Bartošovou opět odvezli do nemocnice: Další operace! A vtipkovala o svatbě s Rychtářem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Bartošovou opět odvezli do nemocnice: Další operace! A vtipkovala o svatbě s Rychtářem!

Zpěvačka Iveta Bartošová (45) včera musela znovu odjet do pražské vinohradské nemocnice. Po několika hodinách a řadě vyšetření se ale mohla vrátit zpět do svého domu v Uhříněvsi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jizl
11. 02. 2012 18:08

No, tento Hyde Park je určitě nejvhodnější pro ventilaci svých emocí, možná by se někteří svoje slova styděli opakovat i v hospodě, kam chodí, tady jsou přeci docela dost anonymní, tak proč by se nevyjadřovali tady. Každý vyjádří své emoce a když ho požádáte o vysvětlení, tak už se radši neozve a je zticha, protože neví.Takoví borci tady převládají.

mirekk
11. 02. 2012 18:23

Proč se navážíte do člověka, který nazval poprávu Rychtáře primitivním hovadem? CO je na tom špatného? On napsal pouze pravdu, a toto spojení není vulgární, primitivismus je jeho setrvalý známý stav a hovado je slušný výraz, i v literatuře se užívá, nebo by ho měl nazvat ču.ákem, jako nadává denně Pepek? co byste pak žekla Rychtářovi, který nadává do k.nd a ču.áků a m.dek a další "vybrané" výrazy polužívá dnes a denně jak proti diskutujícím, tak proti naovinářům a vlastně všem? Toho byste pochválla? Prosím Vás, staré paluškářenky jako vy se scházejí na FCB u IB, jděte fňukat tam a lezte kriminálnické vši Pepovi i lenivé nesvéprávné notorické trosce Ifetě tam, OK? Tam se staré babky scházejí a posílají srdíčka a milujou Ivedtku a nenávidí ostatní lidi. RYCHTÁŘ JE PRIMITIVNÍ HOVADO, a s tím nenadělá nic ani stará ubrečená svíčková bába jako Vy, jizl. Sbohem.

jizl
11. 02. 2012 18:44

Zřejmě překrucujete to, co jsem napsala anebo jste nezachytili to jsem měla na mysli. Nechodím na FC vůbec, mě stačí tento místní úžastný dialog, takže nemůžu ani vědět, co tam lidi píší. Je fakt, že "ochránce IB" se chce jenom zviditelnit, ale apropos, kde je novinářská etika, když publikujou Vámi uvedené výrazy v tisku? Možná mě někdo může považovat za starou ubrečenou bábu nebo za nedonešenou pannu, no když si to někdo myslí, tak ať si to myslí, ale vidím to spíš z toho úhlu pohledu, že bulvár čte hodně i mládež a ta se v tomto směru rozhodně ráda poučí, nevím, zda máte děti, ale určitě byste skákal radostí 2 metry do výšky, když je radostně začnou používat. Až Vám s tím nějaký adolescent přijde domů, tak se nevztekejte a pochvalte ho a pohlaďte te ho, zasloužíte si to. Sbohem

montevideo
11. 02. 2012 19:02

Jestli to "sbohem" myslíte vážně, tak musím zvolat "hurááááá". Běžte si , prosím, mentorovat někam, kde o to budou stát. Děkuji.

mirekk
11. 02. 2012 19:08

Paní je opravdu zjevně hodně starší ročník. A naivní je tedy taky hodně, prostinká duše. Jestli si myslí, že dnešní mládež se dozví hambatá slova a že se zkazí až při pročtení diskuzí na Blesku ... no comment.

mirekk
11. 02. 2012 19:09

Paní prý nezná FCB, měl by jí to vnuk nebo pravnuk vysvětlit a založit jí tam profil, aby s ostatními starými paluškářkami mohla plakat nad zkažeností dneška a posílat Ivetince srdíčka a milé lidičky a lásenky a muckíč­ky..­....­....­....

mirekk
11. 02. 2012 19:06

Jizl, já taky jako marek nechápu, jednak vyjadřování Pepy, pána v letech, asi v kriminálu se tak mluví běžně, k tomu on je doopravdy tupý primitiv a nevzdělanec, to je bez debaty. A ty jeho kecy - na FCB není cenzura, tudíž nadával všem, kdo mu nelezli do zadele. A tak sprostě, že byste zírala, to ani nemohu opakovat s tečkami! Ani před kamerami se ten špindíra v zapraném roláku neovládal, primitiv. A slova, která použil konkrétně honza d sprostá nejsou, před těmi netřeba děti chránit - navíc - myslíte, že děti TOHLE zkazí??? Že teprve až nahlédnou do bulváru, dozvědí se o eixistenci primitiva??? Svatá prostoto!!!

