Bartošovou opět odvezli do nemocnice: Další operace! A vtipkovala o svatbě s Rychtářem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Bartošovou opět odvezli do nemocnice: Další operace! A vtipkovala o svatbě s Rychtářem!

Zpěvačka Iveta Bartošová (45) včera musela znovu odjet do pražské vinohradské nemocnice. Po několika hodinách a řadě vyšetření se ale mohla vrátit zpět do svého domu v Uhříněvsi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

montevideo
11. 02. 2012 19:12

Ivet byla dnes v nemocnici na Karláku na zákroku související s tím jejím fialovým ksichtem Prý jí odstraňovali hematom. Rychta poskytl TV Prima dlouhý rozhovor - bude ve VIP zprávách.

mirekk
11. 02. 2012 19:14

CHtějí si odradit diváky, zjevně. Každý křičí- Dej mi pokoj s Bartošovou, už neee..! Lidi už uzavírají sázky, kdy se oddělá, a jestli omylem, nebo naschvál

komodor
11. 02. 2012 19:46

mirekk gratuluji ti k myslenkam hodnych primitiva tveho formatu ktere jsi tady zplodil. Jsi stejnej dement a hulvat jako Rychtar podej si s nim ruku. Nevim proc ta pani by si mela zakladat fb profil kdyz ma jen jiny nazor a urcite to neni zadna palucarka nebo jak se tem na fb rika! Jinak kdyz byla Iwet na prime tak tam trhala sledovanost!

marek.d
11. 02. 2012 19:52

Další dement... Primitive, jdi do zadele.

marek.d
11. 02. 2012 19:53

Na primitiva komodora tu má jen Pepa - kluci, jděte na pivo a vemte si pistolky, můžete si porovnávat, kdo má větší.

marek.d
11. 02. 2012 19:54

Mirekk paní fízl jen povídal, že na FCB se primitiv Pepek vyjadřoval o pohlavních orgánech a mr.kách, ty chudinko.

komodor
11. 02. 2012 20:28

Hmm a co tam mas dal ynteligente!

jizl
11. 02. 2012 19:56

A jsme u toho - co tady dlouho píšu, novináři dělají radi takové pořady, které jsou pro ně nejpohodlnější a u kterých se moc nezapotí, proč by vymejšleli něco navýho, je to fakt český seriál ala Emanuela, občas to opepří, potom posolí a někdy posladí a dělají tak z nás lidí pitomce, kteří se nechávají vtahovat do těchto úžasných diskusí a řeší každý otlak na těle IB. Kdo bude asi v této hře nejhloupější.

montevideo
11. 02. 2012 20:41

Neřekla jste, náhodou, sbohem?

loft
12. 02. 2012 11:33

Však to stálo za to. vysvětloval nám tam, že budou IB řezat modřinu,protože se ji tam udělal "krevní sraženina"- to si ti dva blbci něco spletli, protože krevní sraženina je celá taková modřina), takže tu krevní sraženinu budou prý lékaři IB odstraňovat ze vnitř-v hubě-aby prý neměla z venčí na tváři jizvičku. Nad tím zůstává fakt už rozum stát,jak mohou takoví dva dementi vykládat takové nesmysly přes telku národu Za chvíli se za ně budou stydět i doktoři, ke kterým půjdou.A navíc si ani nepamatují, co kde již nalhali a na jednu záležitost mají různé verze. JE TO SÍLA. Baví tím celý národ,BL-BCI

dramajda
11. 02. 2012 19:00

Bla bla bla,a velebnosti jdu blejt.Samý keci,jeden lže víc než druhý a mi jim tofurt žerem,když ono to člověku nedá přečíst si co ti dva ubožáci zase vymysleli.

jizl
11. 02. 2012 20:21

No vidíte, já jsem začala kvůli seriálu s IB ignorovat český bulvár, sice si moc nepomůžu, ale nehodlám za takový plácaniny platit - byť těch pár korun by mě asi nezabilo, radši si připlatím a kupuju si tisk, který je přeci jenom hodnotnější, Emanuela už byla v TV na začátku 90. let minulého století, ani tomu jsem nevěnovala velkou pozornost.Ještě by měli na Ivetu naložit nějaký čarodejnický schopnosti a ampule s jedama vložit do jejích tlapek s tím, že hodlá zabít nevlastní ségru a byla by to paráda, možná by se to nechalo dochutit nějakou epizodou jako sado-maso, atˇse doma děcka pobavěj a věděj něco o životě, dokonce bych to navrhla něco jako povinnou četbu ve školách. Sice mě jedna osoba tady nabádala, abych si nechala od vnuků zřídit přístup na FCB. Chudák netuší, že už mám několik praprapravnuků a praprapravnuček, tak je doma slušně požádám, aby mě pravidelně informovali o tom, co zjistěj ve školách, tak FCB ani nepotřebuju.

yarush58
11. 02. 2012 18:50

Ženská, která vymění dítě za chlast, chlapy a kariéru???, to je obyčejná stvůra na odstřel. A ten jeí , jak že se to jmenuje!? ztroskotanec by měl odejít s ní.

mirekk
11. 02. 2012 18:55

Velice přesné!

mirekk
11. 02. 2012 19:15

Btw - vypadá jako nafukovací, stará zpuchřelá nechutná figurína.

mirekk
11. 02. 2012 19:16

Chcvi říci PŘEFOUKLÁ

zkrat
11. 02. 2012 19:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

yarush58
11. 02. 2012 18:42

To, že umí někdy něco zazpívat, neznamená, že nás bude otravovat. Mám ráda bulvár, ale co se týká Bartošové, už neví jak by měla zaujmout a zviditelnit se. Zkuste něco jiného. Bartošky už bylo dost. Jak jsem ji měla ráda, tak dneska je pro mě jen odpad. Všichni mají starosti, ale projevovat se tímto způsobem, to umí jen ona. Chudák Artur!!!

montevideo
11. 02. 2012 18:46

Problém je, že Iveta už neumí nic zazpívat ani na play back.

mirekk
11. 02. 2012 19:01

Yarush58 - ale ona už bohužel neumí nikdy nic zazpívat, už si neškrtne. A dávno neplnila závazky, proto ji odevšad vyhazovali a pak jí přestali dávat kšefty. A jinak - také jsem ji celkem měl i rád, nevyhledával jsem ji sice, neposlouchal, ale nevadila mi, naopak jsem ji dlouho hájil a bylo mi jí líto. Ale pak se mi tak strašně znechutila, jako nikdo z šoubyznysu, ona je nejprotivnější, ani syna neuměla vychovávat, ten chudák musel opečovávat ji, a dnes se chlubí ona tím, že když náhodou má kluka na víkend, místo coby jako správná matka mu vyvářela, napekla, je to opačně - Artur maká jak je od ní zvyklý, skáče kolem ní, zatímco lemra líná shnilá se válí a kyne, až je tlustá jak to prase domácí a kyne dál a dál a z chlastu zpuchává, až má kebuli jak medicinbal, hnus jak se chová i vypadá.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.