Csáková už ztratila poslední zábrany! Obvinění z vraždy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Csáková už ztratila poslední zábrany! Obvinění z vraždy

Svět pomalu popouští otěže svobody, restrikce padají, ale zpěvačka Ilona Csáková (50) si stále jede svou. Očkování považuje za málem hrdelní zločin. Podle webu Expres.cz prý dokonce mluví o diktatuře, fašismu a nadvládě mocných, kteří se dali do holportu s farmaceutickými koncerny. Jejich cíl je prý jediný: Finančně i mentálně zotročit planetu. Bojíte se?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

reiner
29. 05. 2021 16:50

Tak také jsem ji nejdřív odsuzovala, ale poté co mě rodina doslova donutila a zařídila očkování i přesto, že jsem se vzpouzela ji dávám za pravdu. Před týdnem jsem absolvovala druhou dávku a jsem úplně grogy. Sotva dýchám a tahám nohy za sebou. Všechno mě bolí a jsem hrozně unavená. proklínám den, kdy jsem podlehla a nechala se očkovat

strejda777
29. 05. 2021 18:31

Vážená...na každého to prostě působí jinak! Jako každé očkování, která jsou povinná jak pro děti tak pro dospělé. Já mám 65 a ani druhá dávka se nijak neprojevila. Synovec má 38 a již po první dáce měl teploty a prospal celé dny. Maželka mého syna (37 let) měla teplotu, propotila celou noc a za dva dny se z toho otřepala....pokud Vám to alespoň trochu myslí normálně, pak byste si to měla uvědomit a ne že nějaká Czáková má pravdu se svými šílenými teoriemi.

reiner
30. 05. 2021 07:19

Vážený strejdo - věkově bych mohla být vaší matkou a buďte v klidu, myslí mě to až moc. Naopak - někdy bych docela uvítala,kdyby mi paměť sloužila méně ....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.