VIDEO Pavla zhubla 80 kilo, tohle je její jídelníček! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

VIDEO Pavla zhubla 80 kilo, tohle je její jídelníček!

O tom, že na boj s obezitou není nikdy pozdě, se přesvědčila Pavla Truxová (40). Po selhání v pořadu Jste to, co jíte zcela změnila svůj životní styl a za rok zhubla 80 kilo! Zajímá vás, co Pavla jí? Svůj jídelníček vám prozradí na svém pravidelném video blogu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lamis
05. 06. 2012 17:00

diky Pavli, dnes ,jsem vse nakoupila a zitra na to najedu ,ale pro celou rodinu ,budeme, konecne ,jist zdrave a hubnout, uz se tesim ,take na dalsi pokracovani ,jeste jednou diky

danyhe
30. 05. 2012 15:21

vůbec nejde o to něco pochopit ....ale dokázat to ...

magdalenka39
06. 08. 2012 06:25

dostala se do problémů z nadváhou,myslím, že je si toho vědoma a podařilo se jí zvládnout to tak úspěšně.Jak čtu,má za sebou rok tvrdé práce a práce sama na sobě.Vy všichni tvrdí kritici,co jen každého odsu­zuje­te,kri­tizu­jete,­nenec­háte nit suchou.Vy všichni jste "svatí" a bezchybní?V životě jste měli JEN samé úspěchy?Nemáte sami na sobě žádnou neřest která vám vadí a nedokážete se s ní poprat?Myslím, že většině z vás,by taková tvrdá očista nebyla na škodu,včetně i panu Truxovi by neuškodila,ten taky dokáže jen kecat,chlastat a škodit.

magdalenka39
06. 08. 2012 06:26

dostala se do problémů z nadváhou,myslím, že je si toho vědoma a podařilo se jí zvládnout to tak úspěšně.Jak čtu,má za sebou rok tvrdé práce a práce sama na sobě.Vy všichni tvrdí kritici,co jen každého odsu­zuje­te,kri­tizu­jete,­nenec­háte nit suchou.Vy všichni jste "svatí" a bezchybní?V životě jste měli JEN samé úspěchy?Nemáte sami na sobě žádnou neřest která vám vadí a nedokážete se s ní poprat?Myslím, že většině z vás,by taková tvrdá očista nebyla na škodu,včetně i panu Truxovi by neuškodila,ten taky dokáže jen kecat,chlastat a škodit.

magdalenka39
06. 08. 2012 06:28

dostala se do problémů z nadváhou,myslím, že je si toho vědoma a podařilo se jí zvládnout to tak úspěšně.Jak čtu,má za sebou rok tvrdé práce a práce sama na sobě.Vy všichni tvrdí kritici,co jen každého odsu­zuje­te,kri­tizu­jete,­nenec­háte nit suchou.Vy všichni jste "svatí" a bezchybní?V životě jste měli JEN samé úspěchy?Nemáte sami na sobě žádnou neřest která vám vadí a nedokážete se s ní poprat?Myslím, že většině z vás,by taková tvrdá očista nebyla na škodu,včetně i panu Truxovi by neuškodila,ten taky dokáže jen kecat,chlastat a škodit.

tery15
29. 05. 2012 22:14

jak zde pročítám ty komentáře,nikde jsem nečetl, že by někde Pavla o vás mluvila,nebo pomlouvala,ani v dnešních VIP zprávách.Ale co tak čtu,tak pomlouvat umíte tak akorát vy Pavlu.Jste ubohý a svými komentáři zde, to jen dokazujete
Pavlí bojuj

blue69
29. 05. 2012 11:36

Klídek. Tyto stránky nejsou Vaše, abyste určovala, kdo sem smí či nesmí psát.
Ale já se Vám na jednu stranu nedivím. Kdybych se o sobě dozvěděl to co Vy, asi se také nenávidím ;-) Tímto Vás zvu na posezení u kávy, ať mne poznáte osobně - budete mít informace z obou stran pro objektivní posouzení, co jsem zač, jak jsem koho zabezpečil a komu a jak škodím, když použiji slova z příspěvku "Ostrováka". Myslím to vážně. Tak co Vy na to?

magdalenka39
30. 05. 2012 13:29

Samozřejmě,že jsou toto stránky veřejné.Vy jste prostě odešel z manželství, nechal jste Pavlu sraženou na kolenou a poplivanou kritikou druhých i vámi.Dovolím si připomenout slova "být spolu v manželství v dobrém i zlém" o tom to je pane Truxo!Nevěřil jste jí a ani tomu,že se zvedne a dokáže něco takového neuvěřitelného za jeden jediný rok,že?Nemůžete to rozdýchat.Kdyby jste byl normální, namísto pomluv, které šíříte vy sám a věřím, že nejen tady,by jste Pavle měl popřát hodně štěstí a sám si řekl,přišel jsem o bezva ženskou,kdybych jí byl neopustil,mohl jsem se teď pyšnit vedle ní.Své pozvání na kávu si strčte za klobouk.Nemyslím, že by se Pavla vámi nějak zabývala a pomlouvala.Z jejich řádků je poznat,že má svůj nový život,vůli a disciplínu,což jsou věci,které vám zřejmě nic neříkají.Stejný názor zde se mnou sdílí i můj milovaný manžel.
Pavlínko, vám oba s manželem držíme palce dokázala jste navzdory všem vstát a jít,hluboce před vámi smekáme a těšíme se na další recepty a části vašeho deníku,včera ve VIP zprávách vám to strašně slušelo

lentylie
28. 05. 2012 11:31

Tak Vy jste jasnej...

