Leona Machálková (48): Hořká slova o jejím konci ve StarDance! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Leona Machálková (48): Hořká slova o jejím konci ve StarDance!

Stejně jako každý týden, i tento musel televizní soutěž StarDance opustit další z tanečních párů. Že jím bude ale Leona Machálková s Michalem Necpálem (28), nikdo nečekal. Ani oni sami!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lefuet
30. 11. 2015 18:59

Tahle soutěž je podnikatelský záměr a proto tu jde primárně o prachy a až na druhém místě je tanec. Čím více SMS tím větší zisk. Nad Pavláskem, který vzbuzuje takové emoce, si mnou organizátoři radostí ruce. Na jedné straně jsou ti naivní, kteří si myslí, že jde hlavně o tanec a tak posílají o to více SMS na podporu těm opravdu dobrým, aby je dostali do finále. Na druhé straně jsou ti, kteří se Pavláska snaží udržet ve hře co nejdéle, na truc těm prvním. A penízky vesele tečou na konto pořadatele!

nanela
27. 11. 2015 11:03

pravidla jsou daný a nevím proč by měl být někdo hlupák když posílá hlasy pro Pavláska každý může dát hlas tomu kdo se mu líbí když se chce někdo bavit tak posílá Pavláskovi jinak to má řešit porota a bude to holý tancování bez recese a nebo tam měli brát jen talentovaný a ne tam nabrat nemehla a hned v prvním kole je vyházet zrovna tak to mají umělci co nejsou moc známí z televize nebo nejsou oblíbení i kdyby tancovali nevím jak tak stejně vyletí jako první

kolemdokola
24. 11. 2015 22:37

K vojenskému incidentu se odpoledne vyjádřil ruský prezident Vladimír Putin. "Dnešní ztráta je bodnutí do zad od kompliců teroristů. Jinak to prostě nemohu nazvat. Je zcela očividné, že náš letoun turecké území nijak neohrozil. Byl na misi, jejímž cílem je zlikvidovat mezinárodní teroristy operující v oblasti, z nichž někteří pocházejí z Ruska," uvedl Putin.

amplituda
24. 11. 2015 15:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

wanaxa
24. 11. 2015 12:01

Nejlepší jsou Schneidrová a Mareš

ivoadler
24. 11. 2015 11:16

Machálková trochu připomíná Vondráčkovou (Lucii). Dřina umění neudělá.

naze
24. 11. 2015 11:00

Vždy jsem se ráda dívala na tento pořad,ale v sobotu to bylo naposledy a již nepošlu ani jednu SMS. Ztratilo to úroveň taneční. A jestli Pavlásek někoho baví,tak promiňte.V tomto případě už se ostatní páry nemusejí snažit a dřít na trénincích. Tohle opravdu ČT1 nezvládla.

jenka
24. 11. 2015 10:52

Při tanci Leony jsem docela ztuhla v některých okamžicích. Byly nějaké tvrdé, nechápala jsem proč, ale vadilo mi to. Vyřazení jsem už jenom očekávala. Je dobře, že nejde jen o názor kamarádíčků v porotě, ale taky o názor diváků. A to i na "tydýta", kterému docela závidím tak velkou náklonnost hlasujících. Jen tak dál, vždyť je dobře, že nás to baví.

stekajicikocka
23. 11. 2015 16:35

Asi pro ty hůře chápající: Toto není skutečná taneční soutěž, ale zábavná taneční show. Páry se nevybírají náhodou, ale aby bylo k vidění vše, tedy hezký tanec ale i něco legrace. A ti vybraní to taky vědí. Kdyby to byla taneční soutěž, tak by rozhodovala porota , nikoliv laici.

hejhej
23. 11. 2015 20:12

stekajic.....
To chceš tvrdit, že Pavlásek někoho pobaví. Vždyť se nedá na toho chudáka dívat, ani zábava, ani tanec.

koko61
23. 11. 2015 13:39

Vyhraje Pavlásek, to už ale není o talentu v tanci, ale o talentu debility .

