Prymula šikula? Jeho dcera si může jásat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Prymula šikula? Jeho dcera si může jásat!

Z údajného neodkladného jednání na Vyšehradě v restauračním objektu Rio´s má sice z ostudy kabát, dcera Karolína je ovšem podle tvrzení webu Expres.cz celkem slušně zajištěná. Má na tom podíl její táta Roman Prymula?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
27. 10. 2020 11:05

to:mbmb
pro mě je momentálně nejvíc důležitý, co má Prymula v hlavě.
A to tam o epidemiích nemá ani Štíhlý Vojtěch Adam , ani štíhlý Babiš. Ti vám všem rozvolnili a teď sklízíte s nimi.Dřepíte doma a jistě tloustnete jako " plukovník "

mbmb
26. 10. 2020 11:05

vyzrany vojak a i Faltynek vypadaji hrozne stare ,to ma byt plukovnik ? ! Bachor ,ples hruuuzaa .To je svazak ***dny i za mlada

adeso
25. 10. 2020 18:02

bella - naprosto s váma souhlasím a dělat pod Babišem? To radši chodit po světe chudý

-bello-
25. 10. 2020 15:43

Nechte toho!
Je to boj proti Babišovi přes Prymulu!
Kdokoli to teď vezme má cestu umetenou.Základ má, bude jen pokračovat v tom, co začal Prymula.
Babiš háže přes palubu odborníky, aby se nááhodou nepošpinil a blbá rouška v noci je mu záminkou!

pjotri
25. 10. 2020 13:49

Mozna chtel Romanek, na slezine v hospode, nabidnout Haverlantovi vyhodnou dodavku sve desinfekce do ostravske nemocnica a za to ze ho doporuci na misto sefa VZP...

krllo
25. 10. 2020 01:38

Čuráci z AHA jistě dostanou kvalitní nákazu.Držím jim palce.

-bello-
24. 10. 2020 21:20

to: - Ghostbuster4866
bydlím v Praze.V centru.Denně jsem venku a i v MHD.
Buďte v klidu. Podobní , jato rouška, asi tak jako Vy.
Ale Vy to máte jednoduchý. Kvůli odéru Vašeho česnekového těla se k Vám stejně nikdo nepřiblíží!
Hm hm - 70 let a ghostbuster?
(Parker jr. kopíruje Mike Mareena )

-bello-
24. 10. 2020 21:01

to : mejlika
Moc bych se Adama nezastávala. Ve funkci byl chráněncem Babiše 3 roky. Byl poslušný a hodný .Ten, kdo hodný nebyl, byl od samého začátku Prymula, protože odborník a vycvičený voják. Jasně viděl střet s Covidem jako válku ofenzivní, zatímco Adam s Babišem to v květnu odpískali do zákopů! Nejspíš nikdy vojáky nebyli, strategii neznají.
Z těch zákopů jsou dnes hroby!

Ghostbuster4866
24. 10. 2020 20:29

Lidi blíží se v Praze demonstrace proti opatřením ale tentokrát bez fotbalistů a hokejistů přijďte v co největším počtu a samozřejmě bez roušek . Teď vážně když nás přijde na demonstraci aspoň půl milionu a nikdo nebudeme mít roušky tak možná stoupne promořenost na tak vysoká čísla že to fakt začne klesat . Když budete zavřený doma tak se sem tam někdo nenakazi ale furt bude denní čislo nakaženejch mezi 15 až 20 tisíc nakaženejch denně.Lidi jestli chcete hromadně sars porazit pojďte na demonstraci když nás přijde milion a půlka se nakazí začnou čísla nakažených skokově klesat.
Zdar jak sviňa všem co se chcou v dobrém úmyslu nakazit jako já.
Jà i když mi bude sedmdesát nemám šanci se nakazit protože furt denodenně žeru česnek a chilli.Ale budu se co nejvíce snažit abych se nakazil a tím přispěl k poklesu sarsu.

Ghostbuster4866
24. 10. 2020 20:15

Jojo Ráďo pravdu díž.A to že ten prďola neměl roušku je v pořádku protože do dvou metrů žádná nemusí bejt já na ulici taky žádnou nenosim a radši se každýmu vyhnul aspoň na 199 cm .Jinak toho blba nemusím protože žádná opatření nikdy nebudou fungovat .!!!!!!!Dokud se nenakazi aspoň 2 miliony lidí je pramalá šance že ty čísla budou klesat .Ale musím uznat že teď jde promořováni slušně.Když to takhle půjde dál tak se bude dařit půl milionu promořených měsíčně to by znamenalo za půl roku 5 milionů takže půlka národa.Abych byl upřímnej těším se na každý ráno kdy objevim na netu číslo víc než 15 tisíc nakaženejch to je úspěch jako blázen .Tímhle tempem bude do jara víc než půl milionu nakażenych a tím pádem skoro půl milionu uzdravených.Nechci bejt neetickej ale když nás bude třeba 5 milionů nakažených a uzdravených tak bude třeba milion mrtvých . Pořád čteme že za pár let nebude na důchody.Je asi hnusný co teď napíšu ale když umře milion lidí většina budou lidi ve vysokém věku Takže se na důchodech ušetří . Mně bude taky za chvíli 65 tak se těším že buď mně sars skoli nebo bude na můj důchod dostatek peněz.je to trochu sobeckého názor ale možná to tak příroda chce.
Zdar jak sviňa Ráďa skoroduchodce kterej se eště bohužel nenakazil i když to porušuje jak se dá.

Ghostbuster4866
24. 10. 2020 19:54

My českej národ jsme vždy vydělávaly tak málo že každá malá domů byla fajn .No tak taťka dceři přihrál makrj obolus aby mohla na kovidu vydělat.Co si budem povídat my Češi každej chce vydělat co nejvíc za co nejmíň práce.Myslim že nás to komunisti naučily velmi dobře.My Češi se budeme všichni bez vyjímky snažit vydělat bokem.Tsk nás to komoußi naučily .Vysoce postavení si budou přihrávat dotace a my chudí zaměstnání u soukromé firmy si aspoň občas nakoupíme na firmu něco domů ať je to toaleťák nebo jinej materiál .Ale my dělníci za to nemůžeme až bude uklízečka vydělávat 50 čistyho elektrikáři 80 čistyho zedníci taky aspoň 80 čistýho ( a teď se nebavím o podnikatelích řemeslnících ty vydělávají jiný peníze než zaměstnanci) tak možná přestaneme krást.

mejlika
24. 10. 2020 15:47

Mimořádně souhlasím s -bellou .... akorát bych neházela Vojtěcha do jednoho pytle s Babišem. Je to slušný člověk a mezi ty "vlčáky" se ani nehodil a beztak musel říkat jen to, co mu Babiš dovolil!

mord
24. 10. 2020 15:42

Bellmek, užvaněná "odbornice" na všechno pokaždé když kvákneš nulo potvrdíš svou hloupost

msml20
24. 10. 2020 15:17

. Výstižné.

-bello-
24. 10. 2020 12:27

Momentálně mě zajímá, že je to odborník na slovo vzatý a od 21.9. převzal rozbordelený stav Covid v Česku.
Jak a přes koho a jaké klinické studie "neznámý " lékař neřekl, takže ty blafy si mohl nechat anonymní lékař pro sebe. Dcera prosperuje a táta pomáhá.Ať tak či onak, je to cílené odbočování od tématu, a to je opatření a Covid v Česku.
Najednou je z toho finanční policie a začíná tady "hon na lišku " Babiš neumí přiznat, že s Adamem Covid nechali rozvolnit, tak ať tady kvůli jedné roušce nešílí a stáhnou se oba na Čapí hnízdo.Povolný Adam může barbíně od Babiše po večerech zpívat, a to i bez roušky, protože my to neuvidíme!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.