Domenico Martucci: Iveta nenávidí samu sebe! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Domenico Martucci: Iveta nenávidí samu sebe!

Neopomene zdůraznit, že se cítí »hodně, ale hodně unaveně«. Prý zhubl šest kilo a kvůli obrovskému tlaku má problémy s levým okem, na které už skoro nevidí. Kvůli stresu mu v něm totiž praskl nerv.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

martucci
27. 08. 2011 14:04

Něco podobného píšu výš. Za ty roky Štaidl v mých očích docela vyrostl.

elfrieda
27. 08. 2011 14:04

To je sice pravda, ale vetsina zenskych a na veku az tak moc nesejde, ma prece jenom zabrany zacinat si s zenatym muzem. IB tech avantyr mela hromadu a s nejakou neverou se nikdy netrapila, pokud nebyla podvadenou ona.

zoinka
27. 08. 2011 13:51

jsi měla peníze,budeš kupovat barák na dluh?A co když tÿ pení ze neměla?to se špatně začíná zase znovu.a už se to veze .Sama s dítětem s dluhem na baráku.Jak múžem vědět ,že se jí žádný slušný manažer neujal proto,že si to nechtěl rozházet se Štaidlem.V té době dost znamenal

duncinela
27. 08. 2011 13:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zoinka
27. 08. 2011 14:01

ale to s tím souvisí.Zkus si představit ,že v pási se ti nedaří v osobním životě taky ne a jsi sama s dítětem ,když to trvá dýl ,tak se jí ta psychika začala sypat .Tak když jí bylo nejhůř,tak se napila.Alkohol uvolŇuje.To,že to člověk přestane mít pod kontrolou zjistí až když je pozdě ,když se k tomu přidají deprese,tak je ten člověk v pr...

adelaaaa
27. 08. 2011 14:06

Já si to představit umím, byla jsem ve stejné situaci. Bez práce, s dítětem. Nezhroutila jsem se, práci si našla, i když to chvilku trvalo. Taky jsem nejezdila po dovolených a netahám dítěti stále nové tatínky. Na svačinu a obaly jsem zatím vždycky měla.

zoinka
27. 08. 2011 14:16

já vím jsem na tom podobně ale my žijeme ten obyčejný život .U nich je to asi trošku jiné,aby tu práci mohla dělat potřebuje chůvu řidiče kapelu a zase se to točí kolem peněz.Ty tatínky taky souhlasím,ale i Lucka Bílá řekla,že bez zázemí se tahle práce dělat nedá.Proto si myslím ,že jí tak zoufale chybí někdo s kým by se dělila o radosti i starosti,že naletí každému,kdo se k ní hezky chová i když jenom chvíli ,než se vybarví rozumiš mi jak to myslím?

elfrieda
27. 08. 2011 14:30

Protoze ona nehleda vztah, v nemz si dva lide vzajemne davaji a berou, ona hleda nekoho, kdo tu bude pro ni bezvyhradne, bez oddechu a porad. A tohle ji nikdo uprimne neda, tak vztahy nefungujou, takze takovy zajem zakonite projevi (a predstiraji) jen chytraci a hochstapleri.

adelaaaa
27. 08. 2011 17:27

Já ti rozumím. Jenže ona má štěstí, pořád ji někdo obskakuje. NIkdy na to nebyla sama. Mně, kdyby někdo nabídl práci, tak mu budu vděčná do smrti. Ona příležitosti měla a dost, co udělala? Neustále se nedostavovala do práce. Já si to dovoit nemůžu, nepřijít do práce. Jsem ráda, že ji mám.

duncinela
27. 08. 2011 14:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

elfrieda
27. 08. 2011 14:22

To je vsechno pravda, ale reseni neni zacit "kydat spinu" na vsechny kolem. A to bez vyjimky. IB tvrdi, ze je pod tlakem medii, ze ji pronasleduji novinari, ale zaroven sdelovaci prostredky vyuziva jako mocnou zbran a s jejich pomoci nevybirave utoci na kazdeho, kdo neskace tak, jak ona piska.

sport17
27. 08. 2011 14:48

Sama s dítětem bodygardem, chůvou a asistentem.To je chudák ubohá.Nemít ty pomocníky a muset se trochu otáčet,to by na hroucení neměla čas jako spousta ženských ve stejné nebo horší situaci.A pak by raději koupila Arturovi pomeranče a ne sobě alkohol.

ivkanatka
27. 08. 2011 16:51

Naprostý souhlas, Iveta se lituje, všichni jí ubližují,
ona je ten chudák. Jednou Štaidla nebo Pomejeho pomluví, že jí okradli, pak jim děkuje a ještě si myslí, že jí milují ! Je nemocná a potřebuje se léčit. Proč jí dovolují podepsat revers, když je tam jako doma ? Všichni víme, že pije, bere prášky a její řeči o tom, že je v pohodě a nepije je naprostá lež. Proč, když je zdravá a cítí se v pohodě, nedělá nic pro to, aby uživila sebe a své dítě jako většina matek samoživitelek ? Ať to dokáže, že je tak dobrá zpěvačka, jak o sobě tvrdí, neobklopuje se pofiderními manažery a neodpuzuje od sebe ty, kteří to s ní myslí dobře ?!?
Pokud je soudná - o čemž pochybuji - tak se v první řadě jde léčit a to dlouhodobě, ať dokáže, že se umí postarat o své dítě, / které jí vzali již podruhé ze stejného důvodu /, postaví se na vlastní nohy a pak nebude potřebovat někoho, kdo jí bude krmit, ať doslova nebo ve smyslu " krmit nepravdivými řečmi ". Je jí 45 let, ale je naviní a hloupá !!!!

adelaaaa
27. 08. 2011 13:59

Ta už těch manažerů vystřídala, všichni ji okradli

rachellka
27. 08. 2011 14:03

ano, ano! Ona kohokoliv koho potká obviní z toho, že ji okradli...

martucci
27. 08. 2011 13:36

jednou po něm nic nechtěla, podruhé utratil 350 tis., pak za ni chtěli zaplatit 5 mil. dluhů ze svého, potom prosil o charitativní sbírku na Ivetku diváky VIP zpráv, tak jak to vlastně všechno je? Komedianti jsou oba.

leguana
27. 08. 2011 13:46

Ahoj martucci, říkám pořád, že si do huby nevidí, šašek jeden.

martucci
27. 08. 2011 13:49

Ahoj. Oni jsou oba podobní, viď? Tady padla kosa na kámen, jeden plácá, pak druhý a tak pořád dokola. A co teprve ty nesmysly o exorcismu.

duncinela
27. 08. 2011 13:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

martucci
27. 08. 2011 13:36

Ahoj. Co se děje? Žumpa na prázdninách?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.