Zdeněk Pohlreich: Hnusný český jídlo je celosvětový fenomén! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Zdeněk Pohlreich: Hnusný český jídlo je celosvětový fenomén!

Odpůrce »tradiční české kuchyně« Zdeněk Pohlreich (54) má k místním poměrům odpor. Proč je domácí gastronomie na tak bídné úrovni? Češi mají podle Pohlreicha na jídlo strašně nízké nároky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

decathlon
04. 12. 2011 16:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
04. 12. 2011 15:14

skoro by člověk řekl, že z našich surovin neumí navařit. Já vařím doma denně a zatím si nikdo nestěžoval. Spíš chtějí recepty.

prochol
04. 12. 2011 15:09

tak seš pěknel ko.ot a nevím co v česku pořád hledáš a lezeš do televize lidem na oči ty obtloustlej americkej McDonalde!!!

solochov
04. 12. 2011 13:12

je hnusný český vulgární slizký Pohlreich, který si hraje na profíka a samotnému jeho podnik krachuje

decathlon
04. 12. 2011 12:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lipno
04. 12. 2011 12:00

ale Pohlreich mnohem víc!

hillarka
03. 12. 2011 17:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

santamonica
03. 12. 2011 17:12

Pokud jste neco takoveho opravdu rekl (beru bulvar s reservou), tak jste pekny blbec. Ziji v Americe us pres 30 let ale pokazde kdyz jedu domu tesim se na svickovou a ptacky a opravdove rizky. Hygiena v restauracich by samozrejme mela byt prisne kontrolovana (na to jsou Amici hodne ostry), ale jinak je Ceska kuchyne bezvadna. No, a pokud chvalite hot dog od poulicniho prodavace, asi jste mel stesti, ze jste narazil na jednoho puvodem z Cech

jity
03. 12. 2011 14:04

určitě v tom, že česká kuchyně má své kouzlo, ale Pohlreich ji naopak v hospodách, kam ho zvou propaguje. Nikdy jsem neslyšela, že by českou kuchyni kritizoval, tak ten článek neberu vážně. Jen tu českou kuchyni propaguje z čerstvých potravin a žádné chemické náhražky. Čerstvé bylinky a čerstvé maso. Domácí knedlíky a ne kupované, tak ten článek nějak nechápu. Naopak když někde se ohání, že vaří italskou nebo řeckou kuchyni, tak se neudržel a že prý jsme v Česku co blbnou.

blastr
03. 12. 2011 14:22

Máš pravdu, že dost často kritizoval hlavně binec, lenost kuchařů a naivitu majitelů. Když pak s mini vařil v\padalo dost jídel lákavě. Občas na pořad kouknu a bavím se, ale to co předváděl při Šéf na grilu, to se mi moc nelíbilo, uhlíky, ze kterých po rozkrojení kapala krev to mě teda moc nelákalo.

12356
03. 12. 2011 15:07

ahoj jity, uprimne, ja tohle moc nesleduji, kdo co rekl a zase uprimne, Pohlreich mi neni dvakrat svym vystupovanim sympaticky, takze se do neho "oprit" mi nedela potize a co se tyka cerstvych potravin, souhlasim do puntiku. Taky rada varim pokud je moznost sehnani s bio produkty a radeji min, ale kvalitne uvarit. Ahoj

Uživatel_100057
03. 12. 2011 11:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

solochov
04. 12. 2011 13:14

Zdenku! Máš ho venku!

avina
03. 12. 2011 10:36

Nezklamal- výrazy,slovník mluví za hloup... Podle postavy,jí nezdravě sám a ta troška na talíři je fakt drahá i pro něj

sibuna
03. 12. 2011 16:37

taky by mě zajímalo,kde a z čeho se tak vykrmil?

mnpv
03. 12. 2011 09:12

pražského Pepíka pustili do světa, tak tam měl zůstat, když je zde všechno špatně. Kecá blbosti,potřeboval by nás všechny nahnat do své hospody, protože to je ta jediná správná.Ať se jede podívat třeba do Británie, čím se krmí průměrný Angličan. A nebo kousek od hranice do Bavor, z čeho se tam na hospodách vaří, možná by to spoustě lidí vyrazilo dech. Stal se díky svému hulvátství dobře placenou "celebritou", tak ať to trvá co nejdýl a za každou cenu. Když byl v pořadu u Krause, tak tam byl uprděný a svoji "duchaplnost" zapomněl ten večer doma.

jity
03. 12. 2011 11:00

Ať se vám Pohlreich líbí nebo ne, tak v tom, že by měla být dodržována hygiena v kuchyni snad pravdu má. Nebo vám to nevadí, že v hospodách vaří ve špíně, plísni a z blafů? Chemické náhražky, že nám nikdo necpe? Co deno denně reklamy, které vám to vnucují. Nemusím to koupit to je pravda, ale někdo se přece jen nechá nachytat.

mnpv
03. 12. 2011 12:01

Nemusíte jíst po hospodách a nákupy nrmusíte dělat podle reklam. Máte možnost používat vlastní hlavu.

jity
03. 12. 2011 14:07

kdo tvrdí, že já dělám nákupy podle reklam a že jím po hospodách. Bohužel někomu při výkonu svého povolání nic moc jiného nezbývá, než občas do těch hospod zajít, tak takové lidi přece nebudu odsuzovat. Snad mají nárok najíst se z čisté kuchyně a uvařených čerstvých potravin, jak to propaguje Pohlreich.

12356
03. 12. 2011 12:58

jity, pravdu mas v tom, ze zadnemu z nas by nechutnalo ve spinave hospode, ale zde se pise o ceske kuchyni, jako takove a Pohlreich nema pravdu. Zila jsem dost dlouho v cizine a nekdy jsem pripravila pro sve pratele nase jidla a mohu s klidnym svedomim prohlasit, ze podle prazdnych taliru jim chutnalo a nikdy jsem neslysela, ze ceska kuchyne je spatna. Kazda kuchyne ma sva specifika a ja si myslim, ze v nasich zemepisnych sirkach by se nam asi nedarilo, zit pouze na zeleninovych salatech a chladnych ovocnych polevkach. Ja mam ceskou kuchyni moc rada a Pohlereich at si vari tam, odkud pochazi a kam ho tahne srdce

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.