Bílá koupila Filípkovi k osmnáctinám auto za 950 tisíc! Byt za 45 milionů už má... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Bílá koupila Filípkovi k osmnáctinám auto za 950 tisíc! Byt za 45 milionů už má...

Skutečně originální dárek pořídila Lucie Bílá (46) svému synovi Filipu Kratochvílovi. K osmnáctým narozeninám dostane od své matky auto. Kvůli jeho koupi dokonce několikanásobná Slavice utekla z generální zkoušky na udílení cen Anděl.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

majolka232
18. 03. 2013 09:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
18. 03. 2013 10:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anezat
18. 03. 2013 11:04

Inu, Bílá-Zaňáková své cikánské geny nezapře.

majolka232
18. 03. 2013 11:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pilif.99
18. 03. 2013 11:25

Nejenom soudnost, hlavně mozek! Tak jen aby chlapec nic nevyvedl, a pokud ano, tak jen sobě.

hillaarkaa
19. 03. 2013 08:49

Hlas a podvo­zek,ma­jolko­...to je fikot

simeonsimeonovic
18. 03. 2013 09:38

Tak jim udělejme radost a nečtěme tyhle krávoviny,nekupujme tento tisk a nemusí se tu bezvýznamně kvákat. Ale to nejde co, když vidim ráno každýho,jak ždímá ten svůj kousek Blesku, a to fakt je tak 3/4 národa, tak vzpomínám na tu zbývající část, co to má opravdu na háku a jsou normální, nekvákaj tu jako teď já v bezvýznamných diskusích a čtou normální čtivo. A kecy o závisti či nezávisti, prostě spratek, kterýmu je 18,má byt za 45 melounů a fáro za mega opravdu nebude skromný chlapeček....

hillaarkaa
18. 03. 2013 08:30

Teď ještě voňavky,sexy hadříky a pánská tanga a může sezvat cukroušky,včetně Formana

majolka232
18. 03. 2013 09:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jiriforman
18. 03. 2013 13:35

Nezáviď a strč prdícímu boháčovi do pŗdele špunt ať tolik neprdí. A když ti nasype čerstvé kopřivy, tak vám to bude v kurníku vonět i bylinkama, ty slepice jedna opelichaná.

hillaarkaa
18. 03. 2013 08:29

Teď ještě sladké hadříčky,voňavky a sezvat homíky

alexa-lexa
18. 03. 2013 07:29

no nezlobte se na mě,ale je Bílá opravdu milující matka?­??(ne­ubrn­kejte si prsty až sem budete psát,že na 100% je). Vykřikuje do světa,jak moc syna miluje(což jí nikdo nebere),jak se o něj bojí(bojí se o svoje dítě každá matka) a teď,sotva udělá řidičák a dosáhne plnoletosti,tak tahle "milující matka" letí a ještě samosebou s bulvárem v patách(jako,když navštěvovala na smrt nemocnou p.Jiráskovou) koupit mu tak silné auto???Neberu jí to,že na to má,jsou to její peníze,ať si s nimi dělá co chce,každá máma svýmu dítěti dává to na co má,ale proč mu musela kupovat tak silný auto??Když spolu mají tááák skvělý vztah,tak kdyby byla tou milující matkou,jak všude vytrubuje,dokázala by mu rozumně vysvětlit,že by mu pro začátek stačilo menší auto!!Nemám proti ní nic,jak říkám,jsou to její prachy,ale jako milující matka mu to měla rozumně vysvětlit. Dokázala jen a jen to,že je to rozmazlený fracek,který na co ukáže to má,tím syna opravdu nijak pro život nepřipraví,ba naopak!!! Mít peníze a vychovat skromnýho potomka,to je umění,to ale Bílá tímhle "činem" nedokázala!Pro ty,kdo budou psát,že závidím,tak opravdu nezávidím,je mi šuma fuk co si ze svých peněz pořídí,jen u mě prostě není zas až tak veliká milující matka!!Jenže ono je to těžký,zase se o ní chvilku píše!!Tak Lucko,hlavně ať se ti synek vrátí vždy s každé vyjížďky v pořádku.Někde jsem nedávno četla,že nejhorší řidiči na silnici jsou mladí kluci,co řídí audiny,no ale tohle se určitě tvýho Filípka netýká!

lillyli
18. 03. 2013 09:13

To je rozumný názor, jenže Lucka je jen šička...ona nemá z čeho brát. A po kom by měl být chytrý Filip?

majolka232
18. 03. 2013 09:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
18. 03. 2013 17:38

Toto říkala sama Lucie...že ani ona ani otec Filipa neměli hlavu na studia...a tak to Filipovi taky moc nejde. To, že je úspěšný podnikatel nemusí nutně s inteligencí souviset. On je žid, tudíž má velký vztah k finančnictví. Dokázal si udělat vlivné známosti a tím, že o věcech moc nepřemýšlí, jde do všeho po hlavě. A ono to kupodivu někdy vyjde.

svatadala
18. 03. 2013 06:45

nenabije někde hu-bu. Fakt zpráva, ze které si všichni sednou na zadek. Když není v hlavě nic než vítr musí se oba nějak předvádět. Navíc je to velice výchovné, tak ať si synek užívá.

majolka232
18. 03. 2013 13:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janka174
17. 03. 2013 23:51

je to jedno, všechno je jen o lidské závisti. Když píší o Ivetě, strhne se mela a každý ví nejlíp, co by měla dělat a jaká je. Teď píší o Lucii, "Slavici" a oni zase nadávají a spílají jí. Co vám Lucie udělala? Však roztáhněte ty své zobáčky a zapějte jako ona, vydělejte si "lehce" ty miliony a můžete se chovat jinak. Kdepak, některým lidem není nic svaté, jen z nich čiší zášť a dští oheň. No co, já svému synovi také říkám Honzíku a dávno mu není dvacet. Pro mne bude Honzíkem na věky, pokud tu budu a je snad na tom něco špatného? Co je zlého na tom, že se máme rádi. Jsme rodina! Předpokládám, že Lucie svého syna miluje nade vše a proto se stará. Je to máma, která na to má. Kdybych já měla, také bych se snažila svým dětem život ulehčovat, dokonce zpříjemňovat.

laura666
18. 03. 2013 00:12

PŘESNĚ!!!! OBYČEJNÁ ZÁVIST

wellnes.top
18. 03. 2013 08:36

Závist je mocná, bezmezná čarodějka a zvláště tady v čechách jen kvete.Lucii i Filipovi přeji, ať se jim daří. Lucka(Hanka) byla ve správný čas na správném místě a se svým hlasem slušně vydělává, zabezpečuje rodinu, však kdo z nás by to neudělal, kdyby měl takové příjmy?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.