Bartošová o svatbě s Pomejem: Byl to jen film z jeho produkce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. května 2024

Dnes je Den vítězství, zítra Ctibor

Bartošová o svatbě s Pomejem: Byl to jen film z jeho produkce!

Vztah s Jiřím Pomeje (46) je údajně hlavní příčinou finančních potíží Ivety Bartošové (45). Dnes s odstupem přiznává, že jejich svatba byla jen divadlem pro média. Přesto na ni ráda vzpomíná…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

joz.ne
19. 07. 2011 23:12

Tak proč jsi ho tak přesvědčivě hrála ? Předváděla ses úplně stejně jako on -tanec "tělo na tělo", tvrzení zrovna od tebe Bartoško: " že štěstí si nenencháte od nikoho vzít" ? Jso úplně stejná komediantka jako POmeje, ne-li větší ! Chudák Štaidel, že s tebou musí mít pořád něco společného-čili péči o Artura, protože od tebe a podobných blbek radši dál !

knkn
09. 07. 2011 20:01

Přečtěte si rozhovot s Ivetou v časopise Glanc, kde je na titulní straně.Téměř cituji" " Mluví o tom, že jediný, opravdový osudový muž je Dminoco, ted už to ví!! Domenicovi rodiče z ní byli nadšeni a Domenicovi řekli, "že ona je ta pravá" !!
"Vždycky se prý bránila dalšímu dítěti (není dlouho co po něm toužila s Pomejem,byla údajně těhotná, údajně potratila),ale teď by si moc přála porodit Domenicovi děťátko" !!
Když přišla na zámek a byly tam vyvěšeny obrazy mnoha předků, cítila, že ji přijali"
"Doma má problémy se spaním, ale na zámku spávala jak mimino" !
S domenicem se zná již dlouhou dobu,- 5.let. On ji vždycky zvával na večere, ale ona se vždycky vymlivila" nezlobte se pane Dominico, dneska to nejde" - v tomto případě tedy by se měli s Domenicem domluvit co říkat, protže ten tvrdil, že že spatřil Ivetu pouze třikrát a až napotřetí se odhodlal ji oslovit a pozvat na večeři!
Ale nestihla jsem článek dočíst celý,tak mě možná nějaká zajímavost unikla.

duncinela
05. 07. 2011 14:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

martas6
05. 07. 2011 14:03

http­://www­.super­.cz/29­73-iveta-bartosova-obvinila-svou-rodinu-z-nezajmu-mame-dukaz-ze-nemluvi-pravdu.html

duncinela
05. 07. 2011 11:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

martas6
05. 07. 2011 14:02

Jasně, že on to bude brácha vod Marka Chapmana - Mirk Chapman! A už si na tu slavnou plodnou zpěvačku a tvrdě makající hvězdu Ivetu nabíjí bouchačku... zastřelí ji na schodech k jednomu ze sta zámku hráááběte.. a bude zas smutek po celým světě. Vždyť Iveta bartucci je neobyčejně talentovaná a pracovitá plodná Zpěvačka a Skladatelka a dříč, maká a má koncertů víc než všichni ostatní pěvci dohromady... a jen a jen na práci a zěv myslí, jiného o ní neslyšet, k tomu vzorná převzorná matka jest, o synkasvého vzorně se starající a jemu vše podřizující.. schopná a čistá duše, inteligentní a svatá a všichni jí ubližují, leč přesto ona je jaká je, pročež poklekněmež a modlemež se za ni, naši hvědzu národní.. Amen

duncinela
05. 07. 2011 14:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

qw.s321
05. 07. 2011 16:46

Halle­lůůů­ůůůů­ůůůů­ůůjah

loft
05. 07. 2011 09:25

Kudy šla, toho zklamala. Od všech jen bere péči,finance, pomoc,za vše mohou jen Ti druzí, jen ne Iveta. V potřebném okamžiku nechá druhé na holičkách. Ten kluk(Dominiko) je docela pohledný a mladý,divím se,že se nedá "dohromady" s jinou zpěvačkou-mohli by spolu vyniknout.Bartošová ho potáhne jen ke dnu.Možná si spolu ze začátku něco zapějí,ale zažije s ní skutečně"itálii".Je vidět,že toho o ní moc nepřečetl.Měl by dát na lidi, kteří s ní už zkušenosti mají.Bude mít chlapec těžkou hlavu-jak píšeš- jestli už nemá ! Starý strom nenarovnáš.A on je mladý na to,aby začal dělat opatrovníka zrovna Ivetě,na kterou se nelze spolehnout.

