Egypťan z Prostřeno! Řvou na mě: Táhni domů, černá hubo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Egypťan z Prostřeno! Řvou na mě: Táhni domů, černá hubo!

Od pondělního vysílání pořadu Prostřeno! nemá Egypťan Abdel Daoud (42) přezdívaný Abi klidné spaní. Poprvé po 15 letech života v České republice se stal terčem nevybíravých rasistických výpadů i hrozeb. „Píšou mi táhni si domů, černá hubo! Mám strach o svůj život, raději spávám jinde,“ svěřil deníku Aha! své obavy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rentierskej
03. 09. 2015 12:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
03. 09. 2015 12:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lambrika
03. 09. 2015 12:05

tady nejde o to odkud pochází , ale o jeho chování !!! ! ! ! taky i na to , že na vepřové maso je muslim , ale na hazard už ne ! a který muslim má doma silnou kořalku ? když vůbec nepije i to ocumlávání jedneho náhubku u dýmky to byla taky zábava co se jemu asi moc líbila ! ! !

mirkazam
03. 09. 2015 11:04

Svým arogantním chováním si vyloženě koleduje o pár facek.

mourovata.kocka
03. 09. 2015 10:58

Lidem by nevadilo, že nechtěl vepřové, kdyby před tím s nevybíravým řevem nedonutil svého hosta sníst nechtěnou cibuli. Nejde o vepřové, jde o tu cibuli, ale tohle zřejmě dote´d nepochopil.

sadia
05. 09. 2015 18:41

Přesně tak.... o vepřové nešlo,.Šlo o jeho nevhodné chování.Když sám něco nejím a chce ,aby to soutěžící respektovali,tak nebudu na druhého řvát,aby snědl celou cibuli atd.,protože ho to uráží. Sám, i když je muslim ,nutil stále dokola dotyčnému "panáka" i když o něj nestál. Bodování také svědčilo o jeho charakteru. Nakonec si vynutil ! odpuštění za bodování.

hejhej
03. 09. 2015 10:22

Čemu se diví??? 15 let žje v Česku a nenaučil se slušnému chování. Naši věřící taky nikde svou víru necpou ( mimo Jehovistů, že stojí na každém rohu se svým časopisem). Muslimská víra je násilnická ve jménu Alláha. Když všechno nejí, nemá se zúčastňovat soutěže o vaření.
Tady je jasný příklad, jak se muslimové "hodlají přizpůsobit". Místo, aby držel hubu, ještě je arogantní.

gurke
03. 09. 2015 16:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bredt8
03. 09. 2015 09:49

Vzdyt si vse zavinil sam.Nema zadnou kulturu ani manyry.Parazituje u duchodkyne, zrejme mu vse financuje a hraje si na tezkeho frajera.V Egypte by musel asi vybirat kontejnery,tam by ho rozhodne netrpeli.

amplituda
03. 09. 2015 09:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mazliva.samicka
03. 09. 2015 14:53

Už je pozdě...
ve srač...ch jsme až po krk...

bohatypoodnikatel
03. 09. 2015 16:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

20tina12
03. 09. 2015 09:41

To bude asi tím, že cpal do soutěžícího mermomocí tu cibulí....o chování nemluvě.

pelagie
03. 09. 2015 08:59

A on diví ?? Když se chová,jak se chová ...?? proč se vůbec přihlásil,když nejí to a zase ono a ještě k tomu má blbé kecy... jak je vidět hnaly ho peníze ...

dzery
03. 09. 2015 09:19

Souhlas,chování řeznického psa a ještě se diví.

demon.hk
03. 09. 2015 08:32

Klasicky mu.slimak! Já nic, za to může televize a tak ji honem budu žalovat, protože jsem se před celým českým národem projevil takový, jaký jsem - netolerantní, agresivní hovado. Nebo to ho Prima navedla nutit soutěžící jíst vše, co jim naservíruje, řvát na ně, pak nadávat do prasat????? To asi těžko. Takže milý Abi, seber si ten svůj černý zadek a pakuj se zpátky do Egypta, když jsme my Češi tak strašný národ. A ještě bude podávat žalobu, *** a stěžovat si, jak mu ubližujeme, my zlí rasis­ti..­..ha­haha!­!!! Takoví jsou všichni, aspoň nám v přímém přenosu ukázal, co nás čeká, když jich tu bude víc!

smazan_20160509
03. 09. 2015 12:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
04. 09. 2015 07:45

Já si dokonce myslím, tže do pořadu nešel kvůli mizernejm padesáti tisícům, že už předem plánoval televizi ažalovat a vytřískat z toho mnohem víc. Muslim nemuslim, černoch nebo běloch, jednoduše zkur.venej charakter.

ljubaa
03. 09. 2015 07:47

naprosto souhlasím s názorem, že do pořadu by měli jít lidé, co jedí všechno a nebo řeknou, že ano, tohle nemusím, ale ochutnám to, protože to mám hodnotit. i když je fakt, že pokud k něčemu budu mít odpor, tak to stejně nezhodnotím dobře. Já od dětství nemůžu slepici na paprice, prostě mi ji ve skolní jidelně tak zprotivili, že i kdyz jse se hodně snažila řekla, jsem si, že jí udělám sama a že to nemůže být tak špatné, tak se mi nad tím zvedá prostě žaludek. Nemůžu to, i kdybych chtěla. Ale asi bych ochutnala, jak to má chutnat správně. Ale brát do pořadu vegetariána, abstinenta nebo muslima, tak je to asi mimo mísu, protože pokud někdo chce uvařit podle svého a udělá celý chod z vepřového, tak nebude tento člověk jíst nic? Do poháru se pak nedá vaječný konak... protože někdo nepije alkohol? Myslím, že se tito lidi vybírají schválně, aby byl pořad hudkami zajímavější... o ničem jiném to není. Nebo vezmou naprosté protiklady. Podnikatelku z domu 6+1 s novou kuchyní za 1/2milionu a proti ní nasadí paní, co nemá zuby, bydlí v 50 let starém bytě, která nemá na nájem a do pořadu jde pro peníze. Kdo vyhraje?... Ukazují sociálně slabší, kteří uvaří oběd pro 5 lidí za 150Kč a proti nim dají lidi, co uvaří jídlo, aby se předvedli, co v životě ten sociálně slabší nejedl a jíst nebude..... je to o taktice, ne o jídle....bohužel. Je mi kolikrát až stydno za některé lidi, že si pustí za vidinou peněz domů televizi a potažmo tisíce lidí. Pořad je sestříhaný a pak ten chudák vypadá ještě navíc jako blbec.

mekanik
03. 09. 2015 08:02

ljuba-jé slepice na paprice mňam tu miluju

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.