Dejdar přišel o práci, protože volí Zemana! Co on na to? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Dejdar přišel o práci, protože volí Zemana! Co on na to?

Na (ne)svobodu slova tvrdě doplatil herec Martin Dejdar (47). V prezidentských volbách podporuje Miloše Zemana, kvůli čemuž přišel o práci!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
25. 01. 2013 00:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
25. 01. 2013 00:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vrtajzub
25. 01. 2013 03:28

Pod tlakom dokazov priznávam že som chlap a velmi nadržaný, vidím že ani ja som ti neni lahostajný, možeš mi ho vyfajčit láska ?

vrtajzub
25. 01. 2013 09:26

Cez noc mi vyrástli fuzy a brada evi, zvítazila si, len prosím ta nemohla by si mi zvačšit pipíka ? V tej oblasti si ma značne zanedbala. Vizualizuj, 18 cm by mi stačilo.Tak ty máš silu. Už ti verím čo všetko dokážeš a pri tom potichučky a rafinovane

vrtajzub
25. 01. 2013 09:30

cez noc mi narástli fúzy a jaké husté ? No teda ? ao to robíš ?

evinka1111
24. 01. 2013 23:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vrtajzub
25. 01. 2013 01:55

Keby to mal DEIDAR čítat tak jedine že by ho k tomu niekto donutil s pištolou pri spánku. Ty si ako trest Boží evinka, chudák DEIDAR, nemá potuchy aký velký ŠAMAN z brazílskeho pralesa mu píše

evinka1111
24. 01. 2013 23:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vrtajzub
24. 01. 2013 23:56

keby si mala niečo overené tak nepíšeš totálne blbosti ! V súvislost so mnou, nemáš nárok niečo chciet ! Jedno vieš - budit dojem, ale len pre psychickjy labílnych chudárov, ktorí sú ochotní ti verit ! Si jak postavička z nepodareného hororu ktorý režiroval hlupák. Takže psychohry plné vyhrážania sa svojou nadprirodzenou silou si nechaj pre krovákov alebo nejaký iný brazílsky primitívny kmen.Čo o tebe viem je dostačujúce k tomu aby som bola k tvojmu bláznovstvu velkorysá, chorým sa neubližuje. Takže to tvoje VUDU, alebo pokusy s čiernou mágiou si nechaj.Pravda je subjektívny pojem, na zemi absolutne relatívna a nikdy nepresiahne absolutno. To si zapíš dobre za uši, aby si nerobila sústavne chyby a nestrapnovala sa. Ja nepotrebujem sa chvastat, ako to robíš ty a nepotrebujem ti nič dokazovat a o ničom ta presviedčat, ja sa bavím a ty si skutočne dobrý bavič a zároven študijný material.

vrtajzub
25. 01. 2013 00:04

a čo TY CHCES,alebo NECHCES nie je moja vec a ani ma to nezaujíma.JA o nejaku šancu u teba nestojím, ty mi za to, prepáč, ale naozaj nestojíš. TAKZE HLAD SI SVOJE SANCE LEBO SA TI SCVRKAVAJU, anby si nakoniec o všetky neprišla. Moje šance su moje a tvoje sú tvoje.Je ti to jasné ?

evinka1111
24. 01. 2013 23:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vrtajzub
26. 01. 2013 17:00

zhrejme máš pamat zahltenu volovinami, CHCI OD SEBA V PRVOM RADE,odo mna možeš schytat len virtualny výprask nič iné, stále si o to koleduješ, túžiš po nejakom uznaní ? Ešte k tomu na portály cz a čo je najhoršie pre tvoju nebetyčnú nadutost na článkoch bulváru, Bože jak hlboko si klesla evi. Zotrem ta za každým, jedine že sa rozbehneš proti muru a možno sa ti konečne v hlavičke rozsvieti. NEMAS SANCU - so mnou zbytočne bojuješ.

evinka1111
24. 01. 2013 16:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
24. 01. 2013 16:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vrtajzub
24. 01. 2013 18:27

Pozdravuje ta Eva Štarková, tak sme si ta prehliadli od hlavy po pety, je normálne že si skončila, ako si skončila, viem o tebe toho viac než sa možeš domnievat. Taký ako ty, momentálne oblbuje v Prešové vyšinutú skupinu ludí ku ktorej patríš aj ty a tvrdí o sebe, že je reinkarnovaný Kristus.

vrtajzub
24. 01. 2013 19:08

VIES CO CHCES, lenže NEMAS SANCU, tak na sebe pracuj aby si ju našla

vrtajzub
24. 01. 2013 13:35

Sčítaj tie nicky, nech viem kolko ich mám, medzi nohami falus nemám, ha ha - jednoducho keby blbost kvitla tak si samá ruža evi,hýb sa, pocvič si určite si obézna z toho vysedávania za počítačom a snorenia po všetkých cz a sk portáloch. Ale KAZDEMU CO JEHO JEST.Takže upriam pozornost na seba evinečka, lebo si na tom velmi zle a tie tvoje výlevy sa mínaju ciela. Si opbyčajný plebejec, ktorý sa musí učit na vlastnzých chybách , ktorých máš neurekom. Od nosa si dalej nevidíš to je nielen mne, ale každému kto sa s tebou zrazí jasné, len tebe nie. TAK OTVOR SVOJE OCI, lebo pri tvojej zúfalej snahe otvárat oči iným, ostávaš slepá. Pá evinka, idem si zabehat a ty sedkaj a premýšlaj o sebe v prvom rade.

evinka1111
23. 01. 2013 15:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
23. 01. 2013 15:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

weirdov
23. 01. 2013 06:28

Prisel o souzneni s ostatnimi,ktere volbou Milose Zemana utvrdil,ze nepochopil, co vlastne natacel. Smutne. Autora to opravnene nastvalo,ale rozhodne Dejdarovi nikdo pravo na praci neupira. Pravdepodobne by mel pracovat v mene narocnych projektech.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.