemůže za to,že si ho maminka umotala s cizincem

girasole.
06. 06. 2012 15:38

Odsuzovat, ze si neco zacala s cizincem , srdci neporucìs

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.