Bodyguard Bartošové Rychtář: Vyznal Ivetě lásku před manželkou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Bodyguard Bartošové Rychtář: Vyznal Ivetě lásku před manželkou!

To, že vztah Ivety Bartošové (45) a jejího bodyguarda Josefa Rychtáře (53) přerostl v něco víc, se ví už delší dobu. Až včera ale ochránce zpěvačky dostal konečně odvahu a vykřičel to do celého světa!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kolja58
24. 10. 2011 16:49

Znáte jeho minulost? Byl to známý kriminální element. Vykrádání bytů a chat.Poté se stal šéfem Městské policie v Říčanech až do doby, než byl zadržen Policií ČR při vykradení chaty byl propuč
štěn.I přes protesty občanů, kteří jej a jeho rodinu znali se nic nedělo. Není mi jasné, jak se mohl propracovat na post bodyguarda, když to byl matlák v bojovém umění. Jo jsou to věci na tom světě.

pelagie
15. 10. 2011 08:50

fakt , že si ji přivedl do společného bydlení mě šokoval ...to přece není normální.... to kdyby se to stalo mě ,tak jede z baráku i s tou prostitutkou, která se nechá obskakovat a nekouká v pravo, či v vlevo, ale jenom na své pohodlí a vycucávání okolních lidí...je to bezcharakterní jepice

proxima
15. 10. 2011 05:21

... dávám Ti 3 měsíce, maximálně 6

daiena
15. 10. 2011 02:20

Takovejch vztahů bylo, je a bude. Akorát ta Ivet, nevyléčená, jich má už moc, už je nechutná. Tímhle vztahem se taky neuzdraví, jak si myslí "urvu kohokoliv, aby mi byl za zadkem". Jednou na ni nebude mít čas a bude zase ze samoty vyvádět a vtah jde do kopru. Je to o charakteru a její psýše :/, a nějak si myslím, že té i léčba nezabere, max. na čas potlačí. Celebrity, např. pí Rottrová - umí žít i stárnout vkusně a těší veřejnost. .... Né tenhle humus, Rychtáři zapláčeš, jen ti zblbly hormony.

eremita
14. 10. 2011 22:24

loví jak šílená vše, co se kolem ní mihne. U toho Itala narazila, Šimek byl jaksi mimo založením. Kolikrát se tahle paní v přechodu dokáže zamilovat během jediného roku by jí mohla závidět kdejaká nevybouřená pubertální dívenka. Další scénář s intermezzem pádu ze schodů je už nudný - Rychtář prozře a vycouvá, ona se vyvzteká, složí, pokusí o sebevraždu,
zpije...Ona ho zapudí, hodí na něj špínu, začne pro své milované davy obdivovatelů zkoušet nově nabitou energií bombastické fantasmagory představení, které svět neviděl. Neuvidí. Odkecaná ženská, co kdysi bývala zpěvačka. Neztratí se. Sice nic profesně nedělá, přesto v bulváru boduje. Málokdo by se k tomu propůjčil, na druhou stranu - kdo dnes okupuje titulku jen vlastní existencí?

boball
14. 10. 2011 22:07

proč by Rychtářová měla zůstat úplně sama?Ještě po ní nějakej rád hrábne a Pepek bude čučet,až ho hvězda kopne do zadnice a doma už bude obsazeno

aaamanda
14. 10. 2011 16:46

Dámy, mrkejte, kolik má Iveta jen za poslední půlrok obdivujících a k nohám jí padajících chlapů! A to jen proto, že jim nechává prostor, aby se o ni "směli" starat. Každý samec potřebuje ulovit tu svou samici a alespoň chvilku ukázat, že také on se umí postarat o ubohou, křehkou a trpící bytost. Což se některým z nás, které stojíme střízlivě na pevných nohou, v podstatě soběstačné a samostatné, nemůže přihodit! Proto tedy vzhůru udělat ze sebe trpící, křehou dušičku a uvidíme, kolik mužských se nám bude plazit u nohou a žadonit o to, aby se o nás mohly postarat! Chceme-li ztratit svou autonomii, hurá za nimi (chlapy)!

