Jiřina Bohdalová a blížící se 85: Pláč na oslavě narozenin! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Jiřina Bohdalová a blížící se 85: Pláč na oslavě narozenin!

Slzy i obrovská radost. Jiřinu Bohdalovou (84) čekalo v Divadle Na Jezerce překvapení. Po představení Paní plukovníková jí k životnímu jubileu s předstihem gratulovali kolegové v čele s principálem Janem Hrušínským (60). 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
01. 05. 2016 08:34




Alena Ponistova
ararat ty jsi opravdu nemocný člověk co ani nevíš co píše.šNa všechno máš pozitivní odpověd,jen na určité lidí jsi agresivní i kdyby to byl tvůj názor.Jsi opravdu tak blbá?)))nebo se nudíš u uklízením?V srpnu jsem v Česku tak ti garantují,že mám na to známost a dostanu se k tvému podnikání.Sama jsi o to řekla.Tvoje urážky jsou na bodu mrazu.Jsi opravdu nemocná a léčit se je normální,nemusíš se za to stydět.Dej už pokoj lidem co mají svůj názor a neurážej,kdyyž je neznáš.Na seznámce jsem nikdy nebyla nemám to zapotřebí,ale co tam děláš ty?,))))tak vzdělná a chytrá vdova?
Tak jsem se už dlouho nepobavila jak teď.
Ponistová tak do toho,
píšeš že se dostaneš k mému podnikaní??A copak tě na mém podnikání asi trápí holubičko.
Máš z toho osipky nebo se ti tvoří vrásky,chudáčku,tak jo už se těším,jak se chceš dostat na mé podnikání....budu čekat v srpnu až přijedeš do Česka

smazan_20160509
01. 05. 2016 17:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
02. 05. 2016 06:36


opravdu? já že je urážím,asi budeš muset vzít brýle?
Šlepoňu šlepý....

mandat
26. 04. 2016 21:57

Falesna osoba.

bohatypoodnikatel
26. 04. 2016 17:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
27. 04. 2016 11:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
26. 04. 2016 17:29

"Bohdalka" je naprosto famózní a úžasná Paní Herečka, která zahraje cokoliv a vždycky perfektně! Znovu jsem se podíval na skvělý film Fany, kde mě dostane její postava vždycky do kolen. A na svůj věk vypadá výborně, je vitální, plná energie...

6010
26. 04. 2016 17:25

Když již Hrušínský nevěděl co s vybranými penězi za představení, tak je mohl dát na nějaké postižené děti né? Ale této milionářské bábě, bych nedala ani cent.Když o ní čtu, jak je lakomá a chamtivá,tak takové lidi já nemusím.I ten její skřehotavý hlas pořád slyším, né se ho zbavit.

qwertina
26. 04. 2016 13:57

Bello, jity, ararat pekne jste to napsaly o Jirince

ararat
26. 04. 2016 15:16

Poslouchej Markéto& Qwertina
Nehrej tady hru Markéto,jsi čičatelná,nebo to nevidíš?
Blbce dělej ze sebe na mě to neplatí.
****­******­******­******­******­******­******­******­****
-bello-
26. 04. 2016 13:26
Je úžasná herečka, je báječný jak o sebe pečuje a já chápu její dojetí.V 85 letech být takhle mladá duchem a ignorovat bolesti stáří, hrát a neflákat to jako seriáloví , je to hvězda !Mám ji ráda .Jo ale ty jsi ta co tady neměla pro ní slušného jména a teď píšeš opak?Psávala jsi o ní že je nenažraná,tak co je pravda ty hade.

-bello-
26. 04. 2016 22:05

tady si fakt někdo koleduje, že mu někdo dojde dát pěstí na Ostrava-Jih, Zábřeh, Výškovická 2275/125

mekanikk
26. 04. 2016 22:19

BELMEKU ty si to můžeš dovolit... kohokoliv inzultovat....zcela jistě jsi zbavená svépravnosti tudíž jsi trestně nepostižitelná.

Píšeš tady pod minimálně pod šesti nicky a vytvořila jsi si tad svůj život včetně vztahu. Jsi chudinka která si tady realizuje nenaplněné sny.
Do Ostravy, ale jistě nedojedeš, seberou tě někde cestou až po tobě tvůj opatrovník vyhlásí pátrání. Jistě na tebe bere tučné sociální dávky ještě musíš vyšpulit důchod. Tak radši sklapni a po půlnoci rozjeď svá "moudra".

-bello-
27. 04. 2016 07:32

mekanikk alias ararat
jak jsem řekla, s debily se zahazovat je nesmysl.
Do Ostravy zajisté může zajet každý, koho tady Strouhalová Eva urazí.

smazan_20160509
27. 04. 2016 11:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
28. 04. 2016 08:08

MARKÉTO&TERIYAKI

to snad ví každý zapomněla jsi ještě na švédskou hadru na stěrku,kompletní čistící techniku..a tak dál ty nemáš ponětí ani o tomto obyčejném podnikatelském záměru,ukazuješ svou naivitu a hloupost,myslící si že mě potupíš spíše naopak děláš mi reklamu zadarmo díky..

ararat
27. 04. 2016 21:12

mekanikku,ona nemá ani na jízdenku a lékař z Bohnic by ji nepustila a je trochu hlídána dcerou,proto někdy píše i v noci,aby ji dcera neviděla,měla s tím problém a musela být někdy i hospi­tali­zová­na..­.je zlá na celý svět a proto si tady ulehčuje život,že tady nadává na všechno a všechny,je dokonce schopná se tady hádat sama ze sebou...

ararat
27. 04. 2016 11:32


Děkuji ti Markéto ze stodůlek Praha,klidně pokračuj,mě nevy­provo­kuješ­,blá­zen jak jsi ty jsi jenom k smíchu,asi takhle
Klidně může přijet uvařím mu kafíčko a povykládáme si o tobě jak tě znám a vím kdo jsi ukážu mu všechny sceereny,jak jsi se hádala na seznamce,jak jsi nadávala sprostě a jak jsi chodila udávat na policii a měla jsi i problém na Ostravské policii z Bestii...JSI BLÁZEN TEČKA

-bello-
01. 05. 2016 00:33

ararat

tohle přesně vykládáš na svém inzerátu s tím, že na plané řeči nemáš čas, ale kafíčko prej dáš atd. ....
jsi blbá.
Stodůlky se píšou s velkým písm. a já bydlím v centru ( blbko víš co je centrum?) Prahy.

Se divím, že tě dneska neupálili

smazan_20160509
01. 05. 2016 07:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
02. 05. 2016 16:03

terino víš co mi můžeš..políbit (_I_)

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.