Sexuální orgie seriálových hvězd Ordinace i Svateb v Benátkách: Cibulková nahá, Hřebíčková masturbuje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Sexuální orgie seriálových hvězd Ordinace i Svateb v Benátkách: Cibulková nahá, Hřebíčková masturbuje!

Při předstírání hromadného sexu se o sebe herci třeli intimními partiemi.
Při předstírání hromadného sexu se o sebe herci třeli intimními partiemi. (Foto pro Aha! – Michal Hančovský, FTV Prima, TV Nova Reprofoto ČT Art)

Sodoma Gomora! Seriálové hvězdy Klára Cibulková (39), Petra Hřebíčková (34), Filip Čapka (39) a Luboš Veselý (52) rozpoutaly neskutečné sexuální orgie! Herci ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Cesty domů a Svatby v Benátkách a První republika předvádějí na veřejnosti nejrůznější sexuální praktiky. A ke všemu jsou u toho nazí!

Všichni čtyři totiž vystupují na prknech Švandova divadla v jedné z nejkontroverznějších komedií Idioti. „S kolegy jsme se strašně báli, ale naštěstí režisérka zkoušení scény grupáče nechala na poslední chvíli. A když přišla zkouška, na které zavelela: Tak dneska do naha!, polkli jsme, ale šli jsme do toho,“ zavzpomínala Klára Cibulková alias doktorka Andrea Blechová z Ordinace.

„Táta po premiéře nemluvil. Doteď jsme se o tom představení nebavili. Říkal, že si to potřebuje nechat projít hlavou a vydýchat to,“ prozradila Cibulková v rozhovoru pro magazín Ona dnes.
Nesvlékala se ale sama. Prsa odhalila i hvězda seriálu Svatby v Benátkách Petra Hřebíčková, která navíc na jevišti předstírá masturbaci! Přehlédnout ve hře nejde ani další známá seriálová tvář z Cest domů Filip Čapka. Sváťa Pech si ke grupensexu střihl vášnivou líbačku s Lubošem Veselým, kterého jste mohli vidět jako šafáře Toufara v seriálu První republika .Autor:  zej

Přečtěte si
6010
19. 7. 2014 • 09:07

Sodoma - Gomora.Není paní režizérka trochu na hlavu? Co vše ještě budou muset t v budoucnu podstoupit herci, aby se tam udrželi? Mám pocit, že je vše již vyčerpáno.

jarypadlo
4. 7. 2014 • 13:19

A bude se to vysílat před 22.hod?To je asi konec Redtube.com a atd....Ale když můžeme vědět kdo-kde-s kým a jak,proč nevidět detaily,že ánóóó!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.