Iveta Bartošová: Za moje problémy může matka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Iveta Bartošová: Za moje problémy může matka!

Labilní zpěvačka Iveta Bartošová (45), která našla útočiště v Itálii, vidí jako příčinu všech tragédií svého života vlastní matku Svatavu (72).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

keiti
01. 07. 2011 11:18

zajedno,že nemá žádnou Cihelní ulici,ale s námi do Céčka nechodil žádný Osička,byla sportovní třída.Ani na gymplu se nevyskytoval žádný Osička,takže netuším který spolužák.

annahradecek
01. 07. 2011 11:17

Četla jsem její životopis a také jí chyběla matka,která od jejího otce odešla a v dětství se tedy o ni staraly jen chůvy. Později měla psychické problémy, vyžadovala až příliš mnoho lásky a proto dělala i demonstrativní sebevraždy. Dianu ale lidi milovaly a milují. Byly na její straně a chladnější Camilla dalo hodně práce, aby ji národ přijal.Nakonec se jí to podařilo díky jejímu smysl pro humor. U nás však jsou často lidi k sobě zlí a nepřející, nepomáhají se. Ale ono se to vrací jako bumerang. Já si myslím, že i pan Štaidl by se měl nad sebou zamyslet. Já bych ho asi nenechala napsat ani do rodného listu jako otce.Možnán jsem konzervativní, ale de facto Artura mohl vychovávat v manželství, a to tehdy neudělal. Dnes je Arturovi 15 roků a on by chtěl rozhodovat kam pojede na prázdniny? Iveta bude zdravá i bez našich úžasnýc, nejen její fanoušci.

kubajakub
01. 07. 2011 11:27

Mne teda Lady Di při pohledu a poslechu IB nenapadá!!! Nelze srovnávat nesrovnatelné, IB má do Lady Di dál než ze Země do souhvězdí Raka....

kajman1
01. 07. 2011 10:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kubajakub
01. 07. 2011 11:28

Kecy. Lži.

qw.s321
01. 07. 2011 11:34

To nic, on nám tu krokodýlek divočí už od rána

kubajakub
01. 07. 2011 11:59

nějakej Ivetin kámoš z Kroměříže, ne?

hejhej
01. 07. 2011 10:46

Od 17 let žije v Praze.Když oblafla Štajdla-jak sama uvedla-aby s ním měla dítě,byla u nich Golda,která se pak o Artura starala .Když se od Štajdla odstěhovala,opět se starala Goldy,až do její svatby.Hlavně,že si Iveta pamatuje,jak to bylo hned po narození Ona je opravdu debilní.

cvifrhofr
01. 07. 2011 10:30

Svádět na matku svůj zpackaný život je opravdu ukázka chorého mozku.IB je blázen a patří do blázince.

solochov
01. 07. 2011 11:40

divili byste se, jak velký vliv má na člověka dětství, jak moc se na něm kdejaká dobrnost či ústrk může podepsat... ne každý je silný jedinec... takže Ivetu chápu.

annahradecek
03. 07. 2011 13:25

Má vliv i to, zda máme nebo nemáme sourozence, zda jsme starší nebo mladší a o rodičích ani nemluvím. Pro život je zásadní jaké máme rodiče, jaký je jeich způsob výchovy, jejich citová vybavenost. Jaou totiž mezi námi i citoví invalidé a dítě marně čeká na nějaký projev citu. Samozřejmě ho pak hledá celý život a může být častom zžklamaný,když aprtner jeho citovou potřebu nesplňuje. Nemůžete posuzovat podle sebe a své rodiny, jelikož každý jsme úplně jinak citově vybavený a ovlivněný okolnostmi.Víte,že i psi z útulku, které někdo jako štěňata trápil, bývají agresivní a nedůvěřiví

keiti
01. 07. 2011 10:30

Ta už neví co by nakydala na kohokoliv.Znám Ivetu i Ivanu,jsou to spolužačky,ale to co napsala mě fakt naštvalo.Chudák její mamka je z těch jejích kydů na zhroucení.A kdo je z Frenu,tak ví jak to je.Ivetka měla vždycky nosánek nahoru.Kam to nyní dopracovala,za to si může především sama.Zavřít do Kroměříže a natrvalo.

qw.s321
01. 07. 2011 10:41

Můžu se poptat na jednu věc? Zajímalo by mě či má paní Bartošová nějaky vztah s Arturem, mnohdy se diskutovalo, proč si ho jako babička k sobě nevezme když vidí, jak je s Ivetou zle a co s klukem je, tak či jsou spolu vůbec nějak v kontaktu.

annahradecek
03. 07. 2011 13:28

Mám tatínka , který odpovídá popisu Ivetiny maminky. Nemá smysl očekávat, že někdy dostanete něco, co v tom člověku není. Nemůže vám dát to, co nemá. Cit je v nás obsažen v různé míře a jsou v tomto směru mezi námi i invalidé.....

kajman1
01. 07. 2011 10:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

qw.s321
01. 07. 2011 10:28

a háže vinu na všechny okolo nejen na matku, fajn je její tvrzení,že k alkoholu cítí odpor a nenávist a obratem dodá, že sestra se napije, Penk je schizofrenik, protože jí podváděl/asi nechápe význam slova schi­zofre­nik/,T­řísku zinscenoval Štaidl, aby ji za to mohl ponižovat a svého gynekologa vinní za provedení potratu, který si vyžádala Starej článek, ale pořád dobrý, to hlava nebere a za to všechno může její matka

montevideo
01. 07. 2011 10:06

skoro jsem se nad tebou rozplakal. Tvoje matka udělala především chybu, že ti včas pořádně nenaflákala tu tvoji rozmazlenou hu.bu! A za moje problémy může Santa Claus .

pea.p
01. 07. 2011 09:50

partner má v rodině podobné vztahy. Jeho otec má raději svou novou rodinu (a děti své 2.ženy). Na tom jak se má jeho syn a jeho vnučka mu pramálo záleží. S jeho matkou to není lepší. Je sebestředná a vidí jen sebe. Nabídla sem mu tedy lásku a porozumění té naší rodiny. Tam se cítí líp než v té své. I to se stává. Ale od toho jsou partneří aby si byly oporou a vytvořili rodinu a zázemí svým dětem i přesto, že osni sami to neměli v rodině jednoduché.

avina
01. 07. 2011 09:49

Vinu stále hledá u jiných.Sama je krkavčí matka-po hospodách....syn na hlídá­ní.O­bézní,­neupra­vený,­vystrn­aděný z kolektivu dětí,chlapec buchta....

solochov
01. 07. 2011 11:41

tebe je mi víc líto než toho Artíka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.