Nejkrásnější Čech odletěl dobýt Thajsko! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Nejkrásnější Čech odletěl dobýt Thajsko!

Muž roku 2016 Josef Kůrka odletěl v sobotu do Thajska, kde bude bojovat o titul nejkrásnějšího muže světa!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xcarodejka
06. 02. 2017 16:52

érky jsou stále v módě? A tenhle nicneříkající typ, zřejmě tráví většinu času v posilovnách.

antonuis.j
06. 02. 2017 15:08

Jo, a mám dojem, že se ta jeho blonďatá slečna trenérka jmenuje Eva, tak se mi teď vybavilo.

antonuis.j
06. 02. 2017 14:44

Ojojoj, buď debilci z redakce blbě opisovali nebo vědomě lžou. Shodou okolností jsem minulý týden v čekárně u doktora listoval nějakými časopisy a byl tam rozhovor s tímto "nejkrásnějším mužem" a zadaný je - ta odbarvená babochlapka na té fotce po jeho boku je jeho přítelkyně, taky prý trenérka fitness, psali něco, že se tam s ní seznámil, jelikož byl buřt a začal cvičit a prý kvůli její super figuře na sobě maká, aby se jí vyrovnal a takové blafy. Takže zadaný je a dle toho rozhovoru, který jsem z nudy tak prolétl.. nemá moc shůry dáno, je to jelito, a ta jeho chlapice řekl bych taky. Ale to je jejich věc, každopádně Aháci opět blbě, za 5, imbecilkové.

DutchSchulz
06. 02. 2017 14:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.