Týraný pejsek Alan: Když ho našli, nemohl ani stát! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Týraný pejsek Alan: Když ho našli, nemohl ani stát!

Se smrtí na jazyku se v Praze dočkal pomoci zubožený, vysílený a vyhládlý Alan. Zmučeného pejska se ujalo sdružení na ochranu týraných a opuštěných psů Dogpoint.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bibijana
12. 06. 2014 14:11

ivuska1: i Ty patříš mezi mé spřízněné duše v boji proti týrání zvířat,i Tebe si moc vážím.Nicméně,jak mně bylo už mnohokrát řečeno,náš boj je marný a ten stres nám krátí život a podlamuje naše zdraví.Já třeba nemohu spát,ve dvě hodiny v noci jsem psala ostrý e-mail veterináři na krajskou veterinární správu.Stěžovala jsem si na jeho kontrolu až v Praze,no neposlali toho samého na nové přešetření týraného zvířete?Přece nebude odporovat sám sobě v původní zprávě.Je to všechno marnost!Lhostejní staros­tové,­úřed­níci,­poli­cie,ob­čané­.Vím,o čem mluvím.

ivuska1
12. 06. 2014 13:44

Media by mela zverejnovat ksichty tech bestii . Aha premyslejte o tom. Muzete neco dobreho udelat pro ty chudaky zvirata. Lidi si na takove bestie budou take davat pozor, protoze muzou byt nebezpecni i lidem.

0707
12. 06. 2014 10:52

Lidi jsou hnusné bestie, chce se mi z nich ZVRACET! Udělat jim úplně to samé, aby věděli jaké to je. Pejskovi přeji aby se už netrápil, protože lidi nejsou naštěstí jen zrůdy........

ivuska1
12. 06. 2014 13:36

arimi
12. 06. 2014 00:58

http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=ge­Ylkzk­Ccpw

toto video stojí za to shlednout,jestli ho jeste neznate...fenečka miley a jeji záchrana ze smetište

arimi
12. 06. 2014 00:42

já ráda koukám na animal planet, pořad zvířecí policie, a ze to funguje a jak... a tahle policie spolupracuje s lidskou policii, a vsichni jsou do toho zažraní a zachranují pejsky a kočičky jedna radost radost koukat ...

ivuska1
12. 06. 2014 13:36

c.uba
11. 06. 2014 20:18

Je mi z toho do breku, pojdme se vsichni spojit a bojovat proti těmhle dobytkům. Začal bych společnou peticí a iniciováním přijetí normy povinné registrace pejska. Příklad : úředník zmocněný se osoby, která má čtvrtého psa za 5let optá: Pane , proč mate čtvrtého psa, tak prokažte , kde jsou ty 3pejsci. Vím, že to není dokonalé, ale byl by to výrazný posun, vždyť přeci je máme všichni rádi ty mazlíky. Všichni řeší jen peníze a takhle to všecko dopadá každý se zajímá jen o sebe. Pokud vidíte někde, že nekdo pejska bije nahlaste to i treba anonymně, bez boje není vítěze.

evicka55
12. 06. 2014 07:49

Každý takový ubožák si vybíjí svoji méněcennost a neschopnost někoho milovat na bezbranných zvířatech. Jsou to sadisté, kteří by určitě ublížili i lidem, kdyby se nebáli soudu.Je potřeba upozornit na takové lidi policii i když si od toho moc neslibuji Ochránci zvířat spojme se a bojujme proti takovým zrůdám

ivuska1
12. 06. 2014 13:41

evicka55 Absolutni souhlas. Vim , ze existovala organize LOVCI BESTII a ta zverejnovala fotky tyranu na internetu. Nemohu se posledni dobou na jejich stranky dostat, tak nevim jestli jeste vubec funguji.

prroud
12. 06. 2014 09:02

Chtel by ses spojit a bojovat? Uvedom si,ze nejsme schopny ani se spojit v ramci malinkatyho statecku za LIDI,natoz za zvira­ta..­....­....­.....

ivuska1
12. 06. 2014 13:41

prroud je to smutne ale je to pravda.

ivuska1
12. 06. 2014 13:37

prroud
11. 06. 2014 18:33

Pak se divme,ze se neumime chovat ani k sobe navzajem,kdyz se neumme chovat ani k bezbrannymu zvireti plne na nas odkazanymu,navic nas milujicimu.........

ivuska1
12. 06. 2014 13:45

lefato
11. 06. 2014 15:14

Vy jste tu všichni zas chytrý jak rádia...
ad a) zvíře není věc jen v občanském zákoníku, dle trestního je se zvířaty BOHUŽEL stále nakládáno jako s "věcí". Alespoň v praxi.
Ochránci zváířat jsou tu snad od toho, aby přímo pomáhali právě těmto zvířatům. Kdo si myslí, že tyhle dobrovolné organizace mají nějaký mocenský vliv na změny zákonů, tak se bohužel dost pletete - jsou takové, které se o změny zákonů prosazují, ale ty zas nezvládají pak přímou péči o zvířata. Holt proto jsou tu takto diferenciované organizace, to si možná hodně lidí neuvědomuje.

Můžete mi říct, jak tu všichni víte, že majitel nebyl potrestán? Podle čeho tady vymýšlíte nejrůznější konspirační teorie, aniž znáte detaily?

Díky bohu, že pes je pryč, nebýt spolupráce všech složek, tak než by se to vyřešilo "trestní cestou", tak je pes dávno mrtvej.

bibijana
11. 06. 2014 14:23

Už se všichni smiřme s faktem,že u nás žádná ochrana zvířat neexis­tuje!­Trýz­nite­lé mohou zvíře trýznit,jak chtějí,žádný trest jim za to nehro­zí.Ve­teri­náři,­poli­cie,j­usti­ce-nezájem.Hlavně, aby je nikdo ničím neza­těžo­val.Oc­hrán­ci zvířat,všechny tyto ligy,nadace jsou na nic,jenom od lidí hrabou peníze.Za celou dobu nedokázali razantně prosadit přísné zákony a tresty za týrání zvířat.Jenom pár statečných se s tím pere a zachraňuje týraná zvířata a těm patří můj obdiv a poděkování.Tímto děkuji i sama sobě.

prroud
11. 06. 2014 18:28

Trest jim hrozi,ale v protivaze k utrpeni zvirete je smesnej! V klidu bych je trestal uplne stejne jako by slo o tyrani cloveka!!! I za to jsou tresty u nas smesny,v nasem Kocourkove!

prroud
11. 06. 2014 18:30

At si kazdej uvedomi nez si zvire poridi,jestli je vubec schopnej ho mit,kdyz ne,ponese nasledky! Muze se stat ze se preceni a splete,nikdo nejsme neomylnej,kde je pak problem zvire vzit do utulku a priznat to s tim,at mu najdou nekoho kdo ho bude mit rad a postara se o ne? Misto toho ho utyraj? Zvlastni logika prej "homo sapiens"

ivuska1
12. 06. 2014 13:47

prroud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.