Csáková už ztratila poslední zábrany! Obvinění z vraždy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Csáková už ztratila poslední zábrany! Obvinění z vraždy

Svět pomalu popouští otěže svobody, restrikce padají, ale zpěvačka Ilona Csáková (50) si stále jede svou. Očkování považuje za málem hrdelní zločin. Podle webu Expres.cz prý dokonce mluví o diktatuře, fašismu a nadvládě mocných, kteří se dali do holportu s farmaceutickými koncerny. Jejich cíl je prý jediný: Finančně i mentálně zotročit planetu. Bojíte se?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
12. 06. 2021 10:47

A teď bez srandiček :
Je množství lidí, které nezajímá pravda, když je nepříjemná a omezuje je. A taková, dokonce až děsivá je pravda o vakcínach proti covidu 19 – Astra Zeneca Vaxzevria, Johnson & Johnson, Pfizer, Moderna, SputnikV, atd.. Tyhle moderní typy obsahují a používají se v procesu jejich výroby ŽIVÉ tkanivá, buňky z potracených dětí. Živé značí, že se části tkaniv odebírají ze živých tělíček, které drasticky vytahují z těl matek. Děti příšerně trpí a pak jsou zabiti. Podle mne se jedná o těžký zločin, pácháný na bezbranných dětech, kteřým bolestivě odeberou z jejich tělíček za živa, co chtějí a pak je zabijou. Lidi, kteří tyhle vakcíny příjmou, nepřímo a často nevědomky tenhle „obchod“ též podpoří. Nemají obvykle tyhle informace, nebo kdyby i měli, nebudou tomu věřit, protože je to pohodlnější pro ně, když je tak silný nátlak vakcinovat všechno.. Nasadit si klapky jako kúň v poklusu a nevšímat si, co se děje v okolí – abych neměl nervy, že jo..

lekno
12. 06. 2021 10:53

Taky jsem dlouho nevěděla, že dokonce i SputnikV je zamíchaný v tomhle krutým „byznysu“, ale je to tak. Jsou to informace, které výrobci nechtějí medializovat, ale jsou dohledatelné i když to stojí nějaký ten čas a námahu. Člověk z dúvodú svého svědomí, z etického dúvodu má právo odmítnout vakcínu, která nese v sobě stopu tohohle děsivého činu.. Píše se o tom dnes již více na netu i když ne zde. Například lekář Leon Pereira z Dominikánske Republiky – v článku: Potratené plody a vakcíny, zabudnuté pravdy. /zdroj Christianitas.sk /– uvedl i konkrétní případy bolestivého odebírání tkaniv živým dětem..

vlajo
24. 07. 2021 12:19

A tohle jste zjistil kde

lekno
08. 06. 2021 17:23

-bello- : Myslíš, že mně záleží na tom, co si ty budeš myslet ? Myslet si múžeš, co chceš. Zřejmě máš neobyčejné paranomální psychické schopnosti, co ? Že tak přesně znáš mé znalosti o klinických zkouškách – „nulové“. Dobrý, jsem se zasmála.. Jinak nemám nic proti nulám. Kolikrát jsou lepší nuly než ty, co se vnímají jako jedničky.

-bello-
04. 06. 2021 01:14

to:lekno

já si myslím, že o klinických zkouškách víš nula!A jestli se ti nelíbí Pfizer, nebo Astra v Česku, jsi domů na Slovač tam vám Matovič přece objednal Sputnika!

-bello-
04. 06. 2021 01:09

hm, prej " nás občanů "!!!!!!!!!!!!
Já považuju za zločin, když ta blbka - občanka z Brna s IQ sotva průměr mluví i za mě !

Je vůbec možný, že nepobrala, že ona sama je odpudivý produkt nadvlády "mládí " a tedy ukázkový příklad výdělku farmaceutického průmyslu? Botox, kys. hyalur , tuk je její vytuněný ksicht a kšeft každý farmaceut. firmy -

Milla
03. 06. 2021 01:58

No nazdar.Nemůžete někdo zařídit aby zase veřejně zpívala?Snad by to bylo lepší než když mluví.Těším se až bude ten covid v háji nebo aspoň pod kontrolou ale zjevně pak o dost přijdeme.

14TONY
30. 05. 2021 19:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
30. 05. 2021 15:57

Chcete mě ?
Jsem AstraZeneca -Vaxzevria Pfizerová.
Mám ráda obyčejné dúvěřivé lidičky. Ne vyvolené, kteří místo mne skončí u placeba, což mě uráží ! Jsem originál a žádné placebo nemá užívat mé jméno. Já na rozdíl od něho vás budu provázet cestou do ráje. Zařídím vám tu nejkrásnější svobodu – tu věčnou. Samozřejmě jen tomu, kdo věří, že zodpovědnost znamená vybrat si mě – modernou experimentální včeličku. Vím, že nejsem ověřena a jsem ve fáze klinického zkoušení, ale co na tom ? Za kterou dámu se múže někdo někdy 100 % zaručit ? Těm, kteří se pro mne rozhodnou, to snad vadit nebude. Začnou se mnou randit a já slibuji, že to bude silný zážitek !

lekno
30. 05. 2021 16:00

Prosím, zapomeňte na konkurenci. Taková Ivermectin Hydro­xichlo­rochi­nová mě vytáčí nejvíc. I když se snaží, nevšímejte si ji. Reklama se ji nedělá jako mně, tudíž ji ignorujte. Já mám za sebou vplyvnou moc. Též média, množství lidí ze showbyznysu nebo politici, kteří lehce plují s proudem - mi dělají úspěšnou reklamu. Ilonka k nim sice nepatří, no nevadí. Odpouštím jí to. Mou popularitu nepoškodí a i kdyby, nic se neděje. Múžu si znova změnit jméno – už jsem to jednou udělala.. Tak do toho, miláčkové – nebojte se mě, nekousnu vás ! Alespoň ne hned, snažím se na začátku ovládat.

lekno
30. 05. 2021 16:03

Níže vkládám svúj portrét.. Kočka, ne ? Háro mám, usmívat se umím hezky a múj pravý diadém není z levné bižuterie. Říkají, že se neuvěřitelně ponáším na sestru Perinbaby. Kvúli blýskavým zubúm mě občas taky nazývají Zubatá. A fungují mi dobře - podobně, jako má kosa ! Jinak jsem naprosto neškodná..
http­s://u­pload­s.dis­quscdn­.com/i­mages­/5a0bf­42d235­cd1635­f6e698­84159ab­d3b72d­ef53d8­2c0b2e­47a54c­569c33­4e7f­.jpg?w­=800&h

honzina
30. 05. 2021 09:00

Csáková by měla urgentně navštívit psychiatrii!!!!! Protože je totálně vymletá!!!!!

pavel45
30. 05. 2021 00:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stařec
30. 05. 2021 08:00

Co z toho že má pravdu když se pravda nesmí říkat ?!?!

fanfan
29. 05. 2021 18:12

Zpěvacka prumerna,ale jeji nazory ke covidu je totalni katastrofa.Kdybych byl jejim manzelem musel bych se rozvest.Tem slaboduchym muze udelat zmatek v hlave,jinak je zrala k Chocholouskovi.

strejda777
29. 05. 2021 18:32

Měla by jít do politiky, tam se taková individua sdružují!

vigela
29. 05. 2021 15:59

Dlouho mi byla sympatická. Ovšem to, co předvádí v poslední době, je neskutečné.

robin5
29. 05. 2021 13:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Eva Korotvičková
29. 05. 2021 10:45

Této paní je škoda vůbec pro tento svět.Moudro z ní září.

uschi
29. 05. 2021 10:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.