Hepčííík! 10 rad jak se zbavit rýmy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Hepčííík! 10 rad jak se zbavit rýmy!

Není nic otravnějšího než rýma. Ačkoli je v medicíně považována za běžné onemocnění, svítící rudý knoflík místo nosu, veškeré jídlo bez chuti kvůli ztrátě čichu, stále pootevřená ústa a u žen rozpatlaný make-up dokáží pořádně znepříjemnit den. Lékaři tvrdí, že rýma do týdne sama přejde. Kdo se má ale sedm dní trápit s ucpaným nosem? Vyzkoušejte deset osvědčených způsobů, jak si od rýmy ulevit a rychle se jí zbavit...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivannavratil386
19. 12. 2019 00:45

Myslím si, že dobré rady. Z vlastní zkušenosti ale můžu říct, že pokud člověka trápí rýma, tak je asi nejdůležitější mít dostatek kapesníčků. Já mám například doma na kapesníčky takový šikovný box, který se mi povedlo sehnat z http­s://ww­w.ema­ko.cz­/boxy-na-ubrousky/ V takové situaci je to pomocník k nezaplacení.

sambiliong
05. 11. 2015 10:39

Mně pomáhá mořská voda. Užíváme ji doma všichni, máme kapky s mořskou vodou i pro mimino, Quixx Baby, protože ty se dají dávat hned od narození. Mořskou vodu používám i jako prevenci během roku.

moniiickaaa
05. 02. 2015 13:59

Nejlepší rada je koupit si Rymastop, je to bylinkový sprej do nosu a je fakt nejlepší z těch co jsem si koupila, je silný a nos úplně protáhne, kolikrát až nepříjemně, ale účinně, třeba Quixx mi nos vůbec neuvolnil, takže za mě Rymastop a může se užívat i delší dobu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.