Zoufalství Patricie Solaříkové (25): Jak by vypadala hvězda ULICE nahá dnes? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Zoufalství Patricie Solaříkové (25): Jak by vypadala hvězda ULICE nahá dnes?

Patricie Solaříková a fotky, které jí nedaly spát. Stydět se však neměla za co....
Patricie Solaříková a fotky, které jí nedaly spát. Stydět se však neměla za co.... (Foto: Aha! - ara)

Když před dvěma lety spatřily světlo světa odvážné fotografie představitelky Terezy Jordánové ze seriálu Ulice, byl z toho řádný poprask. Herečka, která není příliš nadšená, že ji v jejích dvaceti pěti letech již třikrát před kamerou znásilnili, se aktuálně rozpovídala, jak to s únikem lechtivých fotek bylo.

Na hulváta určitě ne!

Patricie Solaříková je podle svých slov stydlivé a slušné děvče, a proto by si ani nepřála, aby musela před kamerou donaha a předvést nějakou tu postelovou scénu. Dnešní mladé herečky to často považují za standard, ale ne tak hvězda Ulice. "Ale říkala jsem si, že třeba nějaký pěkný fotky, kde by vlastně nebylo nic vidět, bych klidně nafotila. Ale nějak úplně na hulváta, to určitě ne,“ tvrdí v rozhovoru pro Blesk Magazín.


Zoufalství z veřejné nahoty

Jenže právě velmi odvážné fotografie se onehdá na internetu skutečně objevily a kolují na něm dodnes. "To byla opravdu paráda! Byla jsem z toho tak zoufalá, že jsem se ten večer šla příšerně opít a druhý den, když to vyšlo, mi samozřejmě bylo ještě hůř! Je mi tam asi šestnáct, myslím, že každá holka nějaký takový fotky má. Otázka ale je, jak se dostaly ven. Protože já už si ani nevybavuju, že bych je někomu posílala. Příjemný to ale rozhodně nebylo," říká Patricie.
Mám to u svýho velkýho zadku!

Jedno je jisté. Dnešní odvážné fotky Patricie Solaříkové by nám ukázaly poněkud jiné tvary, než tomu bylo v oněch dobách, kdy obrázky vznikly. "Opravdu nemůžu mít stejnou postavu jako v šestnácti. Netvrdím, že bych třeba pár kilo ráda nesundala. Ale to, jak se to propírá, mi přijde směšný. Řekla bych, že to mám u svýho velkýho zadku!"Přečtěte si
ivanak
30. 10. 2016 • 13:25

Je to taková panenka a moc milá.Na fotkách nic špatného není.Klidně bych takovou dceru brala.Moc jí to sluší.

dandova
31. 7. 2014 • 08:54

A sluší jí to pořád.

dandova
31. 7. 2014 • 08:54

Asi to neodpovídá požadavkům, ale pro mě je to krásná normální holka.

prroud
8. 7. 2014 • 22:38

Sluselo ji to .Njn,mladi

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.