dented
11. 05. 2012 22:58

Ale za ty prachy se u nás nasnídá celá rodina. To má být levné?

kobra43
12. 05. 2012 12:42

Nejprve bych rád Pavle popřál mnoho dalších úspěchů.Náhodně jsem jí tuhle viděl(ona mě neviděla) a málem nepoznal, opravdu se z ní stala krásná ženská, za kterou se chlap rád ohlédne.Proto mě nadalo, když mi má paní řekla o článcích zde,abych si je nepřečetl a koukám komentáře i od dented-bluespirit69=Libor Truxa,kolik těch přezdívek máš chlape, pod kterými vystupuješ?Fakt se v tuto chvíli za mužskou populaci i stydím.Libore proč,když jsi se rozhodl pro jiný život, Pavle ještě škodíš svými rádoby chytrými poznámkami.Také jsem rozvedený a mám jinou partnerku, ale neškodím "bejvalce",ba naopak jsem jí plně zabezpečil.Má současná žena říkala,že se na Pavlu obrátila o nějakou drobnou radu a ta velmi slušně odepsala.O tobě samém se nijak nevyjadřovala.Tak asi tak.Mimo jiné 15,-korun tvé nové rodině stačí na snídani pro všechny?Omezuješ porce své současné partnerce?Nedivím se, je pěkně vypapaná a tebe je taky kus.Zdraví tě Ostrovák :o)

blue69
17. 05. 2012 09:50

Vážený pane, byl jsem upozorněn na váš podivný příspěvek. Nějak nevím, o čem tu mluvíte. S ohledem na vaši anonymitu se dá úspěšně pochybovat nejen o vaší identitě, ale i o vašich "čistých" úmyslech, už jen z toho co tu píšete.
Už jednou jsem na tomto webu psal, jen jsem se bránil pomluvám a PODEPSAL jsem se.
Nikdy jsem manželku ani nikoho jiného z jejího okolí veřejně nenapadal, jak to udělala v Blesku ona a nyní i vy zde se hloupě navážíte do mne a jiných.
Mám informace od spolehlivých lidí, co je o mne roznášeno, viděl jsem, jak se mi v minulosti někdo snažil dostat do účtu mého telefonního čísla, na facebooku se ke mně snažili vetřít podivní "přátelé", byl jsem hlídán a sledován.
Takže pokud existujete a jste takový frajer, napište mi, rád odpovím vám, i komukoliv jinému.
Libor Truxa
litr@seznam.cz
P.S. jak vidím, máte i problémy se čtením, nejen mého nicku, ale i čísel, v tom článku je 25, nikoliv 15...

magdalenka39
17. 05. 2012 15:20

Potrefený houser nejvíc kejhá.
Pavlí, vám držím palečky jste šikulka, moc se těším na další recepty a psaní od vás

blue69
17. 05. 2012 17:53

Ano, přesně tak

magdalenka39
22. 05. 2012 09:07

Pane Truxo, svými trapnými komentáři jen ukazujete všem, jak jste ubohý a jednoduchý.Běžte si za svými,jak sám píšete "spolehlivými" lidmi a přestaňte tu prudit .
Pavlí, svačina stejně jak snídaně super, těšíme se na další a strašně moc vám všichni fandíme.Ať vás váš osobní strážce ochraňuje,jste pro nás taková česká Whitney

opportunity
09. 05. 2012 19:43

Od Cajthamlové a Havlíčka dostala informace, co má dělat, a teď je tady prezentuje Přitom tohle ví každý: černý chleba, kvalitní sýr a šunka, plus zelenina.

zwil
04. 05. 2012 12:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tery15
05. 05. 2012 17:36

zwile, nemáš vůbec pravdu, co zde píšeš.Já Pavlu znám už delší dobu,vím, čím prošla a strašně jí v tom držím palce, nedělá to pro napakování, jak to ty píšeš,ale pro pomoc jiným lidem, kteří jsou jako byla Pavla a potřebují pomoc.Dle tvých řádků co jsi zde napsal/a jsi asi velmi chytrý/a, vzdělaný/a,máš spousty ocenění a znalostí atd.Těším se na tvůj další chytrý komentář.

tery15

dented
09. 05. 2012 18:50

To by mne zajímalo. Myslíte tu nadváhu a potíže s tím spojené nebo něco jiného?

sejna_03
04. 05. 2012 11:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.