Překvapení na oslavě Gottových 74. narozenin: Co ho dostalo do kolen? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Překvapení na oslavě Gottových 74. narozenin: Co ho dostalo do kolen?

Karel Gott ani nedoufal, že na svoje narozeniny zažije takové překvapení. Měl jen jedno přání a to cestu k moři. Jeho kamarád Štefan Margita (56) mu však připravil oslavu, kterou Slavík vůbec nečekal.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
16. 07. 2013 09:05

.......je těžké dát dárek někomu kdo má všechno !

santamonica
15. 07. 2013 21:45

Tenhle cely clanek je psan stylem neprilis uspesneho zaka 6. tridy. A to urcite mnohym "sestakum" krivdim. Nejen ta hrubka hned v uvodu, ale cely styl and kompozice je udesna. A ze by Gotta dostal do kolen svicen? Vypada pekne, ale takovychhle "daru" mame vsichni doma spousty. To se proste dava, kdyz zapomenu ze je nejaka oslava a honem vlitnu do prvniho obchodu abych neprisla s prazdnyma rukama.
A to si Gott dal doma tu dortu ke snidani? Prosim vas, AHA-ci, placnete se pres kapsu a zaplatte si poradneho reportera. Tyhle slataniny jsou ubohe i podle uboheho bulvarniho standartu.

Thyronx
15. 07. 2013 20:15

Rasismus je VŽDY známka mdlého rozumu. V každém případě. To Vám řekne každé americké dítě i v předškolním věku. Američan se ani nezamýšlí nad barvou kůže, vybírá si přátele podle zcela jiných kriterií, stejně jako já. Skoro 30 let jsem pracoval zde v USA s Amíky všech barev pleti i s židy. Jeden z nich - Rus- inženýr a velmi chytrý chlap - mi dal i slušnou lekci za moji poznámku že majitel firmy kde jsme spolu pracovali je snad Žid, že tak málo platí. Řekl mi žid vždycky ví komu a za co platit spravedlivou mzdu. Jeho vzdělání a myšlenkám jsem se vždy obdivoval.
Vážím si lidí od kterých se mohu něco naučit. Blbcům se vyhýbám velkým obloukem. Jsou ztrátou mého dnes velmi drahého času. Vydělal jsem miliony dolarů jako mnozí jiní se mnou u firmy Ford. Ti lidé si mě vážili a respektovali mě. Dnes mám vše a jsem uprostřed paradise v ůchodu. Prachy nejsou můj problém.

fortin
15. 07. 2013 21:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

britva
15. 07. 2013 19:51

žid židovi dal židovskej svícen a má bejt

stekavka
15. 07. 2013 17:43

Učitelé mají pořád málo peněz,ale to co naučí děti,že nevědí jaké i,y mají napsat,to je teda síla.Jestli to takhle půjde dál,tak budem národ dementů

pelagie
15. 07. 2013 14:51

Manželka a dcery mu upekli dort ? snad upekly, nebo se pletu ???

fortin
15. 07. 2013 19:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortin
15. 07. 2013 13:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.