Iveta Bartošová: Za moje problémy může matka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Iveta Bartošová: Za moje problémy může matka!

Labilní zpěvačka Iveta Bartošová (45), která našla útočiště v Itálii, vidí jako příčinu všech tragédií svého života vlastní matku Svatavu (72).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bobina
01. 07. 2011 07:36

Tak nevím,miluji své děti,ale nejsem jejich služkou,na kterou si písknou a ona "musí"!!! Rodič nikdy nic nemusí a na to naše děti velmi často a velmi rádi zapomínají. Naše děti jsou totiž mnohdy rozmazlené a zpovykané nesamostatné fňukny,které při každém problému rodiče využívají. Mně nikdy nenapadlo při třech dětech svěřovat je do péče prarodičů jen k vůli svým choutkám,nebo problémům. Děti jsem chtěla,tak jsem se o ně dokázala s manželem kdykoliv postarat a neobtěžovala jsem prarodiče jejich hlídáním. Prostě jsem si odpustila bujarý život když byly malé a užívat jsme si s manželem začali až když děti byly soběstačné a o nic jsme rozhodně nepřišli. Rodiče si tak děti užívali jen když oni chtěli a proto mezi nimi a dětmi byla vzácná chvilka lásky,která nebyla vynucená.SMáme 6 vnoučat a do našeho života nám děti nezasahují a ani by jsme si to nenechali líbit,máme právo na klid a na svůj život protože jsme dětem dali do dospělosti dost času aby si to uvědomily.

oooo.
01. 07. 2011 07:45

prosím tě bobi, jenže ty jsi dala lásku dětem když to potřebovali, zatímco Iveta lásku vyžadovala od druhých jen pro sebe v tom je ten rozdíl jednu takovou blbou.čkou znám taky av jejích 75 letech je to ještě horší, své vynucování si lásky dnes už aplikuje i na vnoučatech, je to jaksi naruby než to mělo být. místo aby dávala láskyplnou náruč, tak celý život jen sobecky bere, no co očekávat od alkoholiků, jen Iveta se asi tak vysokého věku nedožije, jestli bude dál dělat to co dělá. Není to o povinnostech a nepovinnostech, ale o selském rozumu a citu, to však alkoholik vždy postrádá

bobina
01. 07. 2011 08:04

A jak víš,co Iveta jako dítě zažívala a jak se její dětství na ní podepsalo a jakou genetickou výbavu v sobě nosí? To nevíme nikdo a proto těžko můžeme životy druhých kritizovat. Každý si žije svůj život nějak,je nějak během života ovlivňován a nějak okolnostmi utvářen. Každý jsme jinak odolný proti stresu,jinak pohotový a jinak dravý. Já nikoho neodsuzuji za to jak žije,je to každého věc a nakonec si každý svůj život musí dobojovat sám a nikdo mu v tom moc nepomůže.Je to o něčem jiném,nežli se zdá. Samozřejmě,že ti co jí kritizují by to podle sebe neudělali,takový život by nežili a.t.d.... Jenže nikdo z nich se v takové situaci neocitl,tak jak to může vědět,že by to nikdy neudělal! Iveta je jaká je,je to její život,její rozhodnutí a její průšvih,ona si to také odnáší na svém zdraví. Ona musí mít tu sílu,ona musí chtít a třeba to ani neumí.....je to těžké a tu honbu na ní jí rozhodně nezávidím,to by utahalo i vola a rozhodně si za to sama nemůže. Může za to naše společnost,která je krvežíznivá a lačná po senzacích a rád si každý hodí kamenem aby ukojil své já a zjistil,že jiní jsou na tom hůř nežli on. To je daleko smutnější,nežli divný život Ivety.

