Ilona Csáková a Petra Janů: Spor o honorář i premiéru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Ilona Csáková a Petra Janů: Spor o honorář i premiéru!

Herci rádi mluví o tom, jaká se na »place« sešla skvělá parta lidí, jaká úžasná atmosféra po celou dobu natáčení panovala. O problémech a konfliktech většinou mlčí. Jako by snad ani žádné nebyly. Opak je ovšem někdy pravdou. Občas panuje dusno, dokonce i na facky tu a tam dojde. Pátrali jsme potom, kdo koho v českém showbyznysu na smrt nenávidí…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jirka1313
03. 11. 2014 11:02

Miss Sympatie není ani jedna. Petra Janů umí aspoň zpívat.

haha
03. 02. 2014 12:47

Nevadí mi ani jedna.Obě zpívají dobře a jejich hlasy se v podstatě nedají srovnávat. A jsou to dámy,protože ani jedna nepere špínu veřejně.To jenom nějakej škrabák se snaží dělat problém z ničeho

mrdounberlusconi
04. 02. 2014 06:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mariama
03. 02. 2014 11:32

Ja mam naopak mnohem radsi Petru Janu. Je to dobra zpevacka a zajimava, silna osobnost. Prozila dlouhodobe, stastne manzelstvi. S muzem si rozumeli, byli jedno telo a jedna duse. Deti nemela, ale to je ciste jeji soukroma zalezitost a nepatri nikomu pravo ji jakkoliv za to kritizovat. Janu by mohla stejne tak kritizovat ty, kteri si poridi hned nekolik deti, praci casto nemaji nebo velmi spatne placenou a jsou zavisli na statu. Janu je silna zena a vzdy vedela co chce. Moc ji fandim!

Csakova je opacny pripad Janu. Zakomplexovana, nejista, ktera se citila menecennou, protoze nebyla vdana a nemela deti. Vztahu mela mnoho a zadny si nedokazala udrzet. Pred prahem ctyricitky se ji "postestilo" najit muze a po par mesicich vztahu rychle otehotnet. Ted se hraje na chytrou, zkusenou manzelku a matku. Je mi ji lito, ze svou vlastni cenu stavela na manzelovi a detech. V tom Janu nikdy problem nemela - vazi si sebe, at je s chlapem nebo bez chlapa. Navic Janu na svuj vek vypada velmi dobre a udrzovane. Ma vybornou postavu a pecuje o sebe. Csakova byla vzdycky robustni postavy, nekdy oplacanejsi, jindy mene, ale vzdy byla hromotluk, coz o to vic umocnila jeji umela prsa a nyni po detech ma postavu matrony.

slavibor
11. 08. 2014 16:35

Tak nejdřív nás poučujete, že Petru J. nemá nikdo právo kritizovat, její problémy jsou ryze soukromé. Vzápetí ale umyjete zádel Iloně C. Dvojí metr, co?

ivoadler
03. 02. 2014 09:47

Já mám taky radši Čákovou než Petrů. Čáková je mnohem komplexnější člověk než Petrů. Ta kromě tý svý muziky nezná nic jinýho.

jizerka
03. 02. 2014 08:54

Mám ráda Ilonu Čákovou jako zpěvačku, má krásný sametový alťák, dobrou výslovnost, Petra Janů je uječená, takové hlasy nemusím.
Ilono, fandím Vám a přeju hodně úspěchů v profesním i osobním životě, užívejte si dětičky, to jsou dary nejvyšší!

smazan_20150109
03. 02. 2014 05:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xviktorie
03. 02. 2014 05:42

Já nevyhledávám ani jednu- ale co je to za úlítlý názor, že Ilona má manžela, rodinu, atd? Bože, Ilona lítala tolik let v milostných problémech - zatímco Petra prožila celý život s jedním manželem. Takže tyto věci snad nerozhodují, kdo je lepší, ne???

lillyli
03. 02. 2014 09:47

Naprosto souhlasím. Nemusím ani jednu...obě vyhledávají bulvár, obě si v podstatě zničily sólovou kariéru pitomými muzikály...P. Janů má ječák, Ilona C. zase dokáže zazpívat neuvěřitelné sr..ky...např.: Jen růžová to může být, tudytudydydy

liskabystrouska
03. 02. 2014 06:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.