Rozvodová válka Jiřího Šlégra: Vydělal 350 milionů, ženě dává 5! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Rozvodová válka Jiřího Šlégra: Vydělal 350 milionů, ženě dává 5!

Jsou to docela jednoduché počty: rozvádějící se manželé, pakliže nedrží v ruce předmanželskou smlouvu, by si měli rozdělit majetek rovným dílem. Jenže bývalý hokejista a poslanec Jiří Šlégr (40) zřejmě zaostával v matematice, protože z 350 milionů korun, které si během kariéry vydělal (200 mil. po zdanění), chce dát své ženě Kateřině (40) jen žalostných pět milionů!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
19. 01. 2012 19:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

perla99
19. 01. 2012 14:42

Je nás sice hodně, které bychom byly rády za "pouhých" 5000, ale je fakt, že za 25 let má nárok na svoje a hlavně dcera. A odešel on, za jinou, tak by měl být slušný alespoň v tomhle. No, asi není v té politice jen tak.

caligula
19. 01. 2012 09:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
18. 01. 2012 20:37

nechám spočítat cenu domácích prací jako manželka, matka, uklízečka, kuchařka, pradlena a vše co souviselo s péčí o domácnost, rodinu a PANA Šlégra. Nechat spočítat a předložit účet. To by se pan Šlégr určitě divil. Chce to dobrého advokáta a hlavně nenechat se oblbnout JEN 5 miliony .

lukreciaborgia
19. 01. 2012 08:53

V tom případě by si pan Šlégr,Řepka ajiní museli nechat předložit účet za cestování do ciziny,protože jinak by se tam ty zlatokopky vůbec nedostaly.A že praly,vařily a staraly se o svého muže,tak to snad dělaly z lásky,né?Proto si ho braly!Dělají to miliony žen a z lásky!!!Ale ony navíc za to byly královsky odměněny!Byly s mužem v cizině,kde by bez něj nikdy nebyly,užívaly si výhody a peněz,které by bez mužove dřiny nebyly.A on šetří na stáří!!Teď,když přestane hrát,třeba Řepka,tak z čeho myslíte že bude žít???Přece z úspor!A zlatokopky jen rabují a sportovci platí výpalné.Na co má dítě měsíčně tolik tisíc?Kolik platí ona na dítě?Ať zvednou zlatokopky ty svoje V.I.P. zadky a jdou do práce.

janulac
19. 01. 2012 22:33

bobina
19. 01. 2012 10:05

illis,kolik ti manžel platí za to,že mu pereš,vaříš a poklízíš? A to nemluvím o výchově dětí! Já bych si to taxovala tak na 350tisíc měsíčně,když vezmu v potaz cenu práce!

babcahanca
18. 01. 2012 19:25

Myslím si podobně to co Vy.Dát tolik, kolik 13leté dítě má určeno,
co navíc, bych ukládala dítěti na jeho účet, aby to bylo jen pro něj. I já jsem na straně mužů. Ale pravda, jsou i dacani co neplatí, ale to už je zase jiný případ.

hakari.takara
18. 01. 2012 15:54

proč by měla mít nižší životní standart jenom proto, že starej Šlégr si hraje na tatínka jinde?? Za blbost se platí...

bobina
18. 01. 2012 16:01

A já zase nevidím důvod,proč by měl platit 60tis. jen proto,že si dokáže vydělat peníze? I když je to jeho dcera ,tak je jistě určená a známá částka,kterou dítě v těchto letech spotřebuje a finýto! Víc bych nedala ani vorla jen proto,že já si vydělám víc! Alespoň by to bylo spravedlivé pro všechny a přestaly by existovat zlatokopky! Paní Šlégrová ať jde makat a postará se dceři o životní standart také! V tomto bodě já i když jsem ženská fandím chlapům,protože už tak je berou soudy na hůl dost!

