Zoufalá matka: Můj manžel zneužil dceru! A teď mu ji sociálka svěřila do péče... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 9. května 2024

Svátek slaví Ctibor, zítra Blažena

Zoufalá matka: Můj manžel zneužil dceru! A teď mu ji sociálka svěřila do péče...

Obrovský strach o svoji dceru (6) prožívá žena (45) z Táborska. Holčička má být soudem svěřena do péče otce (62), na kterého bylo před dvěma lety podáno trestní oznámení kvůli jejímu zneužívání. A vyšetřování prý podle slov matky stále běží...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

makomi
10. 03. 2012 00:01

Jsem přesvědčena,že matka dceru používá jako zbraň proti otci. Trpí tím ovšem dítě. Při návštěvách u otce se nedělo nic nemravného nebo dokonce nedocházelo ani ke zneužívání. Holčička byla naopak u otce veselá a spokojená. Při odjezdu od něj nejedenkrát plakala,že ho uvidí kdoví kdy. Takovým ženám děti nepatří,ony je zneužívají ke svým zájmům.

denda04
25. 02. 2012 14:07

to řekla na otce sama psycholožce tak nevím na co čekají?? až ji znásilní???není toho dost ?, dnes se přijde na to ,že je pedofil proč nejde sám na vyšetření??? bojí se ???

mirkazam
21. 02. 2012 13:33

Kde se berou ty baby ze sociálky, které rozhodují o tak závažných kauzách ?? Případy s Klokánku, a jiných institucí mluví za vše !!!

lukreciaborgia
15. 02. 2012 08:52

To by musela být sociálka na hlavu padlá!!!Nebude to tak,že matka udala otce?Já už nevěřím nikomu!!!Moje kamarádka tak "udala"svého manžela,našeho kamaráda.Prošel veškerými vyšetřeními v Praze a nebyla to pravda.Bylo dokázáno,že si to jenom vymyslela,aby ho poškodila.Ji se nestalo nic,je ticho po pěšině.Tak bezvadná holka a bezvadný chlap.Ale co dokáže ženská nenávist by mělo být když už ne trestné,tak léčit,léčit,léčit.

elis3
14. 02. 2012 20:04

Tak to snad nemůžou ani myslet vážně proboha, kde to žijeme?Ono jim nestačí co ten zvrhlý -otec- udělal? Navíc je to starý páprda Kdy už tady u nás konečně bude na prvním místě opravdová spravedlnost???

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.