Sebevražda siláka Hanzela: Přišel od psychiatra a oběsil se! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Sebevražda siláka Hanzela: Přišel od psychiatra a oběsil se!

Silák Ladislav Hanzel (†61) dokázal utáhnout lokomotivu, tíhu vlastního života ale neunesl. Ve svém domě v Brodku u Přerova se oběsil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
08. 06. 2015 09:19

Psychiatr byl asi odborník na slovo vzatý, když se chudák pan Hanzel takto rozhodl. Je to škoda, co bude nyní se synkem.

vrsrvrsr
07. 06. 2015 19:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

babatomanija
07. 06. 2015 17:52

Tihle lidi nejsou zrovna moudří a snad i proto přehánějí a poškodí si fyzické i psychické zdraví. Stárnutí je u takových jedinců zvláště problematické. V hlavě nic moc, fyzická stránka chátrá, a tak to řeší.... Ješitnost a nemoudrost vystavuje nakonec účet.

bac-bum-bac
07. 06. 2015 19:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jafar
07. 06. 2015 20:18

Mohu se zeptat, zda jste Laďu Hanzela znala osobně, že máte tu odvahu a ještě cosi navíc o něm a o ostatních silácích psát, že "v hlavě nic moc" a "ješitnost a nemoudrost".

Já jej totiž znal a mohu vám říci, že opravdu to nebyl žádný hňup, jak se vy mylně domníváte. Laďa celý život tvrdě makal a silačina pro něj byla koníčkem, stejně jako je pro jiné koníčkem například vzpírání, zápas, silový trojboj a podobně.

Znával jsem a kamarádil kdysi s brněnským Frantou Kocourkem, neb jsem v Brně vyrůstal, znám i několik dalších siláků: Zdenka Knedlu - Železného Zekona, Reného Richtera - ***ma a u všech vám mohu garantovat, že to rozhodně nejsou/nebyli žádní hlupáci.

Laďa byl můj kamarád a jeho smrt se mne bytostně dotýká, protože jsme to nikdo nečekali. Vy jste ho zřejmě osobně neznala, ale to nevadí, byl to slušný člověk a fajn chlap a nezaslouží si, aby o něm kdokoli psal jako o hloupém ješitovi., takže vás prosím, abyste se podobných dehonestujícíh komentářů napříště zdržela. Děkuji

zzapp
07. 06. 2015 21:02

jafar ...vykašli se na jakousi ..babatomaniju... Kachna má vyšší IQ než on/ona, z příspěvku je to znát... Tos byl ještě slušný.

ararat
08. 06. 2015 08:08

zzapp...marně voláš po slušnosti,ale je to žena co píše nikoliv chlap,píše tady pod nickem -bella- a má tady spousty jiných nicků,je to schizofrenička

mekanik
08. 06. 2015 15:25

ararat-mysli mozkem ty trubko než něco vypustíš.hrůza

amplituda
08. 06. 2015 00:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jafar
08. 06. 2015 07:31

Nech si blby kydy na koledu konopku. Vubec neni dulezity odkud kdo je, ale co ma uvnitr. Nejsou to plky, Ladu jsem znal a nelibi se mi, kdyz o nem mluvi/pise nekdo tak, jak si nezaslouzi.

Zkama su ti muze bejt u zadele, ale kdyz uz to chces vedet, puvodem z Vysociny, vyrostl jsem v Brne - skoro ctvrt stoleti a ano, vystudoval jsem v Praglu, kde dal ziju kvuli jobu a taky proto, ze se mi tu libi a jsou tu taky fajn lidi. Jako vsude tu jsou lidi dobry a mizerny. Ale tech i tech je tady i na Morave zhruba stejne.

Ale pokavad ti z toho neco nende pod fosy, prijd mi to rict osobne. Pak si o tom muzem pokecat. Tak i tak, bude-li zajem ...

mekanik
08. 06. 2015 07:48

jafar-nikomu tady nevyhrožuj a mazej spátky do vyvolených.ty ogare z Brna potroooblej.ty kvuli jobu uděláš cokoliv viď.to jsem si všim.a jestli byl někdo inteligentní nebo né,to ty nedokážeš posoudit ty gumo oteklá.ty bys potřeboval férovku jak prase drbání

amplituda
07. 06. 2015 17:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jafar
07. 06. 2015 19:14

Tohle není zrovna vhodné místo pro černý humor.

mekanik
08. 06. 2015 07:51

jafar-a pro jaký humor je zde místo?vrat se do vyvolených a zrovna ty ktery za peníze uděláš cokoliv, se nesnaž o nějakou moudrost nebo pietu

gabi50
07. 06. 2015 13:34

Je to smutné . Jak je vidět, i silák má někdy slabou chvilku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.