Zoufalí Krampolovi: Strach o střechu nad hlavou! Majitelka bytu je terorizuje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Zoufalí Krampolovi: Strach o střechu nad hlavou! Majitelka bytu je terorizuje!

Nešťastný pád ze schodů, operace a obrovské bolesti. Takový byl konec minulého roku Hanky Krampolové (51). To ale není to jediné, co manželce herce Jiřího Krampola (74) přidělává vrásky na obličeji. Teď společně řeší daleko závažnější problém. Mají totiž strach, aby je majitelka bytu v Pařížské ulici, kde už roky bydlí, »nevykopla« na ulici. Obavy ze ztráty střechy nad hlavou jsou umocňovány každodenním psychickým terorem!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kajman1
08. 01. 2013 22:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zkrat.
08. 01. 2013 20:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
08. 01. 2013 20:08

když se nepostarali o vlastní bydlení, musí jim být jasno, že paní domácí je vždycky paní domácí. Být na jejich místě, tak se odstěhuji z Pařížské a mám klid. Nejsem si jistá, je možné, že domek na Okoři snad nechali synovi paní Hanky, který tam bydlí s rodinou a sami šli do nájemního bytu . Jako dítě jsem zažila domácí ve vilce, hrůza, zahrada zamčená, možná bábina počítala každý den i růže v přední zahrádce, která nebyla zamčená u domu.

mnpv
08. 01. 2013 20:20

Být na místě paní domácí, tak je vyrazím už dávno. Snad jim nedala nájemní smlouvu na dobu neurčitou. Jinak vaši domácí chápu, pokud pěstovala růže a děti jí je rvaly, tak na tom není nic divného, že jim v tom zamezila. Děti bez dozoru rodičů jsem ze dvora vyhodila taky. Nechali jsme zateplit barák + novou fasádu a dětičky po ní ihned začaly čmárat. A myslíš, že vzaly matky kýbl a šly to umýt? Nešly, tak když se neumí chovat, tak ať chodí na dětské hřiště.

illis
08. 01. 2013 21:45

Kdepak, na nic jsem s bráškou nesahala, měla jsem totiž domácí vojenské rodinné prostředí. Táta důstojník, hodně přísná výchova , nesahat, netrhat, neběhat po schodech. Naši domácí byli podivíni, žádné vztahy ani se svými blízkými, ani se sousedy, jen odpověděli lidem, které potkali na pozdrav a to bylo vše. Až po letech mi došlo, proč se chtěla tak rychle od nich stěhovat paní, která před námi v bytě ve vilce bydlela. K růžím jsem si jen přivoněla a to ještě pod okny, kde byla jistota, že mne neuvidí. Dodnes si pamatuji tu úžasnou vůni, málokteré růže dnes tak nádherně voní .

kajman1
08. 01. 2013 22:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

solochov
08. 01. 2013 19:45

Tito dva lidé jsou evidentně postiženi,bláznivá kleptomanka a senilní prdůch, NIKOHO nezajímají. Nikdo není zvědavý na jejich ušmudlaný neuklizený brloh a můžeme jen litovat paní domácí, která jim zřejmě díky popularitě pronajímá byt za hodně nízkou cenu a takhle se jí to vrací.

zmije
08. 01. 2013 19:55

Souhlas. Krampol ještě dejme tomu, ale co dokázala ta jeho slepice, že se v jednom kuse řeší každý její uprdnutí?? Tlustá, odbarvená, stará, zjevně o sebe moc nedbá. Fandím majitelce.

petrarka111
08. 01. 2013 21:56

Přesně. Je to nechutné, ale při pohledu na ty fotky mám pocit, že "Hanička" smrdí i na dálku, mám pocit, že ta ženská má s hygienou a čistotou velký problém, je skutečně nechutná.
Krampol něco dokázal, ale ona jej teď drsně táhne ke dnu. Dělá mu neskutečnou ostudu, na jeho místě bych udělala krátký proces,jinak díky jí bude chodit kanálem.

zkrat.
08. 01. 2013 18:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

qwertina
08. 01. 2013 19:13

ty a rejpel3 se pekne ctete panove

zkrat.
08. 01. 2013 20:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

qwertina
08. 01. 2013 21:58

vsak on se pan rejpal nekdy objevi

zkrat.
08. 01. 2013 22:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rejpal3
08. 01. 2013 22:54

Neuvěřitelné - vám se po rejpálkovi snad stýská...
Děkuji vám, to jste mne potěšili...

qwertina
08. 01. 2013 23:17

ano nam se se zkratem po tobe styska vy jste pekne vydarena dvojka

qwertina
08. 01. 2013 23:18

ne kazdy umi udelat z tragedie komedii jako vy dva

pasadena
08. 01. 2013 17:56

pokud vím,tak několikrát psali,že si ten byt koupili buď přímo od Kristiána Kodeta nebo jim to zprostředkoval.A najednou ho mají jen v nájmu?Prý prodali domek na Okoři,přidali nějaké úspory a bydlí v Pařížské.Už ničemu a nikomu nevěřím,pořád jen lži.

solochov
08. 01. 2013 19:46

Vždyť i Prostřeno se odehrálo v domku známých. Jsou to dva ubožáci, kteří by chtěli být neustálo v médiích, ale nemají na to.

bobosa
08. 01. 2013 16:49

A to jsou chudaci ze nemaji na vlastni barak??

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.