Patrasová se rozběsnila! Za tohle prý Slováčkovi vyčiní | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Patrasová se rozběsnila! Za tohle prý Slováčkovi vyčiní

Je mu sedmasedmdesát a přitom se chová prý jako nezodpovědný kluk! Dagmar Patrasová (64) vůbec nedokáže pochopit, proč její stále ještě manžel navštívil v současné značně pohnuté době kunratickou restauraci. To nikoliv jen proto, že patří do ohrožené skupiny. Ale zejména kvůli jejich dceří Aničce.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
16. 02. 2021 23:07

Patrasové může být jedno, jestli Slováček žvaní v hospodě, nebo doma s Gelemovou.Co do nálože Covid je to jedno.Gelemová je z prodavačky v lékárně nyní umělkyní a "produkční " na Hradě a bůhví s kým tam toká a koho ta náádhera tupá péruje! Patrasová je pitomá, když to vůbec komentuje. Měla říct , dědek je obézní z lékárny odchází s půl igelitkou plnou léky a tak je na čase abychom zkontrolovali jeho závěť, abychom nepřišli o střechu nad hlavou.
Gelemová mi tupostí, hamižností a povolností k sexuální vlažnosti dědků připomíná Gottovou Ivanu.Taky hrůza !

marsa
16. 02. 2021 22:58

No spíše trapná Patrasová...už vidím,jak za ní pan Slováček denně chodí ))...lže kudy chodí a hlavně,když chce někoho kárat,tak ať si zamete před svým prahem...není to dávno,co řídila ožralá..klidně mohla srazit děcko...ale to by nebylo její co...kdysi jsem ji měla ráda,ale tak se mi zhnusila,fuj...

Alva
16. 02. 2021 16:53

Tak to mně pobavilo, riziková skupina už neví, co dělá,ale hned je z toho článek, trapný Slováček,tak jako ta celá jeho kapela z dob Štaidla.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.