mirekk
05. 07. 2011 09:38

Jistě, zanedlouho bude ta dememtní notorická obluda kydat jedy i na "hráběte", snad ji tam utopí a bude od ní klid, od póvlu netahavého hnusného líného...

knkn
05. 07. 2011 02:00

jsem přesvědčen, že v případě Ivety si pan "hrabě" naběhl a bude ho to asi dost brzy mrzet (pokud ho to nemrzí již teď). Může se mu stát, že ho Iveta využije jako všechny ostatní a jak se jí naskytne někdo zajímavější, bude s "hrábětem" konec, byť by měl zásluhy jakékoli. Chudáci jeho rodiče-zřejmě vůbec netuší, jakou má Iveta v Česku pověst.

sla3
04. 07. 2011 19:02

Stará bré-ca Vondráčková je taky nezajímavý objekt. Co s ní ? Není ani příjemná jako " starší dáma",spíš aby se člověk obával se s ní nebo s tím jejím nosá-lem někde potkat a hodit na ně křivý pohled,aby nebyl hned u soudu, tak kdo by se s ní zaobíral.

sla3
04. 07. 2011 19:03

odpověď patří ke " Spajka "

marek.d
04. 07. 2011 15:38

Za její zpackaný život a demenci může celý svět, jen ona je chudinka nevinnost sama. Typická primitivní alkoholička a typická výmluva, ta stará bréca vychlastaná užblebtaná patří jen a jen do klece, snad se sem už nevrátí a bude klid, Itaské "hrábě" jí zalejou do betonu, ale palicí dolů, ne nohama.. a bude klid od nechutné zpuchlé vychlastaná duté notorky, klíďo ať odejde do věčných lovišť, já plakat nebudu... a nikdo, koho znám taky ne.

loft
05. 07. 2011 09:29

Vždycky jsem se jí zastávala,ale je toho moc a moc.Je skutečně SILNĚ NESPO­LEHLI­VÁ,NE­ZODPO­VĚDNÁ,­ROZMAZ­LENÁ ! Každý kdo si s ní začne si naběhne ! Ty konce,kde je-jsou jen výsledek jejího nezřízeného a prolhaného způsobu života.

mirekk
05. 07. 2011 09:38

Souhlasím s vámi oběma. Bartošové jsem se dříve zastával (ale to je už víc než osm let, od té doby nemaká a dělá jen bordel), teď ji nesnáším, její odulá tvář mi obrací žaludek a hlavně její kecy.Ta stará dementní vychlastaná kráva háže špínu na naprosto každého, ale sama je svatá, škoda, že se nepodřízla pořádně, mohl být klid, fakt byc ani mně jí líto nebylo, a až zkápne, řeknu si - dobřte jí tak. Chudák Artur, i jemu by bylo líp bez ní, když už tu krávu nesterilizovali a stalo se nedopatření a narodil se jí syn, chudák. Tak fajn kluk a tak zkažený má celý život! Ať se ta stará debilní kráva uchlastá a utopí, fakt to bude nejlepší.

spajka
04. 07. 2011 14:04

podezřelé,že diskusi o Ivetě necháváte otevřenou,ale diskuzi o Vondráčkové jste po chvíli uzavřeli.To má AHA takový strach z toho jejího manažera,či manžela,nebo Judr,co já vím,čím on vším je?....Zřejmě ano,víte totiž na koho si můžete dovolit a z koho máte bobky u p.dele....

mirror
04. 07. 2011 14:45

to je jasný, urazit národní vykopávku, to není taková legrace, jako s Ivet )

opportunity
04. 07. 2011 17:40

Vondráčková se ráda soudí, tak to neriskujou.

spajka
04. 07. 2011 19:22

Přesně tak,ten její chlap má asi oči natlačené na všech novinách a časopisech a jen číhá,koho by dal k soudu.Aby té jeho národní vykopávce někdo nezkřivil vlas na hlavě.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.