oko1
14. 10. 2011 21:40

jo jo, Ivetka by si tu svou strategii mohla nechat patentovat. Je to holka mazaná a určitě nekecala, když psala, že má "velmi vysoké IQ 130"

xcarodejka
15. 10. 2011 17:15

Ivetka je za prvé pohledná a za druhé slavná, takže se s ní nesrovnávejte. Některému typu muže to imponuje a je rád v jejím stínu. Někdy jen načas.

oko1
16. 10. 2011 11:39

Myslím, že z našich příspěvků je ironie víc než zřejmá . Ani by nás nenapadlo srovnávat se s tím pošahaným ožralým prolhaným lenivým sebestředným nablblým a svými průsery a omezeností slavným menopauzálním diblíkem . Toto jsou jen naše odlehčené akademické úvahy . A plájbojovi Pepovi těch pět minut slávy v Ivetčině stínu ze

xcarodejka
15. 10. 2011 17:13

to je nesmysl. Naopak, české ženy mají v sobě hodně mužského elementu, tot ak zdaleka všude není. A chlapy jsou zženštilí. Chtějí pohodlí, nikoliv se o někoho starat. Já mám takovou zkušenost.

oko1
16. 10. 2011 11:48

Xcarodejko, máš to nějaké pomotané. Ženský element nespočívá v uskuhranosti, neschopnosti, sebestřednosti a bezohladnosti. Ten spočívá právě v touze o někoho pečovat, ve schopnosti udržovat teplo rodinného krbu, vychovat a ochraňovat děti a poskytnout jim vše potřebné. Tvoje "princezna" Ivetka zatím prokázala, že zůstala na úrovni dítěte, které potřebuje 24 hodinovou péči a samo se ani nenakrmí ani nevytře konečník. . Z této trosky už nikdy žena nebude.

vlamore
14. 10. 2011 16:31

Snad na něj nečekáte???To si sebe tak málo vážíte?????Co to je za člověka,který vymění takovou cuchtlu za vlastní slušnou a pracovitou ženu,která mu dala nejlepší roky života,děti !!!!Již dávno měl mít v prostěradle všechny svoje krámy..zubním kartáčkem konče na cestě do jeho novéééého rááje!!!! Klidně taxíkem.A jenom 1x by zazvonil u dveří,tak mu zlomím ruku a nedajbože se mě dotkl,tak mu zlomím obě!!!!!!!A to jsu vdaná 37 let!!Do vánoc bude tokat,ale pak se unaví a zatouží po klidu a domácím žrádle.Ale už bych mu nedala možnost návratu.Já tedy ne!!

bobina
14. 10. 2011 16:24

že Rychtář i s klukem vzali roha? Třeba si i ona potřebovala oddychnout a povyrazit se! Já bych z toho žádný román nedělala,lidi se scházejí a rozcházejí a každý ví jen sám,o čem to je a není. Ti radílkové a kritici jsou jen a jen bohapustá teorie k smíchu!

danamarie
14. 10. 2011 15:16

Zamilování je pěkný stav,držme jim palce.

raspina
14. 10. 2011 15:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

danamarie
14. 10. 2011 15:17

Proč by se nesvěřoval? Pokud mám někoho ráda,tak nemám důvod ,a ani nechci,o tom mlčet.

jindraa38
15. 10. 2011 12:10

Jestli si myslíš.že je normální troubit do světa,že mám někoho rád,tak máš stejnou duševní výbavu jako ti dva stupidové.Navíc je rozdíl mezi poprvé zamilovanou patnáctkou,která své štěstí chce sdělit světu a mezi párkem opršalých dementů,kteří se potkali mezi nohama a teď se stím chlubí Jeden z nich je národní *** a ten druhý teď tobě.To ,co ti dva provozují nemá s láskou nic společného,je to jen vřejná promiskuita.

jindraa38
15. 10. 2011 12:40

OPRAVA a ten druhý vůl v říji.

xcarodejka
15. 10. 2011 17:18

Bezpečí? Dostává znovu zabrat.Má to pestré.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.