marek.d
11. 02. 2012 17:59

Je to národní ochechule a šašek, figurka jako Pepku Vyskoč. Každý ví, jak žije, honí chlapy, každý jí po chvilce uteče, líná je jak veš, o dítě ani o sebe se neumí postarat, prase jedno lenivé ošklivé... Navíc je to stařena, fakt vypadá děsně, na té fotve tuplem - tlustá jak velryba, špekatá rozkydlá a odulá, vypadá jak bába. Hnus hnusů, a nestydí se ještě culirt tou tlustou tlamou do objektivu, místo aby chodila kanály. Přidám příspěvek na její utracení,, upřímně - až tahle líá příživnická nula zkape, slzu neuroním. Naopak.

yarush58
11. 02. 2012 18:43

Souhlasím

mirekk
11. 02. 2012 19:12

Já též, ono už hodně lidí (zní to hnusně, ale kdo si za to může sám??, než IB sama?) říká to samé - ať se tedy oddělá opravdu a b ude klid od ní, od kriminálníka Pepana a navíc náš stát ušetří peníze daňových poplatníků, když ta zbytečná vyžírka natáhne bačkory.

kajman1
11. 02. 2012 17:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

yarush58
11. 02. 2012 18:44

Té už nepomůže nic. Tak chodit kanaláma.

loriwin
11. 02. 2012 16:29

je jediný ze všech diskutujících, který to má v hlavě v pořádku a jeho komentáře jediné stojí za to si přečíst!

skp705
11. 02. 2012 17:31

lori, poslete mu komplimenty na jeho vlastni webovou stranku

komodor
11. 02. 2012 18:45

To neni moje stranka ale naseho utvaru jinou nemam nez www.zemanland.*** papa

montevideo
11. 02. 2012 18:39

Jo, zejména tento jeho názor nemá chybu:
"Proc by jako mela chodit do prace? Exekuci na barak ji nekdo zaplatil a vzdycky se najde nekdo kdo to za ni zacaluje a kdyz bude nejhur pomuze Staidl."

hu11
11. 02. 2012 14:32

Ta na to doplatí a dožene ji k tomu ten debil a ***amot Rachtář

marek.d
11. 02. 2012 18:03

Tak jest. A pro tu nanynu zdola, slečnu Jizl - označení "prinitivní hovado" naprosto není vulgární, v tom případě by ta stará paní jizl omdlela, kdyby četla a slyšela sprostoty z úst dědka primitiva rychty, TO JE snůška nejsprostších vulgarit, víme, stará paní? Jo, blbost některých starých plaček je bezbřehá.... Jizl, jdi radši držet palušenky a srdíčka, vidět tě, asi bych zvracel. Tyhle staré panny rády napadají každého, kdo slušně kritizuje jejich idol, jestli stará puritánka jizl netouží po pepkovi rychtym...

jizl
11. 02. 2012 18:26

No klasika, aby jste si nezaútočil, když někdo nesdílí Váš názor. Asi neumíte pořádně číst, nikde jsem nepsala, že IB je můj idol a ani nikdy nebyla. Když už na to přijde, taky jsem nepsala o tom, že bych Vás ráda viděla, tak jak jste dospěl k tomu zvracení? Ve Vašem případě rozhodně o nic nepřicházím, tak je to jedna jedna a o co go?

mirekk
11. 02. 2012 18:31

Nehádejte se, prosím vás, a Vy taky, jizl, nesnáším, když se někdo neprávem naveze do někoho v diskuzi. Podle mne honza dv označil Pepka správně, podle mne to sprosté není, protože co čtu a slýchám od Pepka, to je hodně silný kalibr a ten název je velice, velice slušný, co byste řekla Pepkovi Vy??? A honza dv sprostě nepíše, jen výstižně, kdykoli ho čtu, tak zklidněte hormony a marek d ať se věnuje diskuzi a Vy taky, ale ztrapňujte se, jizl, už jste se fakt shodila. Peaca.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.