Tahle holka má ale apetit! Míša Nosková se 120 vojáky najednou! Nenasyta jedna! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Tahle holka má ale apetit! Míša Nosková se 120 vojáky najednou! Nenasyta jedna!

Dvaatřicetiletá zpěvačka očividně není žádná troškařka! Když vojáka, tak hned  celou rotu! Zapěje si totiž s legendárním souborem Alexandrovci!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lepabrena
20. 09. 2015 23:17

Pro mě jsou Alexandrovci připomínka okupace Československa vojsky Sovětského svazu dle příkazu generálního tajemníka komunistické strany SSSR Ukrajince Leonida Brežněva, takže nechápu, proč vůbec někdo na jejich vystoupení chodí- pokud tam nechodí jen pátá kolona- bývalí či současní občané bývalých republik SSSR, kteří žijí v Česku. Loni Alexandrovci nazpívali hymnu Vježlivyje ljudi,která opěvuje proruské a ruské vojáky, zasahující na Krymu a v Donbasu. Při poslechu pasáží z písně, která opěvuje ocelové stroje slušných lidí, mě běhal mráz po zádech a připomínal mě Krylovu píseň Bratříčku, zavírej vrátka. Jsme snad stále ruská kolonie? Že nás okupují ekonomicky přes různé své české kolaboranty je jasné.

mrdounberlusconi
19. 09. 2015 18:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.