kathynka
23. 11. 2015 14:16

Naprostý souhlas, je to výsměch všem ostatním tanečníkům, kteří v této taneční soutěži pilně trénují a dřou. Toho tydýta tam vůbec neměli pouštět, větší dřevo jsem neviděla ani mezi 16tiletými v tanečních ... V sobotu jsem se dívala naposledy a doufala, že Pavlásek vypadne, bohužel Celá soutěž se mi zhnusila už jsem se zařekla, že se nepodívám a počkám si až oznámí celkového vítěze. Snad nebudou hlasující tak debilní, aby to fakt byl ten ošklivec

koko61
23. 11. 2015 14:26

Bohužel hlasující jsou více než debilní, to dělají schválně, aby ti co dřou a je radost se na ně dívat vypadli a zůstávalo tam to poleno. Je to zneuctění celé soutěže kvůli debilním lidem, kteří snad vůbec nepochopili o čem ta soutěž je.Měla jsem zkažený pátek a dál už nehodlám si jej kazit

hejhej
23. 11. 2015 15:01

kathynka: Souhlasím s názorem.
Pavlásek nejen, že je dřevo, který netančí, ale přešlapuje, hudba mu nic neříká, tváří se jako idiot a myslí si, že je vtitnej. .
Ti, co mu posílají hlasy jsou na stejné mentální úrovni jak blb Pavlásek.
Taky se už na soutěž, kde je tento blb nehodlám dívat.
Je mi líto paní Kostkové a pana Ebena, že musejí slušně komentovat hňupa Pavláska.

smazan_20160509
23. 11. 2015 16:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanikk
23. 11. 2015 19:32

takže malá rekapitulace...aneb kdo je vlastně BELMEK
Jsi mladá, krásná, žádoucí dle toho jak vystupuješ zřejmě rentiérka, velmi solidně zajištěná. Mezi tvé zájmy patří zušlechťování vlastní tělesné schránky, tam kde ostatní mají sádlo TY máš ocelové svaly, zřejmě máš i velmi dobrý metabolizmus, ráda a dobře jíš, nejraději v luxusních restauracích které navštěvuješ se svým "partnerem" mekem. Mezi další tvé zájmy patří nakupovaní... kožíšky, šatičky, šperky ti ve velkém nakupuje právě zmiňovaný partner mek v "Pařížské" jste jako doma a to velmi často. Z toho lze usoudit, že mekanik je také velmi dobře situovaný, troufnu si říct, že je dokonce milionář...takže se dva dokonalí, krásní, mladí boháči našli právě na bulvární diskuzi AHA. Zamilovali se do sebe prostřednictvím svých duchaplných příspěvků, zkrátka OSUDOVÉ setkání.
Chodíte do divadel, koncerty a věnujete se "kvalitní" zábavě nebo se dlouze a samozřejmě nadpozemsky úchvatně milujete jelikož mek je chlapák troufnu si říci NADSAMEC. Dá se to pochopit, podle tvých příspěvků ve kterých vždy a všude kritizuješ všechny ženy (tlustá, mastná, hloupá, trapná apod) jsi TY jedna z nejkrásnějších a nejin­teli­gentněj­ších žen které kdy tato zem nosila Jsi zkrátka neodolatelná.
A teď tu o Karkulce...Škoda, že si to po sobě občas nepřečteš jak je to ubohé, ale to ti tvá nadutost spojená s hloupostí nedovolí. Tak pokračuj BELMEKU.

mord
24. 11. 2015 20:40

to jo a hlavne tady ten odpad bellmek a stara oxallis zvraci sve komplexy kazdy den

mekanikk
24. 11. 2015 21:19

BELMEK dnes asi "štrajkuje" nebo si vyjela s mekem

antonuis.j
25. 11. 2015 08:54

Belmek má směnu - šúruje ve fitku, zrovna drhne hajzlíky. Odpoledne dorazí do své garsonky, dá si kabanos a kus chleba, zapije krabičákem, hodí si šlofíka, a v noci sem bude zuřivě datlovat, bába tlustá. Za bello i za meka.

mord
23. 11. 2015 21:02

Soucit lze mit pozte s tebou stara hloupa zavistiva rasple

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.