Co mají společného herečky Batulková, Nováková či Solaříková? Obdivují podvraťáky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Co mají společného herečky Batulková, Nováková či Solaříková? Obdivují podvraťáky!

Příběhy psů z útulků trhají srdce. Pohled na jejich smutné oči nevydržely herečky »nováckých« seriálů Dana Batulková (55) z Comebacku, Patricie Solaříková (24) a Aneta Krejčíková (22) z Ulice a Sandra Nováková (31) z Ordinace v růžové zahradě 2, a tak na jejich podporu nafotily kalendář. Psi z kalendáře měli štěstí. Lela a Rita se útulku vyhnuly a Bambi našla díky kalendáři nový domov u Novákové alias sestřičky Gábiny Šímové z Ordinace.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bluedream
11. 11. 2013 08:11

Jinak díky za článek, to je prima, když se píše o celebritách, které něco pozitivního udělaly, místo o nulách, které se někde opily nebo odhalily.

amplituda
10. 11. 2013 16:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bluedream
11. 11. 2013 08:10

Já tě asi zklamu, mne to vůbec nenapadlo. Je vidět, co jsi zač a že přisuzuješ světu i své myšlení, kt. čekáš u druhých automaticky. Typický znak primitivního ***.

topyr
11. 11. 2013 08:39

Detto, přidávám se. Taky mě to vůbec nenapadlo. To asi napadne jen někoho, kdo trpí nedostatkem a šlém mu už jde na mozek.
Navíc silně pochybuji, že ji mají společnou. Řekl bych, že má každá svou vlastní.

danyka
10. 11. 2013 14:38

Ke konci článku máte chybu. Gábina Šímová není z Ulice, ale z Ordinace. Jinak milý článek.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.