qw.s321
01. 07. 2011 08:18

Na Ivetu nikdo hon nepořádá, však si sama přizve bulvár ke všemu, teď utekla před mediálním tlakem do Itálie a co neudělá, vezme s sebou bulvár a dává rozhovory a pózuje...pokud chce mít klid, musí si soukromí střežit, Bílá, Goťák...ty nemusí mít denně čtyři články v bulváru a soukromí mají.A pokud se ze zájmu hroutí, pak prostě nemá v tomhle odvětví co dělat. Nevyžívám se v neštěstí druhých, ale litovat jí a svádět její chyby na druhé už prostě nejde

oooo.
01. 07. 2011 08:26

jsem marně uvažoval proč to dělá, ale napadla mě jen jediná věc, ona miluje kameru a bez ní není celebritou, momentálně bohužel není už ani zdravý úsudek. Viděl jsem video v autě,fotek s loktem a nohou krom toho má v autě na lícní kosti taky pěkný moncl, ten pád musel být hodně tvrdý, ale vsadím se že si to ani nepamatujew- milosrdné okno

qw.s321
01. 07. 2011 08:32

Moncl se zase svede na ňáký to letící ovoce kdepak alkohol, ani kapka

oooo.
01. 07. 2011 08:19

genetická výbava je velmi jednoduchá včetně toho co si od rodičů přebrala je vidět a slyšet dost, sklon k notorismu, hysterii akdyž chceš tak i sobeckosti a sebelítosti. Tam by se našlo chorob... Na to ji znát nemusím, stačí se dívat, mimochodem její duet jsem viděl naživo a stačilo na diagnozu být po mém, tak už by byla na psychiatrii dávno. Možná by tím taky trochu ulehčila Arurovi budoucnost, domnívám se, že buď bude extrém ten, že se alkoholu ani nedotkne, nebo do oho v dospívání vletí stejně jako ona

kajman1
01. 07. 2011 08:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marek.d
01. 07. 2011 08:06

Naopak- její mamka za ní přijela a IB ji nepustila do baráku, máma musela spát v hotelu, anžto by ta líná mrcha měla asi ostudu. Ta je ostuda sama o sobě, prase jedno, až natáhne bačkory, bude klid.

kajman1
01. 07. 2011 08:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hrneczuhrinevsi
01. 07. 2011 07:29

vždycky hledá viníka jinde než u sebe.

oooo.
01. 07. 2011 07:33

no právě

silvervoice
01. 07. 2011 07:22

Vy superdůležití zaprdnutí čeští rodičové, kromě své zakomplexované důležitosti nezapomeňte svému dítěti každý den nějak sdělit, že ho máte rádi a že je super, každé dítě potřebuje každý den pohladit, pomazlit, políbit a pochválit a to až do svých 15 let!!!!

oooo.
01. 07. 2011 07:24

omyl tohle potřebuje dítě slyšet od rodičů, dokud jsou rodičové naživu, tedy celý život, oddělením od pupeční šňůry v dospělosti není dítě o nic míň dospělým dítětem a rodič není o nic míň rodičem

587587
01. 07. 2011 10:20

silvervoice
01. 07. 2011 07:20

Je v této zemi vůbec nějaká máma, co nejedná jako k*áva?Svatavina máma taky musela být k*áva, když její dcera dokázala dvojčata rozdělit na chtěné a nechtěné, a její máma zase tak, a tak furt až do začátku lidstva.

oooo.
01. 07. 2011 07:22

v tomto nesouhlasím, Ivana i její máma toto vždy popíraly, a otec ochlasta jakbysmet, včetně Ivetina bratra, kolik je tedy na tomto pravdy vědí jen oni . Pohádkářce Ivetce se dá dnes už věřit sotva 1% z toho co řekne

hrneczuhrinevsi
01. 07. 2011 07:37

souhlas

qw.s321
01. 07. 2011 07:52

I to 1% jen stěží. Ale po přečtení tohoto článku lze mnohé pochopit, po porodu jí nebylo srdce, čiže mozek neměl kyslík.....jak to bylo dál víme všichni

hrneczuhrinevsi
01. 07. 2011 07:38

její máma je chudák, celý život žila s alkoholikem, dceru má alkoholičku...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.