David Šín alias Šrek z Big Brother: Je na mizině! 10 milionů je fuč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

David Šín alias Šrek z Big Brother: Je na mizině! 10 milionů je fuč!

David Šín alias Šrek (32) vyhrál v prosinci před sedmi lety jednu z prvních reality show v Česku s názvem Big Brother. Z výhry deset milionů mu po zdanění doputovalo na účet osm. Do dnešního dne je prakticky rozházel...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vungtao
04. 01. 2013 13:05

Ty ale vubec nevis, kdo sem chodi- ani jestli v pracovni dobe nebo mimo ni- vetsina lidi se sem chodi bavit- jak uz jsem rikala, ja kvuli sociologickemu osobnimu pruzkumu. Neodpovedel jsi mi na par dotazu ohledne tve zMestnanecke politiky take, proc tak hodne shvalujes DPH.Nechci to od tebe vedet z duvodu presne statistiky, Le uz z toho psyk­chos­pcio­logic­keho hlediska.Navic nejsme za komancu, abychom jezdili pro zaclony do NDR, ale radi s manzelem zajedem na zalusek a kavu, ale take treba clovek travi kus casu v zahranici a kus doma, takze pekne poledne Parize- vedle nicku fesak hubert, bohaty podnikTel, si muzes dat do uvozovek "vseznalek". Dik, trochu jsi mi pracovne pomohl kvuli vytvoreni urciteho profilu. Tak i proto sem treba chodim. Pekny den. A nezomen na ty uvozovky.

mnpv
04. 01. 2013 15:08

Nevím o co ti jde. Když tak napiš ale prosím tě česky, blbě se čtecš, máš to samý překlep. Nikde nepíšu, že schvaluju zvýšení DPH, jen mi prostě nevadí. Nevím o co ti jde, původně byla debata o tom, že 8 milionů do začátků je slušná částka, která se dá pěkně rozmnožit. Rozfrcá ji jenom debil, můj názor.

gabi50
04. 01. 2013 09:53

nepomůže ani miliarda

vungtao
03. 01. 2013 22:55

Jeste vetsi dement, nez jsem predpokladala- dane uz neplatils z cukrovych homoli a neplatis nic i nadale a jeste idiotsky se chlubis tim, ze ti nevadi zvyseni DPH, fakt, blbecek. Ja take neutracim v Cechach za trest , ale vodu, plyn a elektrinu si ze zahranici nedotahnu. Takze chlubit se tu, ze je nekdo podvodnik je in, ale pozor, amnestie uz byla- jen ze by ti odpustili kvuli nesvepravnostu

mnpv
04. 01. 2013 07:23

Žiju v Čechách a nechlubím se pouze konstatuji, že mi náladu nezkazí o 1% zvýšení DPH. No a co? Nakupuji v Čechách, nejsem dement, který jezdí pro chleba a prací prášek sto kilometrů do zahraničí. Nejsem podvodník, jen jsme nikdy nerozfrcali milion v jednom obchodě. A o tom byla řeč. Peníze dělají peníze, když se to umí. Tak jsme se dvacet roků snažili a ono to vyšlo. Ten blb, co vyhrál těch 8 mega už z nich mohl mít za tu dobu minimálně 50 a ani by se nepředřel.

mnpv
04. 01. 2013 07:32

vungtao- máš pravdu, kdyby mě lidi, které platím slušně plkali v pracovní době na netu tak by letěli jak holubičky. A proč sem chodím? Vyslechnout si hlas lidu, neznám totiž tenhle typ lidí. A opravdu se bavím. Každý, kdo se o sebe umí slušně postarat a nekňučí, je pro neschopné lidi podvodník. Nic nového

vungtao
04. 01. 2013 13:09

Jeste-slysel si, ze bych knucela? Ale nechci zivit typky jako ty ze svych dani, ktere poctive tomuhle statu platim. Navic ja mam mimo virtualni svet siroke spektrum znamych- nedelim je na ministry a bezdomovce, ale na slusne lidi a parchanty.Have a nice day.

mnpv
04. 01. 2013 15:09

O co ti vlastně jde? Chceš se hádat za každou cenu?

rejpal3
03. 01. 2013 15:51

Lehce nabyl, lehce pozbyl... To je celé...

britva
03. 01. 2013 17:40

mno, jsou to jeho peníze a nám je houno do toho jak je utratil. kdyby je rozmnožil na sto milionů, tak nám je do toho taky houno, jen by lidi záviděli. ale, že o ně přišel, tak je "čecháček" a jeho závistivá a nebo škodolibá povaha naprosto ukojena. " já jsem lempl a mám houno, tak ten druhej ho musí mít taky "

rejpal3
03. 01. 2013 18:45

Tak to je fakt, Češi jsou závistiví a ještě udavači...

britva
03. 01. 2013 14:15

větší výhru je jediná rada. zbalit prachy a pláchnout do pérdele, odříznout se od všech známých a jiných vyžírků a začít si pouze podle svého jinak to vždy dopadne, tak jako i v jeho případě

mnpv
03. 01. 2013 07:57

takovým, lidem peníze do ruky nepatří. Osm hodin ve fabrice a každého 15. výplata. To je životní styl, který ukočíruje, víc ne, nemá na to.

smazan_20150109
03. 01. 2013 09:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
03. 01. 2013 10:05

No to je pravda, to nevím. Mnohem raděj miliony rozmnožuji. nemusím fňukat na diskuzích jak je všechno drahé, jsem v pohodě. Zřejmě to bude tím, že jsme museli peníze vydělat a ne vyhrát.

fortin
03. 01. 2013 10:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillaarkaa
03. 01. 2013 14:06

mnpv
03. 01. 2013 19:35

Asi tě zklamu, víš prd. Nikdy nebrečím, Kalousek mi nevadí ani zvýšení DPH. Proč asi?

vungtao
03. 01. 2013 22:51

A proc se chodis? Nejaky komplex a chlubeni se, bohaty podnikateli? Kolik rocne priznavas na danich a kolik odvadis za sebe a sve zamestnance na socialnim a zdravotnim pojisteni?Kolik zamestnavas invalidnich obcanu a kolik davas na charitu? Kolik Tvych zamestnancu pobira minimalni mzdu? Predpokladam, ze pri Tve naproste dokonalosti nikoho nezamestnavas svarcsystemem. Mas dost casu- jsi tu porad a na vse mas nazor ja tu take muzu byt, nechlubim se miliony, ale pri sve praci mam dost casu obcas mrknout na tuhle psychoprostituci- pro moji praci prinosne.

rejpal3
04. 01. 2013 00:30

To asi nemáš moc klientů, když máš jako prostitutka čas čučet na net a přiučovat se v oboru...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.