Život a paralelní světy sester Bartošových: Proč se nemohly vystát? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Život a paralelní světy sester Bartošových: Proč se nemohly vystát?

Přijela vůbec poprvé veřejně uctít památku sestry Ivety (†48), svého dvojčete. Kdysi rovněž zpěvačka Ivana Bartošová (48) na pražský koncert Královen popu dorazila ze Švýcarska, kde už dvacet let žije. Přijela s maminkou, bratrem Lumírem a manželem Stephanem. „Ano, toto je moje jediná veřejná pieta Ivetě,“ prohlásila. Iveta Bartošová spáchala na konci dubna sebevraždu skokem pod vlak.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

karkulinacervena
21. 10. 2014 22:41

normálně sem nepíšu ale ty a ten druhý b.l.b židácká už mě štvete, všechno víte. radši běžte makat socky a nenavážejte se do člověka který už nežije.

goldsteinicik
21. 10. 2014 22:48

prasulka
25. 10. 2014 12:16

prasulka
25. 10. 2014 12:16

honzadv
21. 10. 2014 21:02

To mpads - omlouvám se za ty blblosti, co jsem psal o tom, že jsi děda a další kraviny. Nemyslel jsem to tak, ani jsem se tu nehroutil vzteky, to bylo jen tak Ale prosím uznej, že každý má právo vyjádřit svůj (víceméně všeobecně jasný) názor.

goldsteinicik
21. 10. 2014 21:07

diskutovat se dá i slušně.

honzadv
21. 10. 2014 21:10

Diskutuji slušně, ale když mě někdo začne napadat, začnu se bránit. Každý může napsat to své, ale proč ostatní urážet? To už není diskuze, ale polemika, a hodně často zlá a sprostá.

mrdounberlusconi
21. 10. 2014 20:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
21. 10. 2014 20:19

mrdounberlusconi
kdo ti tak ublížil,že máš takový následky?Asi tě maminka plácala po hlavě že?

goldsteinicik
21. 10. 2014 20:21

Plácala? Nejspíš klackem

honzadv
21. 10. 2014 20:22

A musel jí taky několikrát na tu hlavičku upadnout, nejspíš.

prasulka
25. 10. 2014 12:27

honzadv
21. 10. 2014 20:21

On je takový malý neukojený panic-primitiveček, anebo - si dělá jen blázny a schválně píše takový hovadiny.

prasulka
25. 10. 2014 12:27

honzadv
21. 10. 2014 17:51

mpads, nadávej sám sobě, reopáčku-chudáčku - takovýho zhovadilce jsem fakt ještě nepotkal, jako jsi ty. Kdo má jiný názor, je podle tebe b*b a další způrdička, asi to říkakjí pořád o tobě, jak je vidět. B*b jsi ale jen ty, dědo primitivečku. A chápu - ty sám jsi zjevně závislák, duševně postižený a dle levopisu i ***amotný alkoholik a feťák, zaslepený vypitý minimozeček, komouší starouši. Iveta byla prostě lenivá zlá vypočítavá notora a fetka, nic víc, ludračka, která vyměnila dítě za alkohol, prášky a posluhy, otroky, po nichž chtěla, aby jí denně 24 hodin posluhovali a nosili. A tečka, gramofone zaseklý, vytáhni další krabici levnýho patoku, kterýmu říkáš víno, a udělej si dobře pod třicet let starým plakátem fekty Ivetky.

demonxxx
21. 10. 2014 18:05

Na čem ujíždíš? Ty máš dost, nemáš na pořádný matroš.

mpads
21. 10. 2014 18:16

honzadv Závislý jsem na sportu a dědek nejsem. A o mým věku víš hov.no.Alkoholu jsem nepodlehl .Takže nic nevíš a už komentuješ . Na primitiva jsi ty, nebo nepochopíš nemoci, ale budeš komentovat o tom , jak o zdravém člověku a klidně s kudlou. Budeš urážet i mrtvé dokola. jen aby jsi vybil frustraci v generačním rozdílu k nenávisti. To není názor. To je debil.ita. Jestli si studoval, tak jsi pa.ko ***amote. Nemusím se dohadovat ,ale ty jsi příčina.

honzadv
21. 10. 2014 18:39

Začal jsi ty, s pronásledováním a napadáním, primitive ***amotný - zadarmo tě opět poučím aspoň o dalším pravidlu pravopisu - neříká se NA prmitiva, ale ZA primitiva - a to jsi ty, ani psát neumíš, lezeš za lidma a napadáš je, ale nesneseš, když zahrajou na stejnou notu a na hrubej pytel ti dají hrubou záplatu, ***. Jasně jsi ty taky notor a fetka, proto tu fetku tak hájíš, asi je u tebe i normální, když se ženská vykašle na dítě kvůli chlastu a válení se v pomočených peřinách, tak to jsi kadet, to je síla.

mpads
21. 10. 2014 19:19

honzadv. Normální to není, ale ona by sama na sebe nestačila a měla být na léčení. Co udělal Rychtář? Zpackal to a Iveta, získávala nechvalnou popularitu, aby se jí někteří pa.ka vysmívali a uráželi. Itálie byla mezník a na léčení měla jít bez vyjímky, třeba zbavením svépravnosti. Před 3 lety byla možnost 2011, kdy se nechala přesvědčit a nemusela být v Tv5 2012.Potom už by byla otázka času, aby se spravila, jak jí diváci chtěli. Nemusela mít cirhózu. Nic ve zlém. Jen nesnáším posměchy, nebo nemístné urážky. Byla nemocná... a to slovo stačí a Rychtář je očividně vinen za její stav posledních 3 roků, kdy jí léčil od alkoholu a dával prášky. To by u ní musel být 24 hod.

honzadv
21. 10. 2014 20:59

Jistě, máš v lecčems pravdu, ale ona se prostě spravit nechtěla, chápeš, člověče? Je fakt, že Rychtář ji dorazil, ale zkus pomáhat aolkoholikovi v posledním stádiu, notorovi, který lije víc než patnáct let a je v tom spokojený, Kdo chce, dovede přestat, ne že podepíše revers a prchne za dva dny.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.