Co dělá bývalá hvězda Novy dnes? Moderátorka Renata Dlouhá po obrazovce netouží! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Co dělá bývalá hvězda Novy dnes? Moderátorka Renata Dlouhá po obrazovce netouží!

Renata Dlouhá obětovala svou kariéru své velké lásce Pavlu Kukovi.
Renata Dlouhá obětovala svou kariéru své velké lásce Pavlu Kukovi. (pro Aha! – Marsfoto/Vlastimil Vacek)

Hvězdnou kariéru na Nově obětovala lásce. Moderátorka Renata Dlouhá (41) opustila ve 2. polovině 90. let obrazovku kvůli fotbalistovi Pavlu Kukovi (46). Odešla za ním do Německa a spadla klec.

Sympatická usměvavá tmavovláska našla štěstí jinde než ve sportovních novinách. Renata před lety vůbec neváhala. Opustila post jedné z nejoblíbenějších televizních moderátorek a šla za láskou.
Pak přišly děti a taky v roce 2008 nabídka ze zpravodajského kanálu Z1. Tehdy se na krátký čas vrátila k moderování.

„Děti odrostly a už mě tolik nepotřebují,“ řekla. Když kanál skončil, jiná televize ji už nezlákala. Našla další smysl života. „Renata vystudovala speciální pedagogiku a věnuje se postiženým dětem,“ prozradil Renatin partner Pavel Kuka. „A taky se stará o ty naše. Tomášovi je 15 a Anetě 13 let,“ dodal fotbalista. „Obdivuju ji, jak to zvládá, asi bych to tak jako ona nesvedl,“ přiznal.

Vztah k dětem - nejen k těm vlastním - osvědčila Renata už v době, kdy se teprve vznikalo její partnerství s Pavlem. Bylo to hodně citlivé. Kuka měl z prvního manželství pětiletého syna Pavlíka. Už tehdy Pavel obdivoval, jaký si k němu Renata dokázala vytvořit vztah.

Přečtěte si
suveren
14. 7. 2014 • 12:44

Naposledy lukreciaborgia.Ještě pro vysvětlení a pokud znáte exmanželku Kuky ,tak se jí můžete zeptat.Hanka pracovala jako prodavačka ve velké samoobsluze s drobným zbožím ve Vršovicích.Jezdila za Kukou do Chebu a říkala,že mu porodí dítě a bude zabezpečená.A tak se také stalo.A proto asi ta její veliká "láska"nevydržela.A klidně se zeptejte.Už to vzávám,vždy´na tom ani nezáleží.Někdo nám sympatický je a někdo ne.Musíme se vždy podívat také sami na sebe pohledem ostatních.Kdyby jste paní Dlouhou tolik nepomlouvala ani by mě nenapadlo se vyjadřovat.Tak se mějte hezky/bez urážky/.

dandova
14. 7. 2014 • 09:56

Sluší jí to.

lukreciaborgia
14. 7. 2014 • 06:59

suveren-takže jsem pochopila,že žádná paní Kuková u vás nepracovala.Byla to svobodná holka,která se chtěla pochlubit?Já jsem paní Kukovou za svobodna neznala.Zato slečny Dlouhé se přímo děsím.

suveren
13. 7. 2014 • 18:50

lukreciaborgia-Hanka,pozdější manželka Kuky u nás pracovala a jezdila za budoucím manželem.A o něm také v zaměstnání mluvila.Nezastávám se paní Dlouhé,ale pravdu by lidé měli znát i když to zase asi lidi tolik nezajímá

honzina
13. 7. 2014 • 18:01

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.