Konvalinková bude hubnout v televizi! Ukáže se na váze v plavkách? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Konvalinková bude hubnout v televizi! Ukáže se na váze v plavkách?

Herečka Naďa Konvalinková (59), která byla v mládí jako proutek, se rozhodla radikálně zhubnout! Proto se účastní natáčení další řady dietologického pořadu Jste to, co jíte!, kterým provází doktorka Kateřina Cajthamlová (48)! Podstoupí Naďa i známou ponižující pasáž pořadu, v níž se účastníci musejí postavit v plavkách na váhu a odhalit své faldy?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

anna1234
05. 05. 2011 09:47

Přeju samozřejmě hodně schozených kil, ale pozor na kůži, na pleť. Ono jaksi v určitém věku kůže už není elastická.
Co mě docela pobavilo, že jí musí po 5 kg přešívat kostýmy Pět kilo dole je spíš takový příjemný pocit člověka, ale že by to byla zásadní změna ve vizáži, to určitě není. Ale každé schozené kilo je samozřejmě dobré, takže držím palce

taky1chytra
02. 04. 2011 12:40

Naděnko, přeji hodně radosti ze zhubnutých kil Vašemu tělu (hlavně kloubům) a zvětšení sebevědomí Vám, krásné ženské a výborné herečce

nanela
02. 04. 2011 00:16

jak se říká v koncentráku byli všichni hubení musí omezit dávky jídla ty jejich blafy bych si nevařila to abych stála celý dny u plotny zajímalo by mě kde byla na zhubnutí doktorka vypadá to na liposukci ve starších dílech měla p.rdel jak valach

zdepa
01. 04. 2011 22:24

Stejně ty prachy zase prožere. Stačí se na podívat. Soubor pneumatik, jedna vedle druhé. Je trapná. Když už chce hubnout, ať se přestane cpát a odejde do ústraní a nedělá kolem sebe takový trapný humbuk. Hubne se potichu a ne před diváky. Je to hloupý druh exibicionismu.

tunka
01. 04. 2011 18:56

Je mi tě fakt líto, protože jsi opravdu duševně nemocná. A to tvé věčné rýpání do Zbohatlého, je už děsně trapné. Bohužel, ty si zajisté myslíš, jak jsi vtipná, ale normálním slušným lidem jsi akorát k smíchu. Myslela jsem si, že by ti návštěva psychiatra pomohla, ale bohužel. Žiješ zřejmě sama, nikdo tě nemá rád a tak tvoje jediné štěstí je psát na diskuzích, ty tvoje hnusné kecy. Opakuješ se a nikoho nezajímáš!!! Nevím proč si ale bereš do svých nevymáchaných úst mne? Ale posluž si, akorát nás přesvědčuješ o svém nemocném mozečku A o Konvalinkovou se neotírej, na rozdíl od tebe je to výborná herečka a ještě lepší člověk!!!

hillarka
01. 04. 2011 16:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

herpes
01. 04. 2011 16:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pasadena
01. 04. 2011 14:55

Naďa Konvalinková je sice při těle,ale je tak hezká a milá,že to na ní vůbec nevadí.

zdepa
01. 04. 2011 22:26

To je zřejmě příspěvek nevidomé. Je to hodně falešný příspěvek do diskuse o nestoudně tlustém tvorovi. Nakonec ji budeš ještě litovat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.