lukreciaborgia
18. 01. 2012 18:22

souhlasím s -bobina-Já v těchto případech taky fandím chlapům.Nedá se nic dělat,sňatek není na doživotí,každý z něho může vystoupit.A bohužel vždycky na to doplatí muž,pokud je bohatý.Tak musí platit jako výpalné.Proč tyto ženy nejdou pracovat??Přece na dítě musí platit oba stejně!Takže na co malé Jessice jsou statisíce,když je utratí maminka???V tomto jsou muži chudáci.Nejlíp je "přes­měro­vat"vš­echny peníze na rodiče,jako Kocourek,Vít a mnozi jiní.

lukreciaborgia
18. 01. 2012 18:26

a když paní je málo 10 000.-měsíčně na dítě,tak ať ho nechá u otce,ten ji uživí!.!

lidusa123
19. 01. 2012 15:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janulac
19. 01. 2012 22:36

to snad kazda manzelka vytvarela podminky a je fakt ze az prestane hrat,tak budou zit ze vzduchu?

pavko2
18. 01. 2012 13:50

Tak od tohole proparoubkovského prasate Vás paní Šlégrová nečeká
příjemná budoucnost. Zkuste navštívit paní Paroubkovou a dozvíte
se přesný průběh událostí v následujících týdnech.

babcahanca
18. 01. 2012 13:22

Výživné na 1 dítě 60.000,-- Kč?? Vždyť tolik nemá na měsíc ani pětičlená rodina.A "žalostných" pět milionů, takovou sumu
neuvidíme za celý svůj život. Člověku s běžnou výplatou zůstává rozum stát!!!!

illis
18. 01. 2012 20:46

Jsou otcové a otcové. Někteří platí 80 000, 125 000, a Čejka myslím na dva syny platí víc jak 200 000 Kč měsíčně. Proč by chlap, který vydělává tak obrovské částky, měl platit částku minimální. Kdyby byla paní Šlégrová vaší dcerou, také by jste se tolik zastávala Šlégra. Odpovím za vás, nezastávala . A podle mne s porovnáním, kolik by Šlégrovi zůstalo, je 5 milionů v tomto případě skutečně dost malá částka. Ať si vezme příklad z Leoše Mareše, ten se doposud postaral o Moniku a syny přímo královsky .

lukreciaborgia
19. 01. 2012 08:45

A proč do toho pletete Mareše??Ten se nerozvádí a nerozvede.Mají jinou dohodu.Ale co takového udělala paní Šlégrová pro svého muže???A nejen ona,ale i p.Řepková a jiné zlatokopky.Díky svým mužům se dostaly do světa,kde by se bez nich nikdy nedostaly a jinak se o ně staraly tak jak všechny ženy bez mili­onu.U­klíze­ly,va­řily a užívaly si života v USA,Kanadě a jinde na světě.O co jim jde?Ještě by Těm sportovcům měly připlatit,že mohly poznat díky nim tolik zemí,že mohly cestovat,a nestarat se o nic.Ti sportovci dřeli jak koně.Jsou to těžce fyzicky pracující muži,kterým se nevyrovnají ani horníci.A peníze co si vysportovali jim musí stačit až do smrti.Nebo kdo je bude živit???Když skončí kariéru,žijou z úspor!A rozvést se může každý,to není trest na doživotí!Ať milé dámy zvednou své zadky a hledají si práci.Dětičky taky nemusí mít 90 000.-měsíčně.Na co???Mohl by mi to někdo zdůvodnit?Kde to utratí?Že by chodily dětičky obědvat do Hiltonu?Ani tak by to neutratily,protože na ně mají přispívat oba rodiče stejně.Takže co by dítě dělalo se 180 000.- měsíčně?Proboha to mi rozum nebere.Jó holt nebudou mít služ­ku,pra­dler­nu,do­mácí učitelku,chůvu atd..tak si totiž představuji nadstandart.A jestli to dělala p.Šlégrová,Řepková a jiné ,tak to dělaly z lásky ke svému muži a né jako výpalné.

janulac
19. 01. 2012 22:39

konecne dobry nazor

lidusa123
18. 01. 2012 20:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.