Egypťan z Prostřeno! Řvou na mě: Táhni domů, černá hubo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Egypťan z Prostřeno! Řvou na mě: Táhni domů, černá hubo!

Od pondělního vysílání pořadu Prostřeno! nemá Egypťan Abdel Daoud (42) přezdívaný Abi klidné spaní. Poprvé po 15 letech života v České republice se stal terčem nevybíravých rasistických výpadů i hrozeb. „Píšou mi táhni si domů, černá hubo! Mám strach o svůj život, raději spávám jinde,“ svěřil deníku Aha! své obavy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alfin
03. 09. 2015 06:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gurke
03. 09. 2015 16:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
03. 09. 2015 06:47

prostřeno je o vaření.muj názor je ten,že kdo nejí maso,­cibu­li,čes­nek,sý­ry,má sedět doma na pérdeli a necpat se do pořadu o vaření.výmluvy typu přihlásila mě sestra­,mat­ka,man­žel,ka­marád jsou trapný.s názorem táhni domu černá hubo souhlasím,a že muslimové jsou *** taky.takže milý Abdule mazej domu a tam si hlásej ty svý s.r.a.č.k.y.jooo moje bell

smazan_20160509
03. 09. 2015 06:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marie60
03. 09. 2015 08:22

..přesně tak.Vegetariáni by měli soutěžit s vegeteriány a všežravci zas s všežravci a ne, tohle já nejím brrr. Někteří dokonce kvůli dotyčným uvaří extra jídlo. Tenhle zas řekne, že mu to jeho víra nedovoluje jíst vepřové.Kdyby jednou si dal dobrý vepřový řízek, tak by už pak nic jiného nechtěl jíst. Možná, kdyby se k druhým nechoval tak arogantně, tak nebudou ted´lidi takhle reagovat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.