Adam Kraus vzpomíná, jak si rodiče měnili partnery: Společné dýchánky ve čtyřech na chatě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Adam Kraus vzpomíná, jak si rodiče měnili partnery: Společné dýchánky ve čtyřech na chatě!

Na nové rodiče si děti brzo zvykly.
Na nové rodiče si děti brzo zvykly. (Foto Aha! – Pavel Machan, Marek Pátek, TV Nova, ara)

Jedná se zřejmě o nejznámější výměnu partnerů českého šoubyznysu. Během natáčení se ženatý Jan Kraus (60) zamiloval do herecké kolegyně Ivany Chýlkové (50). Tak kvůli němu opustila Karla Rodena (52), který nakonec našel štěstí u Krausovy bývalky Jany 60). Jak na situaci vzpomíná syn Adam Kraus?

Celý román odstartovala dvojice Kraus-Chýlková. Tajně se stýkali po natáčení filmu Trio, kde společně hráli, ale nakonec už se jim románek nepodařilo utajit. Jejich partneři neměli tou dobou o nevěře žádné tušení a ze dne na den byli postaveni před hotovou věc.

Nakonec odkopnutá dvoje Krausová-Roden zjistili, že si velmi dobře rozumí a dali se dohromady. Oba se páry se dodneška řadí mezi nejstabilnější v českém hereckém prostředí. Během takového »výměny« musela ale čtveřice myslet na to, že jejich rozhodnutí bude mít vliv i na další členy rodiny, konkrétně sourozence Adama a Davida Krausovy.

Právě Adam v magazínu Sedmička zavzpomínal, jak tenkrát rodinná situace vypadala. „Bylo to určitě nepříjemné, s bráchou jsme byli trošku dezorientovaní, ale byla výhoda, že jsme na to byli dva, takže jsme mohli o tom, co se děje, diskutovat. Já si nepamatuju, že bych tím nějak trpěl,“ mluví o rozvodu rodičů a rychlém nástupu Chýlkové jako macechy.

„Vnímal jsem to tak, že do naší rodiny postupně přišli dva noví kamarádi, Ivana s Karlem. Taky bylo fajn, že potřebovali, abychom je měli rádi. Oni nám všichni nadbíhali, takže jsme na tom neprodělávali,“ vzpomíná Adam s tím, že se rozhodně nejednalo o rozmazlování a drahé dárky.

Všechna nedorozumění a nové vztahy se prý vyřešila na chalupě, kam se rodiny vydali řešit novou situaci. Žádné orgie se ale na místě nekonaly. „Nejistoty, které jsme asi všichni řešili v podvědomí, aniž by to probíhalo nějak úchylně a fantasmagoricky, se tam tak nějak rozpustily. Na chalupě jsme fungovali všichni společně, všichni se spolu bavili slušně s tím, že táta byl už s Ivanou a máma s Karlem,“ uzavírá Adam.Přečtěte si
fiva
24. 8. 2014 • 10:03

K tomu článku by měl být český překlad, tolik zkomolených a nesrozumitelných vět už AHA dávno neotisklo. Byl redaktor střízlivý nebo pod vlivem?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.