Dagmar Havlová: V objetí s cizím mužem! Kam spolu kráčeli? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dagmar Havlová: V objetí s cizím mužem! Kam spolu kráčeli?

Vdova po zesnulém prezidentovi Václavu Havlovi (†75) Dagmar Havlová (58) vzbudila nevídaný rozruch na letišti Praha-Ruzyně! V úterý odpoledne totiž procházela letištní halou směrem k odletovým terminálům a za rámě ji vedl neznámý muž! Utekla snad necelé tři měsíce po manželově smrti do zahraničí s pánským doprovodem?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

janawoo
29. 05. 2012 16:49

Paní Dášence přeji hodně štěstí a zdraví.

evinka1111
23. 03. 2012 14:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
23. 03. 2012 14:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antibartoskaa
16. 03. 2012 15:30

Dobrý den,

dnes jsme vám na jeden den zablokovali přístup do názorového fóra na službách Novinky.cz a Sport.cz kvůli příspěvku:

"Je mi naprosto, slušně řečeno, ukradené, co s tou "dámou" je!!!!!.My, my obyčejní, my, kteří máme srdce na pravém místě, my chceme vědět, co je s Patrikem!!!!!!!!!My mu chceme pomoci!!!!. Ne Sivákové!!!A nezajímá nás Dagmar!!! Ani její pes!!!! My chceme pomoct Patrikovi, kterého .....to nejde ani napsat...neznalí, najděte si to...Naposledy vyzývám Novinky, řekněte nám, co je s Patrikem. Jak mu můžeme pomoci. Jinak táhněte...víte kam...třeba do Indie!!!!"

Tento příspěvek odporuje pravidlům názorového fóra Novinky.cz.

S dodržováním těchto pravidel jste vyslovil/a souhlas při registraci.

Pokud budete i nadále vkládat příspěvky, které jsou v rozporu s pravidly, přístup do názorového fóra vám již nebude obnoven.

Hezký den
redakce

antibartoskaa
16. 03. 2012 15:33

Chápete to?? Nechápete??? To já taky ne.


Jediné sprosté slovo.Škoda, že jsem tolik mírnila))

hillarka
17. 03. 2012 19:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

trkic
16. 03. 2012 09:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alexa-lexa
16. 03. 2012 07:45

Po smrti V.Havla tu v AHA! psali jen samé chvalozpěvy na,prý milující,vdovu. Když jsem to tak četla,říkala jsem si,jak asi dlouho potrvá,než obrátí a začnou psát opak.No a ejhle,je to tady,už píší jak chodí s jiným.Nemám ji ráda a všichni soudní lidé jí nemohli "sežrat" její "lásku" k Havlovi,ale co.když se nestydí tak brzy si s někým začít,a myslím si,že už dávno někoho v záloze má,tak ať se promenáduje,nemá vůbec žádnou úctu k mrtvému,jenže úctu k lidem by měl mít člověk vštípenou od mala.No sice ji za herečku moc nepovažuju,ale "hrála a hraje" to skvěle!!!Kdo jí ty její výstupy "žere" ať jí to žere.....

hillarka
16. 03. 2012 08:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

axelie
16. 03. 2012 09:56

Paní nebo pane, jak můžete tvrdit, že to její partner? Co když je to někdo známý z rodiny a podobně? To jste tak blbá a naivní a sežerete tady kdejaký blábol za 8 Kč? Jestli ano, tak je zde tady vidět totální demence národa českého. Já tomu nevěřím i v jejich zprávě to tak vyplývá, že Dáša si šla nakoupit a to že ji někdo doprovodil ze štábu, tak co má být? Já být tím pánem, taky bych ji šla doprovodit a pomoci s nákupem na tom není nic špatného, lidé si mají pomáhat, to že je někdo vyfotil a napsal tento hnus je druhá věc a hrozná. Co vy Tady můžete tvrdit a kdokoliv z nás, že paní Dáša nemá úctu k zesnulému manželovi. Nikdo z nás tady neví nic!!! Ale každý z nás je tady nakrmený svinstvem AHA a BLESK a každý to žere a každý tady ventiluje uměle vyvolané myšlenky, od bacilonosičů AHA a BLESK. Paní nebo pane upřímně jak Vy nebo kdokoliv z nás můžete hodnotit člověka když ho vůbec neznáme?? Nejste trochu divná/ý???

aksura
16. 03. 2012 10:43

ochman
16. 03. 2012 01:57

Dnes, 15. března 2012 vyšel v deníku AHA článek s titulkem „Dagmar Havlová: V objetí s cizím mužem! Kam spolu kráčeli?“. S ohledem na lživý a zákeřný útok s úmyslem paní Havlovou vyprovokovat a ubrat ji sil, bychom zde rádi uvedli pravdivé informace.

V tyto dny probíhá na Letišti Praha Ruzyně natáčení pokračování seriálu České televize „Sanitka“, ve kterém paní Havlová ztvárňuje jednu z hlavních ženských rolí. V pauze natáčení šla nakoupit potraviny pro svou maminku a jeden z členů natáčecího štábu ji pomohl s nákupní taškou. Dnešní natáčení probíhá s tímtéž štábem v Praze – Strašnicích.

Jsme přesvědčeni, že rozumný občan této země by podobnému článku jen stěží mohl uvěřit, cítíme však potřebu se ohradit proti takovémuto útoku na osobu paní Havlové.

daiena
16. 03. 2012 02:48

konečně kloudný příspěvek, lačné a hloupé drbny si tu užívají

mondego
16. 03. 2012 11:21

..souhlasím a to nám tady ještě nepřispěl svými bludy-bohatý podnikatel i když koukám už ano, přispěl pod svým druhým oblíbeným nickem hillarka!!

hillarka
16. 03. 2012 14:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aksura
16. 03. 2012 09:51

To stejně těm lidským zrůdám, které se tady vyžívají, nikdo nevysvětlí.

Shelby16
16. 03. 2012 00:41

Shrábla stamilióny a teď si bude užívat a šu*at, až se budou hory zelenat přitom od pohřbu uběhlo tak krátce ! mrcha jedna

daiena
16. 03. 2012 02:47

ty jsi blbá jak rozpadlý nádraží

hillarka
16. 03. 2012 08:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dwayne
16. 03. 2012 19:20

Ach, můj bože, zase už je tady ten neodbytný, syfilisní bohatý podnikatel -hillarka! Je jako mor, taky se ho nedá zbavit!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.