Iveta Bartošová: Zůstala bez Rychtáře i bez peněz! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Iveta Bartošová: Zůstala bez Rychtáře i bez peněz!

Mělo to být po dlouhé době zase pořádné vystoupení. Jenže Iveta Bartošová (46) podle posledních informací před rozjíveným davem kamioňáků na Slovensku nevystoupí. Jejímu ochránci Josefu Rychtářovi (54) se totiž nelíbily podmínky smlouvy, a tak jí to jednoduše zakázal!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

p.r.d.e.l..hillarka
06. 06. 2012 19:26

ale obávám se, že v Ivetce roste naší hovínkový evince, velká konkurentka Bude velice těžké rozhodnout se, která z nich je blbější až se bude volit miss- největší blbka internetu

jiriforman
07. 06. 2012 09:06

Tebe o korunku jen tak někdo nepřipraví. Ani evinka ani Bartošová. Protože ty jsi věčná - miss....blbka. Akorát, že kdyby Bartošová přece jen vyhrála, tak ji bude mít na hlavě, zato ty ji nosíš na p.r.d.e.l.i.

p.r.d.e.l..hillarka
07. 06. 2012 10:44

máš to marný formane Moje ***ka není pro tebe Ty si hlaď tu lysohlávkovu, jako to děláš každý den po šichtě

jiriforman
07. 06. 2012 10:53

P.r.d.e.l..hillarko pode mnou: taky bych ji hladit nechtěl, poněvadž si ji nemyješ, jenom si ji v parku utíráš lopuchem, a já nechci aby mi smrděly ruce. Zato ti do ní s chutí nakopu, jestli chceš.

hillaarkaa
08. 06. 2012 08:59

Páč v té péérdeli dávno s lysoněm jste,a do péérdelí i zasouváte Tak se dej dokopy ty červe a pak se přijď chvástat

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.