Gabriela Gunčíková: Slováci se proti ní spikli! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Gabriela Gunčíková: Slováci se proti ní spikli!

Slováci se semkli a chtějí, aby dnes večer Česko Slovenskou SuperStar vyhrál Lukáš Adamec (24) z Košic a krásná Češka Gábina Gunčíková (17) zůstala poražena. Ukazují to alespoň průběžné výsledky hlasování.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tomigun
09. 06. 2011 02:21

Tymto chcem zablahozelat "autorovi" k skvelemu clanku plnom ho...n z tvojej malej hlavi...Uprimne u nas doma vsetci fandili Gabike a sme zo Slovenska a nielen my ale aj dalsi, asi sa dokazeme preniest nad neakym narodnym nacionalizmom co zjavne ty nie!! Ak kedysi existovala alebo aj existuje z mojho pohladu vymyslena nevrazivost medzi CR a SR tak prave taketo clanky ju vytvaraju. Mozno keby ste sa dokazali povzniest a byt clovekom, bol by lepsi svet. Vymyslat vyhovorky preco kto vyhral je strasne ubohe a este v takomto formate, gratulujem urcite mate vysokoskolsky titul z Plzne. Ste tu z toho vytvoril nezvrazivu sutaz na zivot a na smrt a kedze nikto z "Vasich" nevyhral to beriete ako prehru a poukazujete na nezasluzenu vyhru Slovaka, kedze to vyhral. O com by ste pisal keby vyhrala GG?? Znechutil ste mi den a zelam panu autorovi aby sa pomocoval v noci.

blue25
06. 06. 2011 00:31

Ač jsem Češka, fandila jsem Lukášovi.V této soutěži u mě vůbec nehrála roli národnost ale to, kdo jak na mě působil, jak zpíval apod. Lukáš to u mě prostě vyhrál. Sympaťák.

illis
05. 06. 2011 23:57

protože jí dal 10% z výhry. Jenže si to dohodli vzájemně, pokud vyhraje Gábina, dá Lukášovi 10% a naopak. Takže nechápu proč oslavovat Lukáše, že je charakter. „Budu tě s tisícovkami dalších podporovat z amfiteátru a sám ti odešlu 100 hlasů,“ slíbil mu například primátor města Richard Raši. A Košice jsou přece jen velkoměsto než místo, odkud pochází Gábina. Jestliže primátor Košic slíbí sám 100 hlasů a další od tisíců v amfiteátru, tak to se na mne nezlobte, ale to je docela nefér ! Možná stačilo říct-tak a teď všichni odešlete hlas Lukášovi Adamcovi, no a tak všichni odeslali SMS. Pro mne je jednoznačně vítěz Gábina a přeji ji hodně štěstí a příležitostí ke zpívání

inca1
07. 06. 2011 10:30

A tebe ked povedia, skoc do vody a utop sa, tak to urobis, lebo ti to ini povedali? Sa zamysli nad tym, co pises!!! Ja si myslim, ze ked sa niekomu pacil Lukas poslali jemu, ked Gabina, zase jej...v mojom okoli som sa nestretla s nikym, kto by riesil narodnostnu otazku, to snad len robia obycajni tupci, ktori druhemu nedopraju ... normalne som nemohla uverit, ked som pocula ako vase denniky reaguju na jeho vyhru a dost ma to mrzi hlavne bolo, ze boli obaja vo finale a je jedno ako to dopadlo, dolezite je, aby sa im darilo po CSS

kalichmann
05. 06. 2011 20:52

Normální. Bulvár má velkou moc a tak je využíván k rafinovanému ovlivňování hlasování. Gábina je výborná zpěvačka, hlasy mít bude takže tenhle tah je pod úroveň.

plathss
05. 06. 2011 19:35

Mozu si Cesi hovoroit co chcu,aj tak je hlasovanie nespra­vodli­ve..­..ved Cechov je 2 x viac­....­.samoz­rejme,­ze vyhra Guncikova a nie Adamec....Keby to bolo naopak,vyhral by Adamec­...lo­gicke,­nie??­??

rachellka
05. 06. 2011 20:08

něco na tom bude, ale tady nejde o národy, jde o zpěv! Já jsem češka a můžu Ti říct, že fandím Lukášovi už od prvních kol:o). A mám hodně kamarádů, kteří mu taky fandí, takže to není jen o národnosti, ačkoliv jak říkám, něco na tom co jsi napsal je.

fimena
05. 06. 2011 19:20

Tos musel mit hodne spatnou nedeli kdyz se s tebou nikdo nechtel hadat vid? Mohl bys vydelat nejakou korunu a davat lekce pubertakum z komunikace. Anebo ze by se ozval jeden z pisalku. Tolik zloby v par radcich docela mi je te lito. "Bohaty podnikatel" ty budes bohatej ale asi jen na jazyku.

hillarka
05. 06. 2011 19:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fimena
05. 06. 2011 16:25

Prestoze maji Slovaci vyjmenovana slova urcite trosku jinak mela by to byt domena alespon ceskych novinaru..
kdyz uz se spikli tak s tvrdym SPYKLI

bohatypodnikatel
05. 06. 2011 17:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

apaj
05. 06. 2011 15:57

AŤ si vyhraje třeba pes Filipes. Superstar pro mě a mnoho lidí skončila zmanipulovaným vyhazovem Michala Šepse.

rachellka
05. 06. 2011 20:12

Tak to je jasné, že ho tam nemohli nechat! Všude se psalo jak unikly výsledky, a že má nejvíc hlasů Šeps...

setug
05. 06. 2011 15:39

pár hlasů Adamcovi, tak krásně zpívajících chlapů moc není.

bohatypodnikatel
05. 06. 2011 14:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tomik007
05. 06. 2011 14:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

quonex
05. 06. 2011 13:17

Ikdyž v obou případech nejde o hlasy vyjímečné jak rozsahem, ani zabarvením, stejně tak oba nemají jiskru šoumena či hlavu autora vlastní tvorby, asi bych ale z nějakého podbvědomého důvodu dal raději hlas Slovákovi Adamci než Gunčíkové. Gunčíková je velice hezká holka s průměrným hlasem, které z nějakého důvodu až nekriticky straní porota. Bude-li v obou kvalita, tak si po sms hlasování najdou cestu ke svému publiku. Takže asi tak...

rachellka
05. 06. 2011 20:13

přesně! Já jsem taky češka a fandím Lukášovi